Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

THX и на двамата, много ми помогнахте :D

 

 

А ако искаш да чуеш и оригинала(от 70-те,мисля),който е използван в рекламата(проверих,има го в data.bg):

 

The Monkees - I'm a Believer ;)

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

pak sam as

tarsia klipa na 88 i amet i love you

 

Blagodaria mnogo na LOKOMOTIVcho 4e mi pomogna da nameria klipa na magapasa ograben.

 

to go e imalo vav data .bg izviniavam se za tozi post.

Edited by ikoo
Link to comment
Share on other sites

Хора, баща ми се е побъркал да му намеря парчето, с което е озвучена "шапката" на София Филм Фест. Едно такова в 3/4, валсченце, много мелодично. Моля някой ако го знае кое е да ми каже, че да ми миряса бащата, а не само да виси и да ми дрънчи на пианото.

Link to comment
Share on other sites

na4i onzi den dokato 4etqh razni temi se setih za edna grazka pesen v koqto se pee 'tilefonu semu' ili ne6to ot toq rod. samo se se6tam 4e be6e nekav star hit no ako nqkoi i znae imeto i koi q pee 6te sam mnogo blagodaren da mi kaje.

10x predvaritelno. :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи търся такива стари хитове като Jessica Jay - Casablanca или Mr.Bresident - Coco Jambo такива хитчета ако някой знае някви такива да каже.10Х предварително.

Edited by Method & Red
Link to comment
Share on other sites

Значи търся такива стари хитове като Jessica Jay - Casablanca или Mr.Bresident - Coco Jambo такива хитчета ако някой знае някви такива да каже.10Х предварително.

Пробвай някъде из форума имаше тема за ретро парчета.Иначе като чуя Jessica Jay,веднага се сещам за Gina G-Ti Amo.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай някъде из форума имаше тема за ретро парчета.Иначе като чуя Jessica Jay,веднага се сещам за Gina G-Ti Amo.

Ей брато тва е супер песен за такова нещо говорех ,мерси ако някой знае още такива да казва :D

Link to comment
Share on other sites

А ако искаш да чуеш и оригинала(от 70-те,мисля),който е използван в рекламата(проверих,има го в data.bg):

 

The Monkees - I'm a Believer  ;)

 

А ве аз усетих че нещо гласа е по различен от този на рекламата ама викам нали ми намериха песента кво повече да искам.Сега ще я дръпна от датата. THX A LOT :D

Link to comment
Share on other sites

Ей брато тва е супер песен за такова нещо говорех ,мерси ако някой знае още такива да казва :D

пробвай това и това. ето тук има още :D ако не ме домързи ще ти направя един списък с мойте. имам доста още освен тези които сме написали в темата :ghost

Link to comment
Share on other sites

Сега да ви помоля да ми помогнете ако можете с едно много хубаво и известно парче. В него се пееше "don't you look at my girlfriend" - това се пее някъде в средата на песента иначе почва пак по подобен начин - "dont you look at....." !! Песента е много известна, макар и старичка, слушал сум я няколко пъти по "Radio 1". Ако някои може да ми помогне ще съм му благодарен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...