Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

kogato mi e tujno otivam na edni stari jelezoputni relsi,koito sa izgnili,pod tqh ima voda na 10m!Minavam po tqh i mi minava,a vie?Kakvo pravite za da se iz4istite!? :punk :ghost

[/quot

 

Когато ми е много тъжно,се качвам в колата,отивам на паркинга на гребната база.Пускам Джаз FM и седя вътре ...не излизам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Когато ми е тъжно предпочитам да съм сам, а пък няма значение къде (където и да съм все ще ми е тъжно). Освен ако не дойде някой друг и не ми развали "кефа" :( .

Link to comment
Share on other sites

В стаят с някоя чашка и Линкин Парк на макс. Най-често инструменталите на Метеора. На тъмно. Или звъня на един човек да :cry ми оправи настроението. :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kogato mi e tajno predpo4itam vsi4ki da me ostavqt na mira...,no to4no togava se poqvqvat nai-mnogo hora,koito se opitvat da me razveselqt i eto sled malko ne mi e 4ak tolkova gadno... :)

Link to comment
Share on other sites

и на мен най-много ми помага колата.обикалям безцелно с усилена почти докрай музика.The Crystal Method най-много ми помага.с пиене сам пробвал доста пъти но става още по-лошо.връхлитат те спомени и става кофти.като съм тъжен изобщо не ми пука колко гас ще изгоря.майната им на сички к...ви и тва е!!!

A taka pi4, The Crystal Method sa nai-velikite

Link to comment
Share on other sites

Пред компа, гледам снукър, чета "властелина на пръстените", изобщо само интересни неща.

Link to comment
Share on other sites

kato gledam stanahme mn koito kato sa tujni slu6at muzika i revat ama az pravq i o6te 1 ne6to po4vam da se tup4a s analgin 4e ot mn silna muzika i mn misli me zabolqva glavata :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пак обичам да оставам сам , да си пусна музичка (Scorpions обикновенно) и да помисля над нещата , но като гледам не само аз правя така... явно така не само на мен ми олеква .... а и някой пат обичам да пиша поезия ...но зависи от настроение ... макар и да не чета поезеия един пат като ми беше кофти опитах и да ви кажа това е много интересен начин да излееш чуствата си и обикновенно помага. try it...

Link to comment
Share on other sites

Или си седя в нас и си слушам музика със слушалките, или излизам с някой приятел да си полафим ... Или си вървя пеша безцелно. Най-вече третото.

Link to comment
Share on other sites

Ауу да , това сашто е много успокояващо ... да варвиш без абсолутно никаква цел, посока или идея на каде отиваш ... или пак в реиса до прозореца , само да налюдаваш света около теб...

Междо другото и на тепетата не е никак лошо ако си намериш нясто на което да се усамотиш и да имаш хубава гледка ...

Link to comment
Share on other sites

Последно време изживявам много скапан период от живота си, чувствам се неудовлетворен от живота и често ме обхваща апатия.

Вечерно време почти всеки ден излизам и сам се разхождам пеша или с колелото. Честите места, които посещавам са градската градина, Альоша и Младежкия хълм. Марица също ми е приятно място. Ако е някое от тепетата като се кача си паля една(две) цигари и наблюдавам живота долу. Хиляди хора с техните проблеми и лични трагедии и се замислям, че е лукс да се сдухвам от дребните си проблеми...

Обикновено когато се прибера се чувствам по-добре.

Link to comment
Share on other sites

КОгато ми е кофти ,нито времето ,нито мястото ,нито музиката могат да ми повлияят ...единствено хората до мен...които в такива случаи гледат да не са до мен...хаха....явно съм непоносима.Иначе искам да благодаря на приятелите си,дето ме разбират ,и са готови да ми помогнат в трудни моменти....макар че да си призная ,в такива моменти, мнооого малко хора знаят точно какво ми е,причината е ,че ми е трудно да споделя дъ проблъм...амии,явно,че за мен няма оправия/такава съм си,обичам да съм сама в такъв случай,или с някой ,който наистина много обичам/....Когато ми е кофти...опитвам се да го преживея по-най -лекия начин,казвам си ,че не ми пка чак толкова, мисля си,че има хора по-зле от мен, и си мисля ,че искам да направя нещо за тях...Пък зело,че ми се опраило;) 0)))0

Link to comment
Share on other sites

Слушалки, Slipknot, volume на MAX.....

Dobra ideia.

 

Ta na vyprosa. Kyde otivam kogato mi e tyjno? Zavisi kolko mi e tyjno i kakvo me e natyjilo. Vseki pyt e razli4no. No obiknovenno predpo4itam da ostana sam za niakolko 4asa i da preosmislia ne6tata. Poniakoga obratnoto predpo4itam da sym niakyde s priateli, za da moga da se razseia malko. No principno niamam opredeleno miasto kydeto hodia kogato mi e tyjno.

Link to comment
Share on other sites

наскоро пак ми беше тъжно и ми мина просто като се събрахме братлетата

спомних си за тъгата чак като се прибрах ...но беше променена тъга

сякаш ми се бе случило преди година

 

номера е да не си сам

мислех си че га съм сам ми е по добре

хубаво е да си излееш душата пред някой ..ако искаш си поплачи

( но никога никой не трябва да те съжелява ...позволявай съчуствие от приятел

но никога от човек на който не му пука за теб защото тогава е съжаление )

 

след добър разговор с хоратам, на който разчитам за всичко , по вървяхме мълчаливо и след 10ина минути деня за мен си продължи мормално с попрваен светоглед

Link to comment
Share on other sites

ami kakto kaza noxious s priqteli nai dobre minava, no puk i zavisi i ot kvo to4no ti e tujno... drugade kade hoda... ili na pee6tite fontani ili si karam iz grada, uspokoqva6to e.

Link to comment
Share on other sites

Според тъжното:

-слушам музука;

-карам колело;

-мотам се из града;

-отивам за два-три дни в планината;

-отивам при родителите си;

-отивам при баба и дядо на село;

-слушам Rammstein...

-комбинирам от горните :)

Link to comment
Share on other sites

Влизам в този форум и ми минава - виждам, че има и много по-зле от мен :))

(разбира се, че в рамките на шегата)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...