Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

Guest Phoenix

Отивам на тепето (Младежкия хълм или Сахат тепе) или просто паля колата и се разкарвам из града :rolleyes: Промяната на обстановката разсейва и помага :unsure: В други случаи се напивам класически като свиня и постигам почти същия ефект, с малко повечеко усложнения след това :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

zavisi we na men sled tva ni6to mi nqma, a pari za benzin ne davam.

 

 

ina4e az obi4am sy6to na tepeto ili pak si se pribiram u nas i slu6am muzika i piq , ama mnogo piq.Vsy6tnost kato se zamislq skoro ne sam bil tyjen :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ostavam ssi ponqkoga vsakshti i si puskam muzika...Uspokoqva

Link to comment
Share on other sites

На мен, когато ми е тъжно, хващам си дескмена, надувам звука до дупка иси пускам Бах :punk или Моцарт :punk . Много оспокоява. Но и номера с тревата върши работа. Малко си :wir , но пък и забравяш за всичките си проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Отивам на тепето (Младежкия хълм или Сахат тепе) или просто паля колата и се разкарвам из града  :rolleyes: Промяната на обстановката разсейва и помага :unsure: В други случаи се напивам класически като свиня и постигам почти същия ефект, с малко повечеко усложнения след това  :lol:

 

offtopic: затова ли беше фиркан като г*з оня ден в папарака B)

Link to comment
Share on other sites

аз хващам bike-а и праша към асеновград , от там надолу по реката

вадя нещо за пиене или пушене и така ....

друг вариянт е да се ка4а на бунарджика и да си кисна там 1-2 4аса

най бързо се оправих когато един път с приятел се ка4ихме до св. димитър параклиса(над аснвгрд) мноо е яко там опекох ме си някво месо и изобщо бях забравил кво ми е на главата

 

също яко е да си викнеш някоя приятелка която да е добър слушател и да си излееш душата ... па4ите(но не вси4ки само advanced pa4ite ) имат своиството да успокояват

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ако имах книжка сигурно щях и аз да се разкарвам някъде. Но за сега си пускам някаква музика (без чалга), и размишлявам защо е станало така.

Link to comment
Share on other sites

Зависи за какво ми е тъжно. Ако съм се разделила със скъп човек, си пускам балади, плача и си мисла за всичко преживяно заедно. Ако по друга причина съм тъжна :( :( най - добре ми идват репетициите в залата (балет) :woot или отивам на гребната да тичам - въпреки че живея далече от нея B)

Link to comment
Share on other sites

Зависи за какво ми е тъжно. Ако съм се разделила със скъп човек, си пускам балади, плача и си мисла за всичко преживяно заедно.

 

И аз имах някъв такъв период преди време. През последната година обаче бях особено на алкохол - но не помага и даже прави нещата по лоши.

 

Виж за тревата не знам. :rolleyes:

 

Но в интерес на истината това което правя е да си пусна някоя музика подходяща за целата :music като например Aphex Twin - Selected Ambient Works Vol.2 или нещо от сорта. Преди време се лекувах със Slipknot, KoRn и Deftones.. но пак не помага много. Затова на всички ще препоръчам просто да се опитат (колкото и да е трудно) да сменят за момент обстановката, както вече препоръчаха някои от съфорумниците ;) мисля че е най-доброто решение за момента.

Link to comment
Share on other sites

Хм, различно, например обичам да ходя в "Безистена", сам сядам на бара слушам музика и пия бира. Ама все ще се намери някой да ми развали самотата. Друг път си надувам музиката, нещо твърдо обикновено, и се ровя в нета. Понякога някой гейм също помага. Обичам също, откакто имам кола, да си пусна музиката и да обикалям безцелно и града. Когато преди доста години бях в казармата просто сядах край морето, няма нищо по-успокояващо от това. Жалко, че в Пловдив си нямаме море. Наистина морето на мен ми действа най добре.

Link to comment
Share on other sites

Обичам също, откакто имам кола, да си пусна музиката и да обикалям безцелно и града.

 

 

Това е идеалния начин да се успокоиш :) Е малко солено излиза, но действа всеки път.

Link to comment
Share on other sites

и на мен най-много ми помага колата.обикалям безцелно с усилена почти докрай музика.The Crystal Method най-много ми помага.с пиене сам пробвал доста пъти но става още по-лошо.връхлитат те спомени и става кофти.като съм тъжен изобщо не ми пука колко гас ще изгоря.майната им на сички к...ви и тва е!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...