Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Сега остава да намерим някой на който не му се играе, но може да прави баунтита(има 70л герой) и ни е да си фармим в парти :)

Link to comment
Share on other sites

Е то ако е за теста, правиш игра, на т2-3 от началото и влизаме после 1-2-3 70-кии те вдигаме за норматив. После правиш ан т6 и тестваме :)

Link to comment
Share on other sites

Аз до колкото разбирам, виждаме какво пада в рифтовете и почваме да помпим Кадала да падне нещо хубаво. Поне аз така разбрах цялата система. Иначе е ясно кои предмети - тия дето ми трябват :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Не, първо трябва да харесаме предмети, за да лимитираме лв на героя.Примерно Shi_Mizu's_Haori e ilvl 31 За това казват, че героя трябва да е +3 lv над айтема.

Този герой като направи игра, няма как да падат предмети ilvl60 и така се лимитират айтемите.После в рифта като ти падне айтема който търсиш, значи си в правилната таблица и почваш да помпиш Кадала ;)

Link to comment
Share on other sites

Ножа иска 12л, пръстена 31, а ръкавиците 60, поне според батъл нет ръководството.

Само дето първо трябва да нахарвим и блъдшардове

Link to comment
Share on other sites

Каква е точно ситуацията с тези лутове от баунтитата. От преди 2 месеца близз казват, че няма значение дали правиш баунти на нормално или Т6 предметите са едни и същи и шансовете за лег. от торбите са еднакви. Само ехр, пари и други неща са по-вече на по-високите трудности. Но това е от преди 2 месеца и те може да са променили всичко. Някой има ли по-голяма яснота какво е дереджето в момента?

Link to comment
Share on other sites

 по-вече ... 

Тц, тц, тц....

 

Дьно да не ти падне този пръстен или ако случайно играта се смили над теб, да е с най-тъпите статсове за WD и Wiz!!!

 

 

/плюв, за да хване дикиш

Link to comment
Share on other sites

Сега като остана една седмица сам ще си цикля и ще стане ясно дали ще падне или не.

Link to comment
Share on other sites

Появи се и дългоочакваният пач в тест сървърите + информация за новите рифтове, leaderboards  и т.н.

http://us.battle.net/d3/en/blog/14244559/

 

За мое голямо съжаление от Близзард са решили, че One With Everything е много overpowered и монка става просто "най-големият" звяр в тази игра, та за това ще го премахнат и ще го заменят с някаква си там Хармония... 

 

Не се почва добре с промените по монка Психар..., както ти така и аз само него си имаме или ще трябва да се пускаме по fashion вълната и да правим като всички останали - FOTM един WD и да плюем по гадовете или да мятаме жаби.  :(

Link to comment
Share on other sites

Бе, не е толкова просто и WD да си направиш, ама пробвайте.

Иначе е факт, че WD е осезаемо по-силен от всички други класове, а монка освен да ги събира и да им слага palm, не знам какво друго може да прави към момента. 

Link to comment
Share on other sites

Само това прави, да. Но, да събереш всички и да им сложиш по един facepalm си иска skillz също ;)

 

А колкото до WD-то, аз не съм споменал никъде, че е просто да се ИГРАЕ даден клас, който и да е клас, но си е факт, че WD е FOTM и доста от тук пишещите включая и ти се пуснахте по този валс. С това не искам да те обидя, просто споменавам фактите, а колкото до направата на герой - повярвай ми, много е лесно. Отивам си в менюто с всички герои и натискам бутончето create new hero и бам, магията става. 

 

 

Ако ще си правя нов герой за leaderboard-ите, определено няма да е FOTM класът на момента, но нека 2.1 да стане факт и тогава ще му мисля.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах се разбира се, за да мога да фармя shards, които харча с други герои. Имах предвид, че да го докараш да маже си трябват бая итеми, които не падат много лесно. Аз например още нямам Starmetal Kukuri...

 

Нямах предвид, че монка не иска умения, разбира се, че иска. Аз имам само двама познати, с които е ок да се играе.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам само двама познати, с които е ок да се играе.

Май съм ги виждал - това руските машини ли са?
Link to comment
Share on other sites

Пуснах се разбира се, за да мога да фармя shards, които харча с други герои. Имах предвид, че да го докараш да маже си трябват бая итеми, които не падат много лесно. Аз например още нямам Starmetal Kukuri...

 

Нямах предвид, че монка не иска умения, разбира се, че иска. Аз имам само двама познати, с които е ок да се играе.

Разбирам причината и аз щях да направя това и да вдигна нещо друго, но монка все още ме изкушава и ми харесва да го играя. Нищо че поне 3 - 4 пъти всяка вечер искам просто да имам поне част от DPS-а, на който и да е било друг клас от играта и да не съм толкова жалък, когато съм в група и останалите 3 са избягали някъде, а ас се боря с някакъв моб 5 минути, за да го убия. Знам, че в момента ставам сами и единствено за съпорт, а не би трябвало да е точно така. Свикнал съм още от Vanilla WOW да ми е тежко с класа, който съм избрал, но все не намирам сили, за да реролна, все нещо има, което да ме върне към класа, който съм си го заплюл за main.

 

Кажи си мнението за DH, все пак промените на dext оказват влияние и върху този твой герой или ти тотално си го оставил него?

Link to comment
Share on other sites

DH не съм го пипал отдавна, но с Marauder set и Bombadier rucksack става брутален...

Не знам какви промени са правили, дай линк!

 

Мирка, да, единият е Rio, другия не е руснак, а е от един International clan, в който май ще вляза, че само с тях играя напоследък...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...