Jump to content
BulForum.com

Студентски празник


Recommended Posts

Аз бях във Велинград всичко беше на 6+ и за 2 вечери всичко с хранене само по кръчми и от нищо не се лишавах ми излезна по-евтино отколкото на злобил сметката в онзи ресторант :laughing: А иначе разбрах, че в Банско било по-скъпо даже от морето поне двойно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Абе не беше неочаквано на повечето места ;) Но си имаше и крайно нормални заведения в които п. картофи и супата не бяха по 4-4.50 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз бях във Велинград всичко беше на 6+ и за 2 вечери всичко с хранене само по кръчми и от нищо не се лишавах ми излезна по-евтино отколкото на злобил сметката в онзи ресторант :laughing: А иначе разбрах, че в Банско било по-скъпо даже от морето поне двойно

 

Не е вярно , както казах и по-горе като изключим различните балкански деликатеси като бански старец на жар и т.н. цените си бяха повече от нормални.

Първата вечер бяхме в Касапинова Къща , там сливенската перла си беше 5лв. руският стандарт обикновен беше 3лв. , салатките бяха малко по скъпи от Пловдивските заведения ама тва го намирам за напълно в реда на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Снимки има ли ? :)

~40GB. Не съм имал време да ги прегледам все още. Съвсем скоро ще има и филм. В следващите дни ще кача малко снимки.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Пампорово хотел Финландия и там не беше толкова зле:

140 кинта 3 нощувки и 3 закуски с празнична вечеря-това беше офертата.

Инче като цени минерална вода 2 кинта 0,50литра,кола 2 кинта,чай левче това в кафето.

В ресторанта цените бяха малко по-високи от тези в Пловдив,като ни дадоха да си внесем алкохол от нас си в ресторанта.

Единственото което не ми хареса,е че вечер спираха парното t не падаше под 20 градуса ама си захладняваше,а и джадая беше пълен олигофрен!!

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно , както казах и по-горе като изключим различните балкански деликатеси като бански старец на жар и т.н. цените си бяха повече от нормални.

Първата вечер бяхме в Касапинова Къща , там сливенската перла си беше 5лв. руският стандарт обикновен беше 3лв. , салатките бяха малко по скъпи от Пловдивските заведения ама тва го намирам за напълно в реда на нещата.

 

Абсолютно съм съгласен. Цените бяха повече от нормални. Не виждам нищо ненормално в 3лв. шопска, 3лв. ракии, водки и т.н. Някакви панирани истории бяха по 5лв. порцията. Месата си бяха на повече от нормални цени. Очаквах цените да са високи като 2007, но не беше така. Тогава беше доста по-голямо дърво - супите започваха от 4лв., а врат или каре под 20лв. нямаше. Явно сега в кризата са решили да не режат глави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...