Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....Единствената постоянна величина на глава от населението в Армията са чикиитеЙ Ако съществуваше едно Всевиждащо Око, то щеше да се затвори от ужас, виждайки кулминационния момент на Ш.Ф.Е.П.С., хиляди потулени и полуприкрити войнишки тела и пениси се гърчат и газират децата си като невидели женска ласка и докосванеЙ което в техния случай си е точно така.

 

Каква заблуда за Командването само, а?! На всеки пост, пред складове с муниции и скривалища, пред караулното и пред Знамето, тайно от всички, всеки войник си прави манипулации от ръкоблуден тип. Знам ви аз вас - всичките си ги правите и няма някой да е пропуснал!!! И то не с цел да се задоволите, а с тривиалната идея да оскверните с жалката си телесна течност всичко свято, което трябва да бъде пазено. И ние сме чели Фройд, не се подсмихвай в строяЙ да не ти зема колана, копелдак! Точно по Фройд е тая работа: нещото, което трябва да бъде опазено от войника, след края на караулната смяна "де юре" изглежда опазено. Но "де факто", ако потърсите следи от пот и сперма, ще забележите, че нищо свято не е останало в нашата Армия. И то е защото тя доста прилича на затвор. Поне що се отнася до ебането и Широко-Фантазионния Етап Преди Сън (Ш.Ф.Е.П.С.)

 

По въпроса за чикиите слагаме точка. В Армията никой не говори за тях. От фантук фантатък - фантазирайте!"

 

7. "Свободно! Повечето от вас за първи път едва тук, в Армията, ще подхванат някаква работа. Много съм щастлив и доволен за вас - длъжен съм да кажа, че по-гадна работа от тази, която ще ви накарат да вършите в казармата, няма и не може да има. Бъдете сигурни - когато се наложи да се копае канал, точно на вас ще ви се падне асфалта и ще счупите сто кирки, докато се стопите от пот. И докато започне да префърква първия сняг. Много съм доволен и мед ми капе на сърцето, като се сетя за първото ви дежурство по кухня, което се нарича "работно". Работи се в Помиярника - там, където се изсипват двете хиляди чинии за миене след всяко ядене! Сърцето ми рипа от радост, като си ви представям в работни дрехи, които смърдят така, че най-добрите ви казармени другари - съседите по легло - ви хващат и ви изхвърлят през прозореца на спалното. Отритнати и безчувствени, отивате да спите пак там - в Помиярника, където подът не е ремонтиран от триесе години, мозайката се е изронила и от триесе години в шуплите, дупките и фугите на този под се събира вода. А в тая триесегодишна вода, също от триесе години лежи и се разтваря войнишка храна или поне парчета от нея. Утайката в тия дупки, шупли и фуги представлява зелено-кафява лигава пелена и се нарича "гнас". Ако не знаете, това е една крайна форма на понятието "гнус".

 

Е, та това искам да кажа - че ще ви се наложи да спите в гнаста. Гнаста собствено не мирише на гадно, а на нещо гадно, което отдавна вече се е развалило. Което е добре за вашия жалък и много отворен характер....

 

Първоисточник и завършено издание => Тук !

Link to comment
Share on other sites

Трепачи :D

 

d5IMG12_9567-cs3.jpg

 

 

един път ми се случи да ми налети една доста пълничка девойка в 1 дискотека :laughing: :lol:

 

 

 

2765844J.jpg

 

 

 

ъъъ това ми напомня на един бг сайт - сеир.ком мисля че беше :lol:

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Първоисточник и завършено издание => Тук !

 

Много смях, писано от човек дето е бил там и не е бил някое лесно местенце.

 

И много истина за повечето мъжленца днешно време. Лошо, че никога няма да го разберат.

