Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

в песента се пее нещо такова :  ..  i lovee you ...  ili hello , i lovee you .. ..  като хаус такова пускат я по баровете .  :huh:  :confused

Има една Hello I Love You на Simple Minds.Иначе с такива заглавия парчета има и на Дорс и Кюър.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен, нова е , клубна песен е, прилича страшно много на segio del rio-parazaar, но не е тя, пускат е много често в royala.10x предварително  :D

Пробвай с COCA Y VILLA - La Noche.mp3

 

 

offtopic:net_fighter прекрасна какво ти пише на подписа? :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте На Всики.Проблема Ми е Следният - Знам Името На Песента Която Ми Трябва , Но Не Мога да Я Намеря Никъде - Световните Търсачки Като GOOGLE & YaHoO Също Не Ми помогнаха Особено.Песента се Казва Nancy Ajram - Yay /Арабският Вариант На Даниела - Страх Ме Е Сама/.Моля Помогнете... :(

Link to comment
Share on other sites

Здравейте На Всики.Проблема Ми е Следният - Знам Името На Песента Която Ми Трябва , Но Не Мога да Я Намеря Никъде - Световните Търсачки Като GOOGLE & YaHoO Също Не Ми помогнаха Особено.Песента се Казва Nancy Ajram - Yay /Арабският Вариант На Даниела - Страх Ме Е Сама/.Моля Помогнете... :(

 

try this

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...ам търся една песен,бг.Търсих и в google и в mp3-bg ама нищо не намерих [ :( ] .Това е част от припева-"защо повярва на думи в които не вярва и малко дете?.........безброй години,години наред аз не мога да спра моя бяг.защо избяга?защо повярва?".....или нещо от тоя род :bgrin: ако някой може да ми помогне [защото вече издивявам да я търся тая песен ] много,много му благодаря предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...ам търся една песен,бг.Търсих и в google и в  mp3-bg ама нищо не намерих [ :( ] .Това е част от припева-"защо повярва на думи в които не вярва и малко дете?.........безброй години,години наред аз не мога да спра моя бяг.защо избяга?защо повярва?".....или нещо от тоя род :bgrin: ако някой може да ми помогне [защото вече издивявам да я търся тая песен ]  много,много му благодаря предварително  :rolleyes:

Песента е Авеню-Бягство. След малко ще ти дам и линк :)

 

Едит: Заповядай Авеню-Бягство

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae kak se kazwa tazi pesni4ka - http://warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/Slavi....#39;s.intro.mp3 .Towa e introto v 6outo na Slavi Trifonov. :blink: (izvinete me za ka4estvoto) :blink:

 

edit: i tazi pesni4ka su6to - http://warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/03..Track.3.mp3 , neznam na koi, no e mnogo hubavo blus4e.Nadqwam se 4e nqkoi 6te znae na koi e pesni4kata :confused

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

По TMF имат една реклама на самата телевизия,дават части от различни клипове,парчето което към рекламата е някво РнБ и е супер известна мелодийка,но не мога да се сетя кое точно,ако някой има идея за какво говоря да помогне :blink:

 

Айде бе хора,никой ли не гледа тмф :cry ,

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae kak se kazwa tazi pesni4ka - ftp://www.warez.ru/MP3z/Slavi.Show's.intro.mp3 .Towa e introto v 6outo na Slavi Trifonov. :blink: (izvinete me za ka4estvoto) :blink:

 

edit: i tazi pesni4ka su6to - ftp://www.warez.ru/MP3z/03..Track.3.mp3 , neznam na koi, no e mnogo hubavo blus4e.Nadqwam se 4e nqkoi 6te znae na koi e pesni4kata  :confused

Някой може и да знае, но все пак няма да е зле да дадеш работещи линкове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae kak se kazwa tazi pesni4ka - ftp://www.warez.ru/MP3z/Slavi.Show's.intro.mp3 .Towa e introto v 6outo na Slavi Trifonov. :blink: (izvinete me za ka4estvoto) :blink:

В шоуто на Слави честичко изкарват Слейдж Хамър на Питър Гейбриъл и Нот Дат Кайнд на оная , ква беше русата (Анастасия ли беше ? sweatdrop.gif)

Link to comment
Share on other sites

Някой може и да знае, но все пак няма да е зле да дадеш работещи линкове :bgrin:

 

ami dwete pesni4ki sa v upload/mp3z pri men sa prawilni, v smisul kato natisna vurhu linka, pesni4kata po4wa da se swalq :confused

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

ami dwete pesni4ki sa v upload/mp3z  pri men sa prawilni, v smisul kato natisna vurhu linka, pesni4kata po4wa da se swalq  :confused

1-во не си ги качил където трябва прочети това. И като ида в ftp-то песничките са по 0кб. не знам аз ли се побърквам ти ли се бъзикаш с мен :huh:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Нещо от сорта на "Say la..." ,пробвах да търся лирикс такива в гугъл , ама в песента ,за която се сещам не се пее , освен дамата , дето вряка по някое време.Ама на мен определено ми се чува say la la la...

pesenta koiato tarsi6 e Re Loop - Warm Sensation

Link to comment
Share on other sites

1-во не си ги качил където трябва прочети това. И като ида в ftp-то песничките са по 0кб. не знам аз ли се побърквам ти ли се бъзикаш с мен :huh:

 

sry za neudobstvoto maina, ve4e sa prawilni link4etata, ama nemoga da razbera 6to ne mi dawa da ka4a pove4e ot 2.3MB na ednata pesni4ka :( taka 4e ne e cqlata ami samo na4aloto :(

Link to comment
Share on other sites

а аз търся една която в момента също се върти по радио станцийте , стила и