Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Слагам едит,защото беше на латиница :tongue Писала съм,че си се наревавам вкъщи или си се шматкам наляво-надясно :)

Или пък

Слушалки,Oomph!, volume на MAX.....
:happy:
Link to comment
Share on other sites

Стоя си в стаята слушам си силна музика и размишлявам.А някои път,когато ми е много гадно с моя човек Боро се правим Бачонки ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако тъгата е следствие от раздяла с любим човек, тогава най-успокояващо ми действа пътуването. Пътуване на по-дълги разстояния, по-далеч от всички спомени, с повече време за размисли... Но, когато нямам тази възможност, се усамотявам в стаята си и слушам музика.

Link to comment
Share on other sites

Имам едно място в градската градина.Там отивам когато се почувствам тъжен,и когато разбира се времето го позволява.

Link to comment
Share on other sites

Стоя си в стаята слушам си силна музика и размишлявам.А някои път,когато ми е много гадно с моя човек Боро се правим Бачонки ;)

нях нях :music => :bgrin: => :beer: => :beerchug => :laughing: => валди => :angry1 => :argue => :starwars: => :zzz

 

олее трябва да прочета пак правилата имаше нещо забранено при емоушан иконите?

 

опс - тъпо или тъжно, защо трябва да ми е тъжно???

Link to comment
Share on other sites

Качвам се на едни железа над Античния театър и си вися там докато ми мине,или просто хващам ролерите и отивам на гребната(като си карам сама и си мисля,някак ми се пооправя)

Link to comment
Share on other sites

Рева в стаята си.

Рева в кенефа.

Рева докато се разхождам навън.

Рева докато слушам музика.

Рева гледайки филм.

...

Link to comment
Share on other sites

xaxaxax !

а на мене кат ми е такоа правя нещо което не ме кефи и забравя кфо беше :)

или пък се лутам като муха без глава из улиците !:(

Link to comment
Share on other sites

скоро не съм бил тъжен като се замисля ... ама когато ми е много тъжно гледам през прозореца от стаята ми и си мисля...така с много време ... след тва пък си лягам в леглото и пак си мисля...

Link to comment
Share on other sites

Когато съм тъжен си лягам на леглото в моята стая, забивам поглед в тавана:unsure: и започвам да размишлявам. И това продължава с часове ако някой не ме прекъсне или не заспя.

Link to comment
Share on other sites

ммм аз нищо не правя....свикнал съм...принципно съм си загасил лампите пуснал съм си музичка и лежа и си мисля....т`ва правя принципно вече не знам дали ми е тъжно или не... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Най после една по-хубава тема в тоя раздел. Когато ми е тъжно си пускам музика, най-вероятно също тъжна. Gun's N roses-Don't cry и т.н. или, отивам във фитнес залата и се правя мармалад там. След като се прибера лягам и заспивам и като се събудя вече съм по-добре :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Точна рецепта нямам. Обожавам младежкия хълм нощем. Това място е вълшебно. Градската градина също е приятно място. Альоша, лаута... според зависи. Както го почувствам, но навсякъде, но не и в нас. В такива случаи се старая да съм сред приятели, а ако са от най-близките ми, споделям какво ми тежи. В момента ми е едно такова емоционално и странно. Тъжно-носталгично и някакси не знам къде точно се намирам. Лягам да спя, в съня си ще потърся отговор:)) Съня също лекува :))

Ако не бях спал (след доста алкохол), след смъртта на Дженифър сигурно щях да се побъркам на погребението й....

Link to comment
Share on other sites

На майната си !!!

Бъзикам се.Отивам на място което ме кара да спра роцеса мислене.Обикновено завършва с прибиране на четири крака или без прибиране (зависи колко ти е гадно).Ефекта е 100% (сега точно какъв е...)

Link to comment
Share on other sites

Вече много съм изтръпнал от интернета и от всичко. И не ми става много често тъжно. Преди повече беше като че ли. Ама ей на.

 

[Edit] Ако очевидния отговор не е станал ясен - зомбирайте задружно, тъп, но безчувствен! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив през деня... или пуша на прозореца, или отивам на билярд... ама аз на билярд ходя постоянно...ако е през нощта обикалям из града с колата или пеш... или си слушам музиките... А ако съм в София... ако е през деня си хеащам влак за Пловдив :)... ако е през нощта... обикалям улиците и градинките...

Link to comment
Share on other sites

Mi obiknovenno si puskam nqkoq igra i se vglybqvam v neq. Prosto za da ne mislq za tova zaradi koeto mi e tyjno... Ili prosto nabivam muzikata na max, koeto oba4e ne vinagi mi vliqe dobre poradi solidnoto koli4estovo sduhvashti pesni v playlista mi :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...