Jump to content
BulForum.com

Студентски празник


Recommended Posts

В смисъл... :bgrin:

 

И аз съм виждал случаи на саморазпадащи се легла. И то не под мен, а под 46-килограмовото чудовище... Сещай се...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply
Дано дано да го закрият Чeстит празник :P :P :P

Дано да не си толкова прост колкото изглежда. Заради хора с твойте виждания сме в такова положение. И да не съм извън темата 8 декември ми мина по -хубаво октколкото очаквах , въпреки че хижата беше малко мизерна :)

Link to comment
Share on other sites

Дано да не си толкова прост колкото изглежда. Заради хора с твойте виждания сме в такова положение. И да не съм извън темата 8 декември ми мина по -хубаво октколкото очаквах , въпреки че хижата беше малко мизерна :)

 

Има някви слухове, че ФМУ са барали в кацата с меда. Другия месец да ми дават дипломата и да правят квото сакат ...еГасиии :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Банско.....

Направихме таверна в ресторанта , цялата компания пяхме на микрофона след като изгонихме певеца.

Общо взето трябва да е било хубаво щом управителката викаше "такова чудо не съм виждала" :)

Link to comment
Share on other sites

И аз добре изкарах в Банско, за моя най-голяма изненада без да търся и препирам за хотеля бях на центъра на центъра и даже го намерих от воле.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях на Пампорово, размазахме се, обаче повече там на 8ми декември едва ли ще отида... Едно свястно ядене не можах да хапна и на всичкото отгоре навсякъде е по-скъпо от Банско...

Link to comment
Share on other sites

В банско като изключим специалитетите е малко по-скъпо от Пловдив

Виж в Пампорово миналата година всяка сметка беше КОСМИЧЕСКА ....... аз затва още миналата година си казах че няма да стъпя повече там.

 

М/у другото ако някой познава Лили от Варненският свободен да и каже да си ми върне тениската щото ми е любима..... :)

Link to comment
Share on other sites

М/у другото ако някой познава Лили от Варненският свободен да и каже да си ми върне тениската щото ми е любима..... :)
Бахахахаха това е проклятието на планинските купони - мъжете остават без дрехи :D

И аз така си търся едно любимо поларче...

Link to comment
Share on other sites

И аз бях в Банско, в хотел Гардения. Направо се размазахме. Първата вечер си вдигнахме една механа на главата - то тъпани ли не бихме, изпосвалихме пушкалата от стените, певецът едва ни смогваше на желанията. След като всички други посетители си тръгнаха, очаквахме да ни изгонят, но накрая и собствениците се присъединиха към нас - нямаше такова отношение. Последните им думи бяха:"Пак заповядайте при нас, винаги сте добре дошли". Баш на 8-ми си бяхме в механата на хотела /не знам дали механа е точното определение - бяха около 300 места/, където след празничната вечеря всичко продължи до сутринта. Btw имаше някакво циганче на не повече от 6-7 години, което направи такова шоу с един тъпан, че отнесе сигурно 300лв. бакшиш от цялото заведение за 1 час. Перфектно обслужване, определено ще го посетим този хотел пак!

Link to comment
Share on other sites

В банско като изключим специалитетите е малко по-скъпо от Пловдив

Виж в Пампорово миналата година всяка сметка беше КОСМИЧЕСКА ....... аз затва още миналата година си казах че няма да стъпя повече там.

 

М/у другото ако някой познава Лили от Варненският свободен да и каже да си ми върне тениската щото ми е любима..... :)

 

Един приятел кръсти Бялата къща - Кокаиновата къща, щото една салата струвала колкото един грам :rofl: :lol: :rofl: :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Щото явно не сте ходили в р-т Чевермето там.

Сядаме 10тина човека поръчваме 1 бутилка сливенска перла (на всеки по 1 малко за вечерята) , на всеки по 1 салата , повечето ядохме агнешко (30лв за 100тина грама) и дроб сърма (25лв) момичетата ядоха свински пържоли и картофи (съвсееем обикновенно нещо)

да сме изпили 20тина води или безалкохолни сметката беше 840лв.. ако бяхме решили да пием трябваше да си продам душата

 

Сядаме аз и още един приятел в кръчмата която е точно до хотел Мургавец , от лявата страна не помня името само 2мата да обядваме.

Мусака - 10лв

Наливна бира - 10лв

Свински ребра - 20лв

 

Няма такова като 21.50 или 19 или пък 15 , там всичко е кръгло.

