Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, Dunc said:

АХХАХАХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Тва със слушалките истинско ли е

 

Да, но идеята се вижда, когато снимката не е изрязана..

 

longd-airpod-strap-02.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Да, но идеята се вижда, когато снимката не е изрязана..

 

 

И това безумие предполагам е на специална, невероятна цена от 50$... :laughing1:
 

И-идиотите не спират да ме изумяват... 

Link to comment
Share on other sites

53013906_2075329112556707_40204562479825

 

 

53465100_2142926965814413_31215497436001

 

И малко за хората като мен, които са се смяли на бавноразвиващите вегани във Фейсбук групите - даже вече помежду си се изпокараха и взеха да си изкарват кирливите ризи :lol:  

53316679_10210501884022483_1162090701438

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Тва за Донев ако е верно АХАХАХАХАХАХ - ПРИПАДАААААМ!!! Иначе тая кучка й знам името от веганските резили :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Тва за Донева ако е верно АХАХАХАХАХАХ - ПРИПАДАААААМ!!! Иначе тая кучка й знам името от веганските резили :laughing1:

То и тя е много проста овца, ама на това много се смях аз :lol: 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, plameni said:

 

Безумие е точно толкова, колкото и този много разпространен аксесоар:

 

watm-BIG-novina-153570105426307.jpg

 


Безумието в случая е, че след толкова мъки уж да се направят без никакви кабели тези слушалки, ще си сложиш друго нещо да ти виси :)

Link to comment
Share on other sites

Безумие е, разбира се. И поредния тотален резил именно поради причината, която споменава Нео... Ебати оксиморона ябълков.... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

Безумие е, разбира се. И поредния тотален резил именно поради причината, която споменава Нео... Ебати оксиморона ябълков.... 

 

agresia.png

 

... и от отрицание на отрицанието :D

Link to comment
Share on other sites

Ако Епъл. които въведоха иновативно безжичните слушалки,( лично на мен винаги са ми изглеждали леко нелепо някви тапи, навряни в ушите от нищото, без кабел около тях) изкарат официален аксесоар- няква сиджимка да не си губиш безчичните слушалки, ще е ултра наглост и смях.

Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам да следите страницата на мис тигрова у фейсо... Днес пак се зачетох в коментарите - 3 пъти вече се давя от смях, два пъти ми влиза ракия в носа... Със сълзи просто се смея, имаме страхотни творци, да знаете! 

https://www.facebook.com/tigrovanew/

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, RaptoR said:

Горещо препоръчвам да следите страницата на мис тигрова у фейсо... Днес пак се зачетох в коментарите - 3 пъти вече се давя от смя, два пъти ми влиза ракия в носа... Със сълзи просто се смея, имаме страхотни творци, да знаете! 

https://www.facebook.com/tigrovanew/

Мой човек си и ще ти кажа на още едно същество  Filip Simpson - чети коментарите под снимките :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NEO_DDT said:

Мой човек си и ще ти кажа на още едно същество  Filip Simpson - чети коментарите под снимките :D

 

Понеже съм твой човек ме натресе на траверс?!?! Уби ма!!! :laughing1::laughing1::laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:

 

Понеже съм твой човек ме натресе на траверс?!?! Уби ма!!! :laughing1::laughing1::laughing1:

 

Виж ся, аз не те карам да го ебеш :lol: Гледай смях в коментарите :lol: 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Гледам, гледам.... Днес определено се попилях от смях, особено предвид, че сутринта бях на погребение ... 

А... баща ти вчера по никое време (на мое някое си питие) ме занимаваше с некви.... Надявам се да съм бил достатъчно учтив, въпреки стържещата на метал нотка в тона ми....

Ама все пак ще му свърша работа на човека.....

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RaptoR said:

Горещо препоръчвам да следите страницата на мис тигрова у фейсо... Днес пак се зачетох в коментарите - 3 пъти вече се давя от смях, два пъти ми влиза ракия в носа... Със сълзи просто се смея, имаме страхотни творци, да знаете! 

https://www.facebook.com/tigrovanew/

 

Страницата на тигровата отдавна трябваше да е вписана в световното културно наследство на ЮНЕСКО. Просто е неизчерпаем източник на уникална простотия :lol: 

Последното, което бях проследил там беше сагата със зрънчо зайо байо. Не съм се смял толкова на постове в нета от времето на форумите на e-bane.net...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...