Jump to content
BulForum.com

Студентски празник


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Ами то иаз май ще си бъда в Пловдив тая година.Писна ми вече да ходя по планините.Достатъчно студ събрах за предните 3 години ,иначе като резервирахме хижите ни убеждаваха имало парно,печки и топла вода.И като идехме там има ама звънци.За това съм решил тая година да си остана тука.То и моите колеги още не са се разбрали каде ще ходят ,така че може всички да сме заедно в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Spored men e dobre 8mi da se praznuva s tvoq kurs...i samo s nego.Lichno mnenie niq sme 90 choveka.Nikoi nqma da vzima chujdi hora ne znam pri vas kak stoqt neshtata ?

Link to comment
Share on other sites

Ами то иаз май ще си бъда в Пловдив тая година.Писна ми вече да ходя по планините.Достатъчно студ събрах за предните 3 години ,иначе като резервирахме хижите ни убеждаваха имало парно,печки и топла вода.И като идехме там има ама звънци.За това съм решил тая година да си остана тука.То и моите колеги още не са се разбрали каде ще ходят ,така че може всички да сме заедно в Пловдив.

Аз последния път си носех духалката в раницата,без майтап.Ако някой организира такова нещо пак отивам в балкана.Шоуто е незабравимо въпреки студа и други такива

Link to comment
Share on other sites

Spored men e dobre 8mi da se praznuva s tvoq kurs...i samo s nego.Lichno mnenie niq sme 90 choveka.Nikoi nqma da vzima chujdi hora ne znam pri vas kak stoqt neshtata ?

 

щом се събирате всички БРАВО

ние за 4 години неможехме да се съберем групата ,че сме 12 души,да празнуваме заедно :angry:

иначе на кой както му е приятно така да го празнува важното е да има много наздравици :beerchug :beer:

Link to comment
Share on other sites

Казват, че 8-ми декември си остава празник за цял живот, след като вече веднъж си бил студент. Това е един от най-хубавите празници най-вече за самите студенти. Алкохол, танци, веселба... На пръв поглед обикновените за един студент неща. Но чувството е различно. Има тръпка. Тръпка, която усещаш веднъж в годината.

 

Споделете своите преживявания!

Споделете своето мнение за празника!

Споделете своите идеи и предложения за това къде може да се празнува!

Link to comment
Share on other sites

1-и курс - бях на един метрополис и се бях направил на нищо подобно ама беше яко

2-и и 3-и курс - домашни събирания с разцепвания и върлувания по разни клубове и барове ...

4-и курс - пампорово, яко е там

тая година се очертава да се съберем може би за последно курса макар че досега нито един 8-и не съм го карал с тях ще рискувам :)

Link to comment
Share on other sites

и кво му е якото на пампорово ?

някви наредени балъци дето се мислят кой знае за кво

отиват и харчат сумати пари

е баси кефа

супер ;>>>

купон ми е сяка вечер

сяка нощ

когато съм с приятелите ми

папараци

калигула

се тая

а от моя курс /задочно/ само с една колежка движим, дето сички я харесват ';>>>

сички други са някви наредени

с мерцедеси мазди и шитни

хейтър ;>

аехаеаех

тоя осми папараци и тва е

Link to comment
Share on other sites

trifon, наистина ли вярваш, че харченето на пари не е кеф, а мерцедес е "шитня"?!? Много глупаво ми звучи...

Link to comment
Share on other sites

Според мен да си прекараш 8 декември в Пловдив е много глупаво.Така или иначе почти всеки ден се разцепвам от купони и барове в Пловдив,даже вече ми е шит.Хавата мичове е на Пампорово.

Link to comment
Share on other sites

hEka, във Велинград е страхотно и много подходящо. Незабравими спомени (и много неща, които ми се губят) имам от там.

Link to comment
Share on other sites

оооооооо макар че отдавна :P (от 98 г не сам студент?) се движа в такива среди и само една година имам пропуск,но винаги извън града. :) :D Тази година съм на Боровец и си мисля че ще си направя пак купона :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...