Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

Качвам се на едни железа над Античния театър...

Хмм,мразя съвпаденията…много дори.Знам ги тези железа…мисля,че сме се засичали там.

 

Иначе в подобни настроения обичам да съм сам.Обичам и физическите натоварвания.Обичам да се движа.Затова преди ходех да карам колело на гребната,винаги сам и със слънчеви очила….не знам,дават ми някаква илюзорна представа,че съм невидим.Обаче стана така,че те доста хора ходели там.Едни ги познавах,с други неволно се запознах и вече ходех там редовно заради тях,а не заради кофти настроение или нещо от сорта.Така че в сегашното положение и при подобни чувства…трябва да си търся ново място…

п.с.Музиката също е елексир,още повече ако е съпроводена с танц….така че танцувайте в детската,в банята,в хола,в залата,в дискотеките.Има някаква магия в широките помещения с притъмнена светлина,лазери,висока музика и много забавляващи се хора….поне за мен…но аз съм рядка порода меломан,с увлечение към танцувалните ритми…надявам се не съм единствения такъв тук :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply
Хмм,мразя съвпаденията…много дори.Знам ги тези железа…мисля,че сме се засичали там.

 

Ами...скоро не съм имала нужда да ходя там,но пък ако някога си засичал едно заблудено и зяпащо към града дете,аз съм била:)

Link to comment
Share on other sites

Хах забравих да допълня и ходенето на фитнес. Това винаги ме разтоварва....Отнема натрупаната отрицателна енергия...Принципно съм много напрегнат :huh: .

Link to comment
Share on other sites

Като ми е тъжно,след това обикновено се ядосвам(незнам защо)...и почвам да троша каквото ми е под ръка.

...дори и компютъра! :woot

Link to comment
Share on other sites

Ходя из Стария град.Кефи ме спокойната обстановка.Или пък се затварям в кенефа и изсирам света.Ненапразно съм залепил надпис там - "Това е мястото,където човек остава сам с мислите си!!!".Или най-честия вариант - сбивам се със съквартирантите си(ако са в къщи) :D

Link to comment
Share on other sites

Седя вкъщи-или легнал,или седнал на леглото.Гледам в една точка,имам три такива точки в моята стая и си избирам една от тях и зяпам,понякога служам и музика.Ходя и в Стария град,сядам на скалите на Рахата и запям града,много добре ми действа

Link to comment
Share on other sites

слагам си слушалките и си пускам музика. или понякога отивам да карам колело. много успокоява. най-често си лафя с някой френд или излизам с приятели

Link to comment
Share on other sites

еми ако е през деня има 2 места,на който обичам да ходя-гребната и градската градина,а също и фитнес залата.ако е вечер прост отивам в банята и кибича повечко време,или пък в някоя стая слушам музика.

Link to comment
Share on other sites

mi ili otivam v edno kafe do nas deto ni davat tekili i se cokame kato za svetovno ili si stoq pred kompa i slu6am ELECTRIC UNIVERSE- :rulez: :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам такова място, освен тоалетната :) Но скоро трябва да си намеря, 'щото положението в университета ми е на прекъсване!!!! :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Отивам да си взема нещо за ядене.

Един път вървях и ревах по улиците,обаче нещо не подейства.Затова си седя на изтърканите методи

Link to comment
Share on other sites

Когато ми стане тъжно... За съжаление, когато ми стане тъжно, не е нужно да ходя никъде, защото не си позволявам да ми е тъжно, а когато после ми се прииска да ми бъде тъжно, вече съм претръпнала. Но си имам едно местенце, където много обичам да ходя. Става въпрос за един участък от една река, където коритото на реката е изцяло от глина, водата е застинала като мрамор,а малки ручейчета дълбаят глината, за да се доберат до повърхността й. Има много дървета, а от далечината се долавя шумът на водопад. Там чувам най-добре мислите си и ходя на това място, за да ми стане тъжно... Жалко е, нали?

Link to comment
Share on other sites

А пробвали ли сте да се съберете с много хора, с надеждата тяхното добро настроение да помете тъгата ви като цунами крехка японка?

След една любовна драма ми идваше да се закопая в двора и да чакам да ми поникнат листенца. Но вместо това се съгласих да изляза с компанията. Накрая се върнах пречистен, спокоен, даже усмихнат. Right people, right time...

Link to comment
Share on other sites

izlizam s zeni priatelki v kombinazia s milata priatelka vodkata,izlizam po magazinite s zel razoriavane,planiram si programata za mesez napred da ne mi ostava vreme za depresarski misli i ako vse pak se otpusna da mu udaria edin dva reva miastoto e izvestno-gostopriemnoto ramo na dobrata priatelka...ako vse oste mi e ostanala takava :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...