Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

айде сега един въпрос с повишена трудност. искам да знам имената и изпълнителите на следните песни :bgrin:

1

2

3

4

благодаря предварително :)

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една песен, по принцип в краварските филми (cowboy-ските или в  уестърните) :lol: е пускаха. Там за Живия и Мъртвия или пък такива като са един срещу друг нали да се трепат и е пускаха тая мелодия. Някой да знае как се казва или от къде мога да си е намеря? :bgrin:

 

почва като holyman vs.dj aligator vs. aniloop - maxmix - ( counterstrike)  :punk

Enio Moricone - A Man With Harmonic

Link to comment
Share on other sites

айде сега един въпрос с повишена трудност. искам да знам имената и изпълнителите на следните песни :bgrin:

1

2

3

4

благодаря предварително :)

1-Twenty 4 Seven - We Are The World ...Recommend Leave Them Alone!!!

2-Ice Mc - Music (K*) For Money

3- Мяса ми на No Mercy ..скоро щи кажа

4- Double Vision - Knockin'

Edited by hooliganix
Link to comment
Share on other sites

търся една песен даваха я по бтв - българския топ 100...става въпрос за украйнска група(в състав 2 сестри)...групата се казва нещо като алиби(не съм сигурен). има клип една мацка лежи на едно червено легло и нещо се лигосва :P

Link to comment
Share on other sites

Преди съм слушал една песен на Ja Rule и DMX ама незнам как се казва малко е ганкстерска и ако не се лъжа маи по време на песента се чуваха сирени от полицейска кола който знае нека каже :D

Link to comment
Share on other sites

Hora,tarsq edna pesen!!! :D No ne znam kak se kazva :cry :cry :cry Vav filma "Big fat liar" u4astva taq pesen.Peqt q v csenkata kogato lo6iq kara svoqta sinq kola i decata ,mu bqha obarkali vsi4ki kabeli na taq kola!!Molq vi razgledaite go i mi kajete!!!

Edited by Yami Yugi
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от Blade 3 някъде към последната част, когато blade се бие с някви в черни костюми.Не я намерих в самия саундтрак затова ви питам.Пее се нещо от рода на "somebody said hell yeah" с женски глас.

kthx

Link to comment
Share on other sites

търся една старичка песен в която се пее нещо от сорта на "чин чин сануда ате ееее". Песента е италианска. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен, по принцип в краварските филми (cowboy-ските или в уестърните) е пускаха. Там за Живия и Мъртвия или пък такива като са един срещу друг нали да се трепат и е пускаха тая мелодия. Някой да знае как се казва или от къде мога да си е намеря?

 

почва като holyman vs.dj aligator vs. aniloop - maxmix - ( counterstrike)

 

 

Песента не се казва както ти казват "The Men With The Harmonik", но пак е на Енио Мориконе. Въпросната песен, която ти търсиш се казва "The Good, The Bad The Ugly" иначе както казах вече - тя пак е на Enio Morricone. Има я в Warez-a ако не се лъжа. Аиде ще ти дам и линк даже точно тук !!! Със здраве да си я слушаш :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hora,tarsq edna pesen!!! biggrin.gif No ne znam kak se kazva cry.gif cry.gif cry.gif Vav filma "Big fat liar" u4astva taq pesen.Peqt q v csenkata kogato lo6iq kara svoqta sinq kola i decata ,mu bqha obarkali vsi4ki kabeli na taq kola!!Molq vi razgledaite go i mi kajete!!!

Link to comment
Share on other sites

търся една песен пеят мъж и жена на италиянски "liberta" само тва разбирам, ако някой я знае да каже. благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Търся още 2 песни !!! Едната е на Lil Flip - The Greatest Player а другата е Jermaine Dupri - Live Like Me. И двете песни ги има в тоя сайт, но за съжаление са с много лошо качество. Ако може някой да ги качи и да ми даде линк ще съм му много благодарен  :D  !!!

 

Пробва ли този линк??

Link to comment
Share on other sites

Моя проблем е по сериозен :) .

Търся една песен дето нито и знам името нито автора.

Почвам да обяснявам. Значи преди година или две я рекламираха по БТВ.

Показваха някав дрипав пич дето пее с една китара рок и след това се чуваше - Искате ли истински рок - и се появяваше една жена с групата й и почваше да пее една сравнително добра рок песен.

Ако някой се сеща PLS да каже.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Благодаря ти че се опита да ми помогнеш, но за съжаление и аз точно от там съм ги теглил и са много тихи. Ако искаш може да си дръпнеш която и да е песен от линка дето ти ми даде и да я сравниш с някоя песен от твоите и сам ще се убедиш че са много тихи. Благодаря ти отново че се опита да ми помогнеш :) :D :) :D !!!

Link to comment
Share on other sites

търся една песен пеят мъж и жена на италиянски "liberta" само тва разбирам, ако някой я знае да каже. благодаря предварително :)

 

 

Песента се изпълнява от Al Bano & Romina Power, но за да е по-лесно ще ти дам и линкче към песента !!! ЦъК !!! Айде, радвам се че успях да помогна :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента която пускат на годишните награждения на телевизия ММ става дума за онази песен която пускат преди номинациите.Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Ima edna Rap pesen deto se pee neshto "Danger....Danger" Super izvestna e. Nqkoi da znae neshto po vuprosa

Песента се изпълнява от Mystikal - Danger ,можеш да я намериш ако не се лъжа тук  :punk

Песента се изпълнява от Al Bano & Romina Power, но за да е по-лесно ще ти дам и линкче към песента !!! ЦъК !!! Айде, радвам се че успях да помогна rolleyes.gif

Малко оффтопик

Ей Бънди, клошар от както се регна само спамиш в МР3z :spam: :spam3: :spam:

Прочете ли си правилата :rulez: :confused

:wtf: ооо sry ся гледам си зел да даваш линкове на хората :P

 

По темата

Търся една песен от рекламата по BTV на якобс монарх, оная кадет се пее then i saw her face - now im a beliver :wub: Дано някой я знае че много ми харесва :love

 

П.С Спох Бънди :woot само се базикам.

Link to comment
Share on other sites

По темата

Търся една песен от рекламата по BTV на якобс монарх, оная кадет се пее then i saw her face - now im a beliver :wub: Дано някой я знае че много ми харесва :love

 

Smash Mouth - Then I Saw Her Face

Link to comment
Share on other sites

Hora,tarsq edna pesen!!! biggrin.gif No ne znam kak se kazva cry.gif cry.gif cry.gif Vav filma "Big fat liar" u4astva taq pesen.Peqt q v csenkata kogato lo6iq kara svoqta sinq kola i decata ,mu bqha obarkali vsi4ki kabeli na taq kola!!Molq vi razgledaite go i mi kajete!!!

Eifel 65 - Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...