 

та таакааа

 

По 1 бира по 1 салата , той яде половин пиле аз ядох ребра - сметката - 90лв

И най - фрапиращото пърленката там е 14лв....... :)

 

Как ееее.......

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте да си поръчате малко черно джони с ребул в дискотека Спайдър - 55лв..... добре а ?

Пробвайте сега и в хотел Орловец , там едни "баровци" с които бях по неволя изпиха цяла бутилка , естествено ми предложиха да се включа в "партията" понеже бяхме на обща маса.... естествено отказах..... горкичките прибраха се с дооооста дългове.... :)

Link to comment
Share on other sites

Щото явно не сте ходили в р-т Чевермето там.

Сядаме 10тина човека поръчваме 1 бутилка сливенска перла (на всеки по 1 малко за вечерята) , на всеки по 1 салата , повечето ядохме агнешко (30лв за 100тина грама) и дроб сърма (25лв) момичетата ядоха свински пържоли и картофи (съвсееем обикновенно нещо)

да сме изпили 20тина води или безалкохолни сметката беше 840лв.. ако бяхме решили да пием трябваше да си продам душата

 

Сядаме аз и още един приятел в кръчмата която е точно до хотел Мургавец , от лявата страна не помня името само 2мата да обядваме.

Мусака - 10лв

Наливна бира - 10лв

Свински ребра - 20лв

 

Няма такова като 21.50 или 19 или пък 15 , там всичко е кръгло.

 

та таакааа

 

По 1 бира по 1 салата , той яде половин пиле аз ядох ребра - сметката - 90лв

И най - фрапиращото пърленката там е 14лв....... :)

 

Как ееее.......

 

Брато тараторче 8лв - таратора е 150 грама с 2/3 вода и 1/3 мляко... Телешка пържола 40 лв - супер жилава, изкривих ножа да я разрежа...

 

Пробвайте да си поръчате малко черно джони с ребул в дискотека Спайдър - 55лв..... добре а ?

Пробвайте сега и в хотел Орловец , там едни "баровци" с които бях по неволя изпиха цяла бутилка , естествено ми предложиха да се включа в "партията" понеже бяхме на обща маса.... естествено отказах..... горкичките прибраха се с дооооста дългове.... :)

Между другото ние бяхме в хотел Орловец и пихме черно джони - по 250 лв ни искаха - сравнително приемливо...
Link to comment
Share on other sites

Еее... така е аз 3 години бях в Пампорово , миналата се заклех че няма да ходя повече , та затва тая година в Банско айляк изхарчих 2 пъти по-малко пари и беше 2 пъти по-хубаво като изключим че хотела ми (ОрбиЛукс) беше на майка си в дивия.......

 

 

Между другото ние бяхме в хотел Орловец и пихме черно джони - по 250 лв ни искаха - сравнително приемливо...

 

 

аз бях там преди 2 години , момичето с което бях тогава ядеше и пиеше от минибара като невидяла..... на 9ти сутринта като ми съобщиха скръбната вест че трябва да платя всичко и леко главата ми се замая още повече :wacko: :sick

 

 

 

ПС : кой квото и да ми говори , на пампорово не е нормално , цените не са нормални , хотелите повечето са отвратителни .... няма никъв шанс да се набия отново толкова пари и да отида там и не говорим само за ст.празник говоря ИЗОБЩО НИКОГА

не може да влезеш в дискотека която не е ремонтирана последните 12 години и една бира да ти струва 10лв.......

Link to comment
Share on other sites

ПС : кой квото и да ми говори , на пампорово не е нормално , цените не са нормални , хотелите повечето са отвратителни ....

Ми аз така, като гледам, те и в Банско цените не са нормални.

Ама то пък, къде ли са нормални изобщо.

Link to comment
Share on other sites

За това момчета се ходи някъде на вила или семеен хотел. 20лв нощувка на легло и вече пиене и ядене се разбирате по колко ще събирате. За две нощувки, целия престой с ядене и пиеене излена не повече 70-80 лв на човек, а накрая даже ни остана

Link to comment
Share on other sites

Мдаа и аз така.Тази неделя отиваме на една вила близо до с.Чифлик. Троянския Балкан.Цялата къща само за нас.Спането ще ни излезе по 36лв. на човек за две вечери.Манджата и пътя отделно.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък малко нестандартно ходих с мойте хора на мач на 9-ти декември в Атина, на Олимпиакос-Арсенал..на 8 вечерта нищо интерестно освен размирици и протести на центъра и близка среща с gates 7, най-лошите от лошите фенове на гърците..Иначе ми беше забавно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...