Jump to content
BulForum.com

Бисери, които свине не ги ядат :)


Shalome

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Няколко бисера от класна по български

:) Обяснява за купуване на щори:"И така и така е топло,и така и така се печете,но поне да става по-бързо"

1 от класа:"Кое,печенето ли?"

 

"Да.И една от колегите по химия или физика ми го каза"(като завърших подгответо разбрах,защо казваше "колеги",а не "колежки"

 

Аз-Кога ще е патрона на училището(патронния празник)

Тя:В момента го леят в 1 завод

 

1 пич:"Ще изпитвате ли утре"

Тя:"Аз предупредих Веско,тази седмица всички ще минете през месомелачката" :) ;)

 

 

 

The history bissers are comming

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих за едни които предлагаха някаква прахосмукачка и ходат по домовете. И когато бяха пред нас и единия вика "Тази прахосмукачка не само просмуква тя обира и всичкия боклук и всичката мръсотия от пода" :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

sedim v edna kry4ma s nas sa poznati ,koito za pryv pyt q pose6tavat i gledat menuto .Obry6tat se za syvet kakvo da si izberat i moqta priqtelka kompetentno im prepory4va : vzemete si pile6ki ezici na skara , mnoo sa vkusni i sa dosta golemi , pri koeto pokazva s prysti goleminata im i tq naistina e vnu6itelna , nqkade kam 10 sm.

Vsi4ki myl4at i q gledat nedoumqva6to .....tq pyk gleda nas :) pri koeto az edvam sdyrjaiki se ve4e ot smqh dobavqm : dam pory4aite si ...ot pile - klukarka sa zatva sa takiva golemi :)

malko se be6e obarkala , vmesto svinski pile6ki ezici ama ....

Link to comment
Share on other sites

Някои от миналат година в даскалото...

 

"Тихо! Не чувам тишината!!!"

""Еврика"викнала Цилвия и Васко скочил гол на улицата."

"Затвори я тая уста, че ще погълнеш черната дъска"

Link to comment
Share on other sites

sedim v edna kry4ma s nas sa poznati ,koito za pryv pyt q pose6tavat i gledat menuto .Obry6tat se za syvet kakvo da si izberat i moqta priqtelka kompetentno im prepory4va : vzemete si pile6ki ezici na skara , mnoo sa vkusni i sa dosta golemi , pri koeto pokazva s prysti goleminata im i tq naistina e vnu6itelna , nqkade kam 10 sm.

Vsi4ki myl4at i q gledat nedoumqva6to .....tq pyk gleda nas :) pri koeto az edvam sdyrjaiki se ve4e ot smqh dobavqm : dam pory4aite si ...ot pile - klukarka sa zatva sa takiva golemi :)

malko se be6e obarkala , vmesto svinski  pile6ki ezici ama ....

 

Setih se i az ne6to podobno...Rabotih v edin restorant i edna ve4er v nai-golqmata ludnica edna ot servitiorkite vletqva na bara i pita "Pile6kata parjola ot vrat li e? :woot " Golqm smiah be6e.:)

Link to comment
Share on other sites

Класния: "... знаете ли мен как ме ебе за тия папки и дневници а ? Аз ги имам на ксерокс отсъствията ся ясно ли ви е уе ! Тоя дневник на мен не ми тряя уе,за мен той е парцал ..." последва замерване с дневника по един от класа ама пича има рефлекси на умряла котка и избегна удара с дневника :)

Link to comment
Share on other sites

Жената мъж от ЕГ-то:"Я не се дръжте като паднали от гората!"

Дюлгерова (или там както й е имато):"И сега запишете 19.. година на раждане и на смърт"

Link to comment
Share on other sites

2 бисера от казармата: "Ай ся да спъмтате" и "Къф си тис бе".Тва бяха лафофе на един тъп ефрейтор.

Link to comment
Share on other sites

Учителката ми по математика навремето : Аз на кого говоря бе на оня дет клати дърветата - при което всички се обръщат към прозореца

Яко. :)

 

На морето(идва буря):Аз предлагам да бързаме.

Гостоприемен собственик на ресторант:"А аз предлагам да седнете и да изчакате ей тука да ви приготвим нещо" :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

edna stara daskalka po nemski koqt mi vodi samo 1 godina

"pisaha za vas po televiziqta"

"stiga ste tropali po 4inovete kato arjentici"

"kakwi sa tezi smehuvki"

"upgreid?kakwo e towa?nqkuw motor li?"

slu6am muzi4ka az na walkmana i onaq mi vika"mahni si tozi displey ot u6ite"

Link to comment
Share on other sites

Eto biserite na Boja Stanevska (ex-daskalka po istoriq v MG-to). Izdadohme daje knijka v 3-oen tiraj za pensioniraneto i. Enjoy :beerchug

Малко са.Аз от 15 септември до сега-18 октомври съм записал на мойта над 20. :lol: :lol:

Ето няколко:

:) В такива случаи на родителската среща аз казвам:"Ученикът е тъп"

 

:woot Пазарлъци не стават при мен-да ви приличам на краставичар.

 

 

:wir (Някой извиква от долния етаж и се чува през прозореца):Абе как ша ми пишете 4 бе госпожо

(Тя се подава през прозореца и вика)Не четири,а две ша ти пиша бе скот.Само да та барна.

Link to comment
Share on other sites

Малко са.Аз от 15 септември до сега-18 октомври  съм записал на мойта над 20. :lol:  :lol:

Ето няколко:

:)  В такива случаи на родителската среща аз казвам:"Ученикът е тъп"

 

:woot  Пазарлъци не стават при мен-да ви приличам на краставичар.

