Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

ми... сядам в тоалетната взимам най-дебелата книга и докато не я про4ета не излизамм .... смятам 4е е забавно ! хах

Link to comment
Share on other sites

навън в момента вали прекрасен дъжд...искам да се разхождам чак до сутринта...как да не се замечтае човек...толкова е пусто,красиво...

back to reality...имам да уча кат разпран за урока си по Английски утре...

какво да се прави...искам да съм студент...

P.S. това правя когато ми е тъжно...е може и да не вали...но дъжда е прекрасен бонус...

Link to comment
Share on other sites

когато ми е тъжно отивам да се разтоваря с бягане или да по играя футбол. Но през зимата предпочитам да слушам музика на PC-то и то предимно балади незнам що?! :)

Link to comment
Share on other sites

sedq i si mislq.......mislq i si sedq..........na pokriva na ku6tata.........

Probvah edin put da si re6avam problemite pred PC-to ... i na drugiq den si kupih nova klaviatura

Link to comment
Share on other sites

Ами тъй като и аз съм пред PC-to като имам проблеми и аз скоро ще тряя да си копувам клавиатура.Ама и много често просто си лягам на леглото и започвам да мисля и после излизам с приятели.

Link to comment
Share on other sites

Някои пат когато ми е много гадно я луноф или други проблеми си ги изкарвам наи вече на стената нз що или докато не ме заболи много или не отече то тва са четири пет токата ама поне на място

Link to comment
Share on other sites

ami na men kato mi stane tapi4ko obiknoveno iskam da sam sama i nay mi oleka kato otida da se porazhodq iz Marica. Kato gledam vodata i mi deistva uspokoqva6to :) mn. e qko i barzo mi minava vsi4ko! Poneje ne sam ot tuk kato se pribera v Dobrich nqkoy den :) mnogo 6te mi lipsva Marica e ne samo tq, no glavno. :)

Jelaq na vsi4i da imat kolkoto se moje po malko takiva migove! :)

Link to comment
Share on other sites

ако не мога да нусна града, тоест имам работа-си пускам музика, която малко или много ми връща настроението.а когато мога излизам с колата над белащица- оттам особено вечер града е много красив, а понякога продължавам нагоре по пътя за хижа Здравец, и по пътя си намирам местенеце за спиране.отпускащо е ,пък и се диша чист въздух.

Link to comment
Share on other sites

за алкохола и здравата музика на мах, няма смисъл да споменавам! :punk

Но когато ме прихване падам и правя лицеви опори до откат!! работи безотказно! :punk

Link to comment
Share on other sites

Когато ми е тъжно не отивам никъде...просто си сядам на пода между двете легла в моята стая...гледам си през прозореца (гледката е наистина прекрасна...успокояваща....красива), пускам си евентуално някоя песничка от любимите ми и се стига до "седя си, дишам си и плача..."

Link to comment
Share on other sites

Когато ми е тъжно обичам да стоя сам и да обмислям причините и грешките, довели до това мое състояние.Това е в общия случай.Ако е за момиче , опитвам се да я забравя и т`фа е...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Обикновено,когато съм тъжна предпочитам да бъда сама със себе си...не обичам да товаря хората около мен...сама със себе си...обичам да плача от време на време,да гушкам възглавничката си...да се отворя пред себе си и да разбера,защо...???Докато в един момент не стигна връхната точка...толкова дълбоко и навътре в собствената си тъга,че започвам да се смея истерично...

музиката също не е за подценяване...действа доста успокояващо...

Link to comment
Share on other sites

Когато ми е тъжно си пускам възможно най-тъжната песен и след известно време ми минава.Ако ли не-започвам да хварлям разни работи през терасата или да чупя нещо.Но по принцип с песента сум се оправила.

Link to comment
Share on other sites

Sedq pred shiroko otvoreniq prozorec v staqta (nezavisimo ot sezona), placha (eventualno), pusnal sym edin specifichen playlist i obmislqm vsichko... kato zamryzna, nareva se ili vidq che nqma da se opravq - lqgam da spq ili izlizam s nai-dobrite si priqteli :) (alkohola rqdko mi pomaga ama ponqkoga ... e posle beshe oshte po zle) :)))

Link to comment
Share on other sites

Zimam si evtin alkohol i piq na eks do pripadak....btw i vikate ot pokriva na bloka sled tova deistva super no ima opastnost da vi izgonqt ot bloka

 

 

6egata na strana-palq si lulata i si puskam nqkoq rodopska pesen...ili pak otivam se razhodq v grebnata nai 4esto otivam na kra4ma s priqteli i piivame...trevata sa6to pomaga....no nai dobroto e lulata...ospokoqvame i po4vam da mislq trezvo pipe owns all

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...