 

И който се скатава от Войната и от Армията - той става жертва на себе си. Знам, че няма да го разберете сега, но един ден ще го усетите - онова нещо, което те кара да пееш в мирновременна обстановка. Такова нещо откриваш, когато пееш заедно със още сто човека. А със сто човека ти се удава да пееш единствено в Поделението. Нито един от вас не може да пее добре, обаче понеже сте много, понеже се стараете и сте уверени, понеже краката ви отиват някъде и ви правят ритъм - песента, пичове, се получава. И от песента усещаш онази животинска гордост, че не си сам, че няма да се дадеш лесно и ако се наложи, може да убиваш, понежеЙ Понеже така се налага - както при всяка Война. Защото Армията е вашият малък, нужен, тренировъчен, имитиран Апокалипсис. Апокалипсис сега, като малка тренировка, в която си губите времето, за да може като дойде истинският Апокалипсис, като дойде отново времето за мъже - да сте мъже в оня смисъл, в който малко мъже го могат. В Армията ставаш мъж не защото вече си готов да посрещнеш Апокалипсиса утре, а защото по най-безопасния начин разбираш как изглежда той. Който не е минал оттам не само че не е мъж, ами като му дадеш автомат, започва да си играе на войници. Което винаги е едно взривоопасно упражнение за всяко едно Общество.
Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ, точно от тази информация за личния живот на Асиз не се нуждаех... Списъка от по-приятни неща, за които предпочитам да си мисля включва "какво ли би се случило, ако опитам да пръдна по време на диария"...

Link to comment
Share on other sites

Много смях, писано от човек дето е бил там и не е бил някое лесно местенце.

 

И много истина за повечето мъжленца днешно време. Лошо, че никога няма да го разберат.

Точно за това го лепнах тук. Написано е по много забавен и правдив начин, явно човекът си е отслужил и то в някое от Онези поделения. Ще го разберат, но на едни много по-дърти години, когато ще е твърде късно да направят каквото и да било по въпроса. Те губят !

 

Списъка от по-приятни неща, за които предпочитам да си мисля включва "какво ли би се случило, ако опитам да пръдна по време на диария"...

Произведение на модерното изкуство ? Може би, импресионизъм :unsure: ?

Link to comment
Share on other sites

Произведение на модерното изкуство ? Може би, импресионизъм :unsure: ?

 

Слаб опит да се прави на оригинален. Какво да ти кажа, като не можеш да докажеш нещо на себе си, трябва да се напъваш да го доказваш на другите....

 

Колкото до разбирането, еми няма да го разберат. Никога. Или поне 99% няма да го разберат.

Link to comment
Share on other sites

Аз не видях некой да се перчи. Или ми казваш , че се радваш на педерастията плъзнала из обществото ни ?? Или трябваше да сложа кавички някъде, че да не те засегна по някакъв начин. И като ми отговаряш на всяко различно от твоето мнение по един и същи начин вече 3-4 години, мислиш че успяваш да ми докажеш нещо ли ? Щото даже и да доказваш нещо, не е зле да поясниш, че от казармата насам вече много бавно стоплям. Уврежда, знаеш. Опс, не знаеш. Затова и не разбираш моите и на Галин проблеми. Няма и да ги разбереш...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, отдавна знаем че подобна дискусия остава безплодна. Оставете ги да пасат и това е...

 

ЕДИТ: Киро, тва ме разби хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Списъка от по-приятни неща, за които предпочитам да си мисля включва "какво ли би се случило, ако опитам да пръдна по време на диария"...

 

Някой го наричат "да поемеш Ултиматният риск"

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Пиян сърбин уби акула

 

Драган Стевич бил на плажно парти, където се напил до козирката. Превъзбуден от поетите количества алкохол, той решил да се хвърли във водата от намиращия се наблизо трамплин. Скочил и се приземил върху главата на акула, вследствие на което я убил.

Авантюристът дори не осъзнал какво се случило. Отплувал до брега, където разказал на приятелите си, че водата не била достатъчно „мека" и той някак успял да си навехне глезена.

Стевич бил откаран в болница с алкохолно натравяне и разтегнат глезен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...