:wir  (Някой  извиква от долния етаж и се чува през прозореца):Абе как ша ми пишете 4 бе госпожо

(Тя се подава през прозореца и вика)Не четири,а две ша ти пиша бе скот.Само да та барна.

be to imah oshte failove ma ne gi namerih :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ми то тва не е бисер ама един път Йоргова по българси в ЕГ-то каза за един час 83 пъти "съответно" иначе го казва към 40 :P ама вече никой не й брои :music

Link to comment
Share on other sites

na ov3rm4n s lubov

 

da si moderator si e got

4ete6....ot teb se lee pot

na foruma si kato SOT

po nqkoga grymootvod

i izto4nik na nai-vyzvi6en flod

pazitelq na pravilata leti na baba Qga na metlata

ot post na post ...ot prost na prost

za tva kogato izprostqva ili po-nejno kazano - izbiserqva

6te trqbva da mu se pro6tava :)

Link to comment
Share on other sites

Да беше добавила и нещо от тая бозица http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=18697

 

 

 

Ето досегашни бисери на

 

:) :) Димитрина Казакова каза:

част 1-само и лично нейни.

 

1.Какво?Какво?В Америка имало всичко ли?Щели да вземат всичко ли?Ша земат античния театър......ГА МА НЯМА.

2.Аз както съм дошла тука с тия дисаги...като хитър Петър с 1 торба лъжи.

3.Ах,каква обстановка на механа(много е тъмно).Добър вечер ученици.

4....и унищожавали християни.

5.То е тъпо така да се говори.Как така ще се страхуват от християни.

6.Не хора-ние говорим за какво говорим.?

7.Пак ли тоя го хвана липсата(отсъства)?

8.Ееееееее...тука трябва казан за боклук да ви сложат бе.Вие само плюскате бе.

9.Не ме гледай-не съм Нефертити.

10.Вие естествено знаете къде е Византия къде е Византия?(без разделеност в интонацията)

11.Ти каде ма джасна при робите бе.

12.Ооооо.Смехурко,к'во става днес.

13.В такива случаи на родителската среща аз казвам:"Ученикът е тъп"

14.Пазарлъци не стават при мен-да ви приличам на краставичар.

15.И дори преди Аспарух да направи Дунавска България-чао(звънеца би).

 

:D :D Част 2-бисери между ученици и нея

1.

(Някой извиква от долния етаж и се чува през прозореца):Абе как ша ми пишете 4 бе госпожо

(Тя се подава през прозореца и вика)Не четири,а две ша ти пиша бе скот.Само да та барна. :wacko:

2.

(тя)По какъв въпрос ще пишеш

(Ася)Не знам.Вие ще кажете.

Ми аз ти давам възможност бе серсем.К'во ми викаш "Вие кажете"

3.

Тя:Ох,мързи ма.

Ние:И нас ни мързи госпожо.

Тя:То вас постоянно ви мързи.

4.

Обяснете ми къде е палестина.

Райна:На Балканския полуостров

Вальо:На Апенинския полуостров

(викайки)Значи вие въобще си нямате представа че на Арабския полуостров е Палестина.Къде е Палестина.

5.

Госпожо,къде да седна.

(хладнокръвно като Хитлер)Ела тук на главата ми седни.

6.

(тя)Ние не дъвчем дъвка за балони.(изважда една)

(ние)И ние не дъвчем за балони.

Да ми преподавате случайно?(GSM-a и звъни)

Госпожо излагате се.

А ся като много знаеш дай да запиша на майка ти телефона.

 

Сори за дългия пост

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prodyljavame v pravilnata tema :bgrin:

 

Аз не мога да разбера какво се връзвате на модераторите. И те са хора, не са от сой и естествено е да правят неща които не ви харесват. Мен също много неща не ми изнасят, но си затварям плювалника и въобще не ми пука. Все пак това не е реалния живот, а некъв скапан нет! 

 

автор: караман

 

Armored Saint

Американски хеви-крисчън метъл....ебати...още помня една реклама за тая група - "Това е американския метъл - плащаш и го имаш!"

После християнБтвото не било еврейска секта и американците не били роби на евреите.... 

 

автор: Agarvaen

Link to comment
Share on other sites

Vednyj dokato bqh v kenefa po golqma nujda , i slu6am ot gore - na gorniq etaj v kenefa se slu4va slednoto:

tam jiveqt maika i dy6terq.maikata se kazva stoqnka,a dy6terqta daniela.

zna4i dy6terqta se zakliu4ila v kenefa a maika i bluska po vratata i vika "Danieloooo izlizai maaaaaaaa maikati da e**.izlizai 4e 6e se naseraaa."

dy6terqta se hili super mnogo i vika "nqmaaaaaaaaa hahaha neka tiiiiiiii hahahaha."

i taka si vikaha 30 minuti.az se spukah ot smqh.i nakraq zeh da im vikam po vintilacionnata 6ahta "da vikam li pojarnata eeeeeeeeiiiiiiiii"

i maika mi i ba6tami se spukaha ot smqh.

da poqsnq samo 4e i dvete sa s povreda v mozaka i sa zavyr6ili stefan karadja :)

Link to comment
Share on other sites

учителка по география в ег пловдив (не й знам името)

тази лампичка в учебника..

 

в час по география

и това ще стане след 5 милярда години

в учебника пише след 6-7

е той учебника е стар

 

и сега ще ви покажа една снимка на планетата от..

един се обажда:панти века!

 

дюлгерова от ег-то

той водеше безразборен секс

 

къде е твоя работа?

 

учителка пита 1 пич който има 3

е ти на тройка радваш ли се?

ми не е двойка уе майна!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...