Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

tarsq pesenta ot reklamata na mtel nali na primata tam deto darpat edin banan i nqkva ohrana li tan kakvo se qvqva se naklanq da hvane banana ite go darpat tam nqkvi i nakraq na taq reklama ohranata tam se po4esva kat nqkva maimyna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mm tyrsq edna 4algi4ka "obi4am te raberi tova e moita sadba.." tva e teksta det pomna :) ako nqkoi sa se6ta da kazva koq e mislq 4e e na alisiq ama ne sam sigorna :)

 

namerih siq :) preslava - gor4ivi spomeni mersi vse pak :)

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

Търся всички песни на сериала The O.C от 2 сезон

 

www.fox.com/oc tam ima weekly ost :)

 

 

mm tyrsq edna 4algi4ka "obi4am te raberi tova e moita sadba.." tva e teksta det pomna  ako nqkoi sa se6ta da kazva koq e mislq 4e e na alisiq ama ne sam sigorna

 

preslava - obicham te

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Търся песничката от Ocean's Twelve,в края е когато крадеца-богаташ с прякор Нощната лисица (забравих му името) минаше през лазерите танцувайки.Ако някой е гледал филма и знае песничката да казва :)

Link to comment
Share on other sites

Тъпо звучи,но ми трябва на Ивана - Квартална Кръчма.Не съм сигурен така ли се казва песента,щото чалга не понасям,ама ми трябва :(

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, но по звучене ми прилича на ремикс на тая песен на Еминем, където на клипа имитира Майкъл Джексън и му пада носа!

Link to comment
Share on other sites

Песента която търся е от филма "Такси 2".Когато се блъскат полицейските коли там пред Айфеловата кула или нещо такова.Докато колите са в тунела...пак я пускат!На GSM-ите се казва "pulp fiction".

Трябва ми спешно :D

Link to comment
Share on other sites

Песента която търся е от филма "Такси 2".Когато се блъскат полицейските коли там пред Айфеловата кула или нещо такова.Докато колите са в тунела...пак я пускат!На GSM-ите се казва "pulp fiction".

Трябва ми спешно :D

Pulp Fiction - Misirlou

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен но незнам как се казва нито кой я изпълнява.Значи песента е в стил РАП според мен мъж я пее по време на песента се чува пляскане с ръце и се чува само Бас без почти никакав друг инструментал.Част от текста на песента е "Your Body,Your Body"според мен това е припева.Някой може ли да ми помогне?10Х предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся песните от филма Crazy/Beautiful (2001).Трябват ми само имената а аз ще си ги намеря

1.

Ten La Fe - Mellow Man Ace

 

2.

Who Am I - Lily Frost

 

3.

To Be Free - Emiliana Torrini

 

4.

Wait - Seven Mary Three

 

5.

Everytime - La Ley

 

6.

La Reina del Lugar - Serralde

 

7.

Shattered - Remy Zero

 

8.

Boulevard Star - Deliquent Habits

 

9.

This is Not My Life - Fastball

 

10.

Sumpin' - The Pimps

 

11.

Alright - Osker

 

12.

Sleep - Dandy Warhols

 

13.

She Gave Me Love - The Getaway People

 

14.

I Want to Believe in You - Lori Carson/Paul Haslinger

 

15.

Perfect - Maren Ord

 

16.

Siempre - La Ley

Link to comment
Share on other sites

1.

Ten La Fe - Mellow Man Ace

 

2.

Who Am I - Lily Frost

 

3.

To Be Free - Emiliana Torrini

 

4.

Wait - Seven Mary Three

 

 

 

А може ли да ми кажеш как ги търсиш за да мога другия път сам да си ги намеря

 

EDIT:търсих ги в wareza и намерих само две

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен но незнам как се казва нито кой я изпълнява.Значи песента е в стил РАП според мен мъж я пее по време на песента се чува пляскане с ръце и се чува само Бас без почти никакав друг инструментал.Част от текста на песента е "Your Body,Your Body"според мен това е припева.Някой може ли да ми помогне?10Х предварително.

probva li s nina sky- move your body

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...