Jump to content
BulForum.com

Студентски празник


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply
Пичове и пички с какви екстри ще прекарате 8ми.

 

тротил

и малко амонит за повече грозен демидж+накълцани пирони.

 

Иначе стандартното - ще си сглобявам детонатори пиян.

Link to comment
Share on other sites

Да, но там са се изписали и много други места. Нарочно направих poll точно между тези хотели. ;)

 

 

Edit: Макар, че честно казано не видях другата тема. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да добавиш и отговор ДРУГАДЕ

 

така поставен вапросът излиза ,че ако не празнуваш на някое от посочените места изобщо не празнуваш

 

или поне уточни ,че става въпрос за празнуващите в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да добавиш и отговор ДРУГАДЕ

 

така поставен вапросът излиза ,че ако не празнуваш на някое от посочените места изобщо не празнуваш

 

или поне уточни ,че става въпрос за празнуващите в Пловдив

Прав си. Но не се усетих. Идеята ми беше сръвнение между хотелите.

Link to comment
Share on other sites

Вече не съм студентка, но и аз никога не съм и не бих празнувала в хотел, т.е. предполагам се разбира ресторанта на хотела.

 

Според мен истински студентски празник се празнува най-добре като излезеш от града, отидеш например на някоя хижичка и там празнуваш с други студенти, купон да става.

 

И все пак по темата, ако трябва да се избира точно между тези хотели бих предпочела Марица.

 

Весел празник на всички студенти. :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз лично се дигам на Пампорово ;) Намерихме някъв семеен хотел с джакузи и някфи хави, които надали ще ползваме, щото няма да ни стигнат силите да долазим до там :wir Надявам се да се размажем от кеф B)

Link to comment
Share on other sites

Да но това ще ви струва сигурно "една чанта пари". Колкото до хотелите, хората имат в предвид техните ресторанти. И пак питам, някой знае ли какво предлагат те?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не пречеше да помолиш да бъде прикачен един пуул. Сега става голяма каша, ама майната му, вече май е късно...

Link to comment
Share on other sites

Да но това ще ви струва сигурно "една чанта пари". Колкото до хотелите, хората имат в предвид техните ресторанти. И пак питам, някой знае ли какво предлагат те?

 

Ами за 3 нощувки със закуски(не знам кой ще им ги яде)и празнична вечеря-70лв.Като джакузито и някфи др хави влизали в тия пари.Като се качим ще разберем :)

Link to comment
Share on other sites

НАИСТИНА СИ Е ПРАЗНИК ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ А КАТО НЕ СИ ВЕЧЕ СТУДЕНТ СИ Е ОТНОВО ГОЛЯМА ТРЪПКА. АЗ НАПРИМЕР РАБОТЯ НО ИМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ПРАЗНУВАМ - НО НАЛИ СЕ СЕЩАТЕ ЧЕ ЗАРАДИ 8 ДЕКЕМВРИ НЯМА КОЙ ДА МИ ДАДЕ ОТПУСКА- ЗА ТОВА ПЪК ИМА БОЛНИ'KR - ОТНОВО СЕ ЧУВСТВАШ КАТО В 5-ТИ КЛАС КОГАТО ИЗЯЖДАШ 1 СУРОВ КАРТОФ ЗА ДА ВДИГНЕШ ТЕМПЕРАТУРА - ЯКО. МИСЛИМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ СТАРАТА АГИТКА И ДА ПРАЗНУВАМЕ В ЕДНА ВИЛА - НИЩО ЧЕ НЕ Е НА ЗАВЕДЕНИЕ МИСЛЯ ЧЕ ТАКА ЩЕ Е И ПО ХУБАВО ЯКО ПИЕНЕ, ДЕНС И S.X

Link to comment
Share on other sites

Реши ли се дали ще има някакво пост-празнично събиране на студентите от форума? То се е видяло, че никой не ме иска за самия празник...хлип...хлип...

Link to comment
Share on other sites

Важно е с какви хора ще се събереш, мястото няма значение, стига да има достатъчно количество настроение и.....разбира се алкохол :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм върл призърженик на идеята, че настроение може да има и без алкохол! И с риск да бъда обезглавен, агитирам - БЕЗ АЛКОХОЛ В ПРАЗНИЧНАТА ВЕЧЕР! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...