Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ami niakoi znae li kak se kazvashe edno house par4e,mi v nego se 4uvat niakakvi saxofoni mai biaha i ima iak ritam.Ne se pee nishto klubno haide pls ako niakoi se seti.I az baia opisanie dadoh no....

 

ами има бая парчета със саксофони , ето някои :

Sobieski - Sax-o-matic

Sobieski - Saxo

Electro blues feat. Stefy Deep - Mia Mao Minha Gente

Noferini & DJ Guy feat. Hilary - Pra Sonhar

Princess Vanessa - Around the Decks

Princess Vanessa - That Record

 

изслушай ги всичките

ако се сетя ще пиша още , но това е за сега :punk :music

Edited by blo0d_master
Link to comment
Share on other sites

ами има бая парчета със саксофони , ето някои :

Sobieski - Sax-o-matic

Sobieski - Saxo

Electro blues feat. Stefy Deep - Mia Mao Minha Gente

Noferini & DJ Guy feat. Hilary - Pra Sonhar

Princess Vanessa - Around the Decks

Princess Vanessa - That Record

 

изслушай ги всичките

ако се сетя ще пиша още , но това е за сега  :punk  :music

 

 

еми искам да ти благодаря,защото тая 3-тата песен е търся от доста време.

а @Dungeon_Siege_ дано намериш песента дето ти трябва :)

Link to comment
Share on other sites

На кой беше песента Marakesh(не съм сигурен дали се пише така) Не тази на ATB а една старичка по Радио 1 я въртят :) Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Кака се казва оригиналът от песните на Mario Winnas - I Don't Wanna Know и Fugees - Redy or Not ако се сещате онова в начлото как почва... разбрах че се пее от Enya но име на песента незнам?!?

Link to comment
Share on other sites

Значи търся едно парче на българска изпълнителка, в припева се пее : "..случайно срещнах те аааз на бара.." и т.н.Чух го преди 1-2 седмици по радиото и напоследък доста го въртят.Доколкото разбрах от приятели песента е в челните места в Италия,където живеела и изпълнителката.

 

Sorry ,ако някой е друг вече я е поискал,но не ми се четеше назад.

Link to comment
Share on other sites

Значи търся едно парче на българска изпълнителка, в припева се пее : "..случайно срещнах те аааз на бара.." и т.н.Чух го преди 1-2 седмици по радиото и напоследък доста го въртят.Доколкото разбрах от приятели песента е в челните места в Италия,където живеела и изпълнителката.

 

Sorry ,ако някой е друг вече я е поискал,но не ми се четеше назад.

Dejan pres. Svetla - Tazi vecer

v data.bg q ima

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

A...имало някаква нова песен на k-liber, ама не е viben, а някаква друга. Ако някой знае как се казва и откъде да я сваля, да каже, щото като търся по името само тая viben излиза.

Link to comment
Share on other sites

Abe hora...moje da me pomislite za luda :blink: ..ama ei sq po MSAT pusnaha nqkuv dok. film na DW i tam dadoha za nqkvo lape i nqkva detska pesni4ka za nqkvo krokodil4e Shnappy :D kato q 4uh pesni4kata se setih 4e i predi sum q 4uvala.Nqkoi da znae otkude moga da q izteglq B)

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Hora Pomognete Spesho e .... naskoro pusnah post za edna pesen koqto ne mojah da namerq nikyde - Nancy Ajram - Yay (Seher Oyouno) - tova e arabskiqt variant na Bg Chalgata Daniela - Strah Me e Sama ... Ta Ako nqkoi moje da mi dade rabotesht link za da si q drypna shte mu bydq adski blagodaren .... HELP Pls :( :angry1 :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Hora Pomognete Spesho e .... naskoro pusnah post za edna pesen koqto ne mojah da namerq nikyde - Nancy Ajram - Yay (Seher Oyouno) - tova e arabskiqt variant na Bg Chalgata Daniela - Strah Me e Sama ... Ta Ako nqkoi moje da mi dade rabotesht link za da si q drypna shte mu bydq adski blagodaren .... HELP Pls  :(  :angry1  :(  :(  :(

тук можеш да я слушаш он-лайн , за даунлоуд не мога да помогна .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...