Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Sled kato pro4etoh temata razbrah 4e mnogo hora pravq sa6toto kato men, a imenno da hodqt na usamoteni mesta.Naistina ima mngo takiva mesta v pld. Daje skoro edin mnogo skap 4ovek za men napusna tozi svqt :cry :cry :cry i mi idva6e da zareja vsi4ko, da oz4ezna vdan zemq samo i samo da ne mislq za tova. No sled kato prekarah po4ti edin zql den v usamotenie na edno ot tepetata, misleiki, se po4ustvah po-dobre, no nqma takova ne6to, koeto da zameni bolkata ot zagubata do krai. Zatova priemete tova zaradi koeto ste tajni za minalo i prodaljete napred, za6toto nqkoi be6e kazal: " Jivotat prodaljava!!! "

Link to comment
Share on other sites

Хащам колата :) И почвам да обикалям Пловдив ( в случая тоя шибан град ) . Ама има ефект!

Другия вариант е да се напия едно хубаво ( но изисква повече капиталовложения) :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина има много места,на които можеш да се усамотиш.Едно време обичах да ходя на Альоша,но сега избягвам,заради неспокойната обстановка там.....

Link to comment
Share on other sites

tova s alkohola i baba mi go znae.(ne iskam da obijdam nikoi)

no kogato si naistina tajen ne alkohola e tova ne6to koeto 6te ti pomogne. Prosto ti samiqt 6te otkrie6 tova koeto 6te ti pomogne nai-dobre(znam go ot li4en opit).

Taka 4e ne posqgaite samo kam 4a6kata kogato vi e tajno.

Link to comment
Share on other sites

Хащам колата :) И почвам да обикалям Пловдив ( в случая тоя шибан град ) . Ама има ефект!

Другия вариант е да се напия едно хубаво ( но изисква повече капиталовложения) :)

 

 

mmmmmmmmm mai mai nqma da probvam nito ednoto ot dvete.Pri purcvoto moga da se blusna nqkude,a pri vtororo taka da se odreja,4e da ne moga da se prebera u nas posle;) :devil

Link to comment
Share on other sites

Пускам си радио 'City', слагам пижамата, завивам се и лягам да спя.

Link to comment
Share on other sites

az pyk otivam na tepeto sqdam na pyrviq kamyk i si puskam muzi4ka kato toni brakston - unbreak my heart ili pak celine dion - my heart is go on ili pak sarah conor - just one last dence dori i evanescence - my immortal i ei takva bavni pesni4ki

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен в последните няколко години се случва често да съм тъжен.3 години вече се опитвам да забравя една жена..а тя сега дори ми е колежка в университета.Иначе как се лекувам преди като не ми беше забранено играех баскетбол на самотни тихи игрища където бях само аз,коша и баскетболната топка а сега или си пускам транса силно някакви брутални парчета и почвам да пиша поредния разказ разработка или еди кво си там маина,или ако в нас е пренаселено и ми наситина много тежко хваштам пътя и отивам на марица поне малко помага..но избягвам да се виждам с приятели в такова състояние..пък и те повечето заминаха извън бг.

Link to comment
Share on other sites

да зема и аз да се включа в темата............

 

ми начи като ми е гадно...паля колелото и отивам на гребната.....или пък ако ми е много гадно..бегам на тепето е се спускам с възможно най-малко натискания на спирачката.... :devil :devil :devil

 

или пък ако е студено навън..... volumeto - MAX и музиката е металллллллллл :sick

Link to comment
Share on other sites

Взимам 1 книга и в WC-to :)

 

Ех караман със секи ден ме изумявас повече. :D :P

 

Ми аз от одавна не сам бил тъжен...мисля последният път беше

преди около 1 месец.Та след даскало се брибирам и прощо хем ми

беше супер нервно хем тъжно понезе много добар приятел ме предаде

(в мекият смисал на случката)та не се овладяь на 3-тият етаж

ми кипна канчето и с все сили трагнах да бласкам стената в продалзение на

3 до 5 минути.И от тогажа на такака рядно но пак го правя тва доста помага,

но има и страничен ефект и тои е че после една седмича се ходи с бинт на раката.А и също ми помага King Diamond или Iron Maiden на МАХ и си рисувам в повечето пъти любимите ми Аниме герои което за сажаление много не ми се отдаwа но това го осъзнавам после. :laughing: :lol: :D

И осамотяването сред природата помога и то много. ;)

Link to comment
Share on other sites

az puk otivam na oniq dulgite ne6ta na grebnata deto lovqt riba,prez no6ta oba4e i otivam nai-nakraq kudeto cqloto vibrira i moje da se iztursi6 vuv vodata!qko e mnoo!ili ti4am !mnoo 4ips i fight club,su6to deistvat oDli4no!

Link to comment
Share on other sites

e tva ve4e me ubi............naistina moje i da e dobur variant;) :devil

Пробвай, не е задължително точно с това радио, може и да е с някое по твой вкус (не знам ква музика слушаш за това)

завиваш се, задължително с пижама, до тебе трябва да има кафе и кутия цигари (ако пушиш) слушаш малко любима музика, все някога ще пуснат парчето, което те кърти на макс и по някое време ставаш от леглото със супер настроение, взимаш джи-ес-ема звъниш на некви приятели, отивате на кафе, разцепвате се от лиготия и ски'аш как тъжното се е изпарило :D

Link to comment
Share on other sites

На мен като ми е тъжно (или тъпо) гледам да се усамотя някъде сред природата.Най-гот е да съм някъде в балкана.Страшно обичам планината.Идеалния вариант за мен е Бяла Черква...Даже като ходя там ми е гот и не ми става тъжно.Просто се зареждам предварително с положителна енергия.Но напоследък не остава време за това.

Другия вариант който много ми помага е да се кача на колата и просто да си шофирам безцелно из града.Страхотно успокоява.Особено ако е вечер и лятно време.Отварям люка и гледам как минават отгоре тролейбусните жици,лампите,звездите.

Link to comment
Share on other sites

az pon4alo kato mi e tajno .... zavisi ot situaciqta 70% ot slu4eite pobesnqvam i po4vam ili da la6kam s tukati po vratata s si4ka sila ili fa6tam 5kg te giri i praaaa 50 broiki dokato ne se uspokoq :D neznam pona4alo ne sam sviknal da mi e tujno takova izbiva mi na qd i pobesnavam :angry1 4ekaite 4e zabravih za ostanalite 30% ...... mi obi4am da spodelqm ili s sestra mi i da i obqsnq za problema zavisi ako si e v Plovdiv de ..... ako li ne .... ko praaa ... puskam nekva muzika i zapo4vam dalgaoto razmi6lqvane :D

Link to comment
Share on other sites

Men kato mi e tajno se sre6tam s nqkoi priqtel , razkazvam mu vsi4ko i mi minava v pove4eto slu4ai ,

a ako nikoi priqtel ne e nablizo ,

vlizam v 4ata hva6tam nqkoi nepoznat , kazvam si makata anonimno ;) i pak mi minava :) ili puk se opitvam da napravq ne6to za da se razseq i da se zamislia za ne6to drugo hubavo i pozitivno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...