Jump to content
BulForum.com

Студентски празник


Recommended Posts

Казват, че 8-ми декември си остава празник за цял живот, след като вече веднъж си бил студент. Това е един от най-хубавите празници най-вече за самите студенти. Алкохол, танци, веселба... На пръв поглед обикновените за един студент неща. Но чувството е различно. Има тръпка. Тръпка, която усещаш веднъж в годината.

 

Споделете своите преживявания!

Споделете своето мнение за празника!

Споделете своите идеи и предложения за това къде може да се празнува!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Първата година се разцепихме... Втората си бяхме по домовете...баси курса... Тая се надвявам пак да се разцепим... :) Иначе за мен не е нищо по-особен от другите празници.

 

Най-добре е да се излезе някъде извън Пловдив, поне за 3 дена. Тая година ще ходим или във Велингра или в едно село, ех че му забравих името. :)

Link to comment
Share on other sites

Ние пък вече сме си запазили места в хотел Пампорово и общо взето на никой не му се внимава в упражненията в университета и доста често си говорим как ни се иска по бързо да дойде 8ми дек и да ходим да се разцепим там :)

Link to comment
Share on other sites

1-ви курс - не помня.

2-ри курс - не помня.

3-ти курс - ще видим. :)

 

Най-вероятно ще е голяма кретения,ще си серем в ръцете,ще тъпеем,ще беснеем и като дойдат куките ще се сбием...в ареста...ако можем де....

Link to comment
Share on other sites

Първа година: Чипеларе, некви закопани в снега къщурки с едно откачено бабе за хазайка. Не се размазахме, като за сефте. По-точно пак си се омазахме, но не както се предполага че трябва да е на 8ми! :(

Втора година: Четиридесетте Извора, нейде над Асеновград. Почти половината станцийка + бунгалцата за нас.. Няколко часа от вечерта ми се губят(7ми->8ми). Размазване голямо, но липсваше масите от народ, събиращи се по скъпи курорти и т.н.

Трета година: Пампорово, х-л Преспа (3*). Почти без забележки в организацията на хотела. Доста екстремно качване до курорта - бус с летни гуми, без вериги :) побутахме бая.. хихи.. но пък прекарахме страхотно, невероятно пиене, губят се доста повече от няколко часа. Имам дори видео, на което пея с един колега безспорният хит лани - "Шампанско и Сълзи" цяла вечер(!).. пък чалгата не я понасям, сами правете изводите :D

Четвърта година: Боровец, х-л Рила (4*) - на 10-ти, ако съм още жив ще споделя мнения. Още от сега подготвам текста на "Като на 17" (ХАХАХА) за целият автобус с колегията :punk

Link to comment
Share on other sites

xaxxaaxaxaxaxa СПОМЕНИ СПОМЕНИ :rolleyes: :rolleyes:

 

 

1 курс - Хисар непомня много пих от всичко което беше на масата(голяма грешка)

2 курс - Велинград голям лангър с теснолинейката (много вино с водка)две вечери пълно размазване

3 курс - Пловдив- Ротонда ( безплатен алкохол)без коментар по едно време се озовах в калигула(не помня как)

4 курс една хижа голям купон бутане на два рейса и 5км пеш(още по пътя фтасахме)

 

 

тази година вече като бивш студент още несъм решил къде и с кой

но ще е яко

Link to comment
Share on other sites

Az sum zaek tazq godina sefte shte praznvam no neo chakvam da se organizirame...neseriozni sa ot 90 choveka 80 ....shte vidim niq kato izlizame izlizame s deviza "Ни нъ ибе" (V chest na Stoika ot BB e-to e zameneno s I) i se razcepvame.

Link to comment
Share on other sites

без да искам да обидя никой ама за мен това е най-балушкия празник. Докато бях студент се нервих супер много, не съм ходил извън Пловдив ... бахти тъпия празник. Мухахаха едната година се напих зверски и повръщах вътре заведението, върху масата ... аре тъпак съм и това е. На всички дето се кефят, приятно прекарване на празника след месец :Р

Link to comment
Share on other sites

Аз миналата година пиех със съквартирантите в DE водка на свещи/чаени/,красиво е.Звъннахме през ноща на разни познати и тва беше.Тази година-колегите ми са да речем 80% пълни изроди и най-вероятно с подбрана дружинка от максимум 10 човека ще се шибнем някъде из балкана и ще се напием и ще си говорим щуротии.Ей тва е супер весело.

Link to comment
Share on other sites

Осми декември е капиталистическа конспирация, целяща да източи от бедните студенти последните им скътани парици за черни дни. Аре нема нужда. Аз празнувам всеки ден. Елате и вижте. :lol:

 

Edit: Ха-ха-ха :lol: Да ти имам младежкия ентусиазъм. (!)

Link to comment
Share on other sites

Аз отказвам - като се напия и налитам на бой...Или правя някви глупости на хората и след това всички ме гледат на кръв(това ако съм с непознати).

Link to comment
Share on other sites

Krai niq go reshihme na vila ...i se opitahme da napravimt aka che da sme 5 momecheta i 13 momicheta i izlagahme momichetata che sme mnogo...dano da stane da idem :) i dano ne se osetqt shtoto shte se obesmartim.

Link to comment
Share on other sites

Аз отказвам - като се напия и налитам на бой...Или правя някви глупости на хората и след това всички ме гледат на кръв(това ако съм с непознати).

spoko, men nqkoi put i poznatite me gledat na kruv, a az nai veroqtno izglejdam dosta guzen 6toto po4ti nikoga ne pomnq kvo sum pravil :) :blink: I v pove4eto slu4ai e za hubavo :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Първата година - пропуск: тъпи задочници. Втората - пропуск: все същите. Третата на Чепеларе - яко наваксване и за предните две години. Четвъртата година на Копривките - леко отстъпление: като че ли одъртяхме за една година.

Тази година вече дипломирани, но който е останал, смятаме леко да се размажем някъде из Студенеца :punk

 

туризъм и пътувания

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години бяхме полудяли нещо,резервирахме една хижа над Карлово.До нея се ходеше със смяна на 2 лифта и 3,4 часа пеш.Дотук добре ама да нямаше сняги да знаехме,имаше хора с мокасинки ,леко облечени и прочие,лифтовете бяха навяляни от снега.Кошмар и за капак в хижата беше студ,е после се стоплихме .А на връщане за капак се прибрахме по друг път и там където беше текло вода беше станало на ледена парзалка.Чудо беше че се върнахме живи и здрави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...