Jump to content
BulForum.com

Бисери, които свине не ги ядат :)


Shalome

Recommended Posts

това да кажем, че се ядва... мързяло го е да пише и пуснал темата набързо...

headshot-ът идва от заглавието - Sell ВИШ!!!!!!!, s65 :blink: :lol:

Това нищо не е, той може да праща снимки на собственния си скайп:

http://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495117497

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

[offtopic]Абе за толкова време не се ли намери един модер, който да коригира фрапиращата правописна грешка в заглавието?[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Че защо да го правят?Нека се излагат хората,пък и матрял за тая тема да има.

Link to comment
Share on other sites

...

Минуси:

1. Има много брутални филмчета с прекалено много кръв и насилие .

2. Много от филчетата приспадат към първата точка .

...

genius genius
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Тоя направо ме разби, още малко да поиска номерата на личните карти, акт за раждане и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Тоя направо ме разби, още малко да поиска номерата на личните карти, акт за раждане и т.н.

Аз като тръгнах да чета очаквах да иска номер на здравната осигуровка.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Продавам монитор . Безупречен , без изгорели пиксели в отлично състояние .

Това е въпросния монитор :

 

МОНИТОР

 

Цена 70 лв с възможен коментар.

...

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е малко смешно как ще си купиш кучето за 120 лв , ще се скръндзаш за самото животно ,а после незнам просто как ще даваш пари за храна , противопаразитни ваксини , паспорти и т.н. и т.н. Незнам дали си наясно колко горе долу струва на месец отглеждането на едно куче , говоря чисто финансово . Всеки си има право на мнение , аз просто изразявам своето.
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Просто като седна да пиша по-дълги постове мисля кво да напиша и оставям правописа по-назад, а след това често ме домързява да го проверя, но като няма за какво да се захванеш е така...
Link to comment
Share on other sites

"Медиите ескалираха напрежението в първия час след взривовете", това заяви вицепремиерът Емел Етем пред парламентарната комисия по бедствия и аварии.

 

и това след като министъра на извънредните ситуации - емел етем - каза, че кметът на общината трябвало да действа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе от мен да знаете аз нямам ни6то против Форд, даже ги оважавам много. Но имам много гомям проблем. Вчера както си карам и качвам един баир пред унас ( тои и баира не е като хората дупки ужас ) и нешто супер заора и колата падна на една страна отзат в ляво. Спрях веднага и слизам да видя какво е станало. И що да видя ( маико фанах се за главата ). Ужасна работа!!!!!!! Отдоло кадето моста задния се свързва с гредата се отпрало и моста паднал и на една страна. Само на едно малко желязце дето не е изгнило се държи иначе другото е изгнили. Нали ме разбирате. Аз са побурках!!!!!! Че нестига друго ми и един комшия и тои иска да излиза, пук тои путя е тесен за 1 кола. Нестига това ми и моста отзад на една страна, защото от дясно е още здрав пук от ляво е увиснал и завива на една страна. Както и да е напред назад колкото можах я вкарах у нас ( с много зор ) да не пречи на пътя. После викнах един приятел и колкото можахме прибрахме моста с малко тел за гредата или каквото беше останало от нея. Прекаржахме ги през копето пробижахме едни дупки и го закрепихме някак. Дано изляза баира и да го закарам при майстор да го закурпи ако може. Незная дали изобшто може да стане нещо. Никога не ми се е случвало такова нещо и се чудя дали има шанс да стане. Пук двигателя е добре има още хляб в него. Тои е 1.8 чист

дизел. Смених и феродов диск, че нямаше саединител а сега това. Аз ако знаех че така ще стане........

МОЛЯ ви някои ако знае нещо за моя проблем да каже. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

 

Няма такова писане..... Пари да му даваш - не може го повтори

Link to comment
Share on other sites

Пффф... Направо се отчаях кат го прочетох. Харабия познавам чужденци, които са по-грамотни майна. О.о

Иначе и откъм история същ ое толкова забавно колкото и откъм правопис xD.

Link to comment
Share on other sites

Ale da znaite pak nie kva daskalka imame po matematika.Gleite sq lafove:

 

Две точки имат една обща точка

 

Деца, другата седмица ще имате изненадваща контролна

 

Не съм казала, но ще повторя

 

Защо позволявате непрекъснато да ви правя забележка ?

 

Вижте деца, разсеяни сте, поне внимавайте

 

Много моля дневника да дойде

 

Или ще ме слушате, или няма да се обаждате

 

Ти не можеш да разбереш, защото контактуваш с други хора

Nqma kvo da vi pokazvam pove4e ako nqkoi iska da vidi o6te da poseti tozi sait. :punk :punk :punk

 

P.S. Kajete si mnenieto za saita

 

Боже.... само прочетох първите 3-4 и си помислих, че или е Копаранова или е брутално съвпадение. И на мен ми беше класна.... :D

Аз няма да я забравя как в началото (явно си имаше проблеми жената...) идваше пийнала и само хълцаше пред дъската... :D

Link to comment
Share on other sites

Няма такова писане..... Пари да му даваш - не може го повтори

 

Имам един въпрос: този човек, как изобщо знае да пуска компютъра?

Link to comment
Share on other sites

сайтът е правен от ученици (бивши)

и на мен ми преподаваше 11 и 12 , за 10 не съм сигурен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вече в правилната тема:

пичове какво очаквате се пак живеем в българия ако тук не се излъже и не се спечели пара каде др какво въобще се чудите закакво са ви толкова сметки помислете щом на 1 изказване по новините 1 тапак каза че щом се дига гориво и тока се дига а помислете поголямата част от тока откакво идва от водата ко ви баламосват че горели гориво за да правият ток пълна лъжа според мен а и др щото сме будали и се оставяме да ни прават на каквото си искат затова плащаме такива сметки що не е така в чужбина щото ако стане нещо никои не чака другиа както при нас сички скачат богати бедни средни секви а ние си крутоваме и търми еми затова ще ви кажа че ни тъпчат и няма и да спре това тъпчане работим за некви хилафи пари дето само сметките неможе да си платим ама нали требва цените да се европееиски ама заплатите български така ще бъде според мен доста годимни докато не се осъзнаем какви сме и закакво се борим и наи вече какви права имаме щото като си помислите маи нямама никви само са написани такива

 

помислете що циганите (примерно в ИЗГРЕВ) не плащат нищо защо като стане нещо те веднага са на бунт да се промени защото са задружни щото каквото и да стане може и да се мразят в тоя момент са 1 цияла машина помислете закакво тях не ги газат така като нас

помислете закаво всичко в бг се продава на цигани помислете защо ни оправляват такива помислете защо ЕВН не е българска фирма а румънска защото които доиде на власт наядесе 1 яко като прова всичко българско и го изгонат после доиде др пак същото и така се повтаря всеки ще си каже гледаите го тоиа волен сидеров може и тои да е мошенник ама поне малко го е грижа за българия

 

лично мнение

 

Култово излияние! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

По тово което съдя и гледам е че по вероятно филма трябваше да го кръстят The Joker
Link to comment
Share on other sites

това ще стане практика най-вероятно ......
колкото и тъпо да звучи ще започнат да си трепат актьорите след завършване на филмите .....

всичко е за пари .... ....

That's the life ....

 

очаквайте скоро броят на актьорите в Холивуд сериозно да намалее... that's THE life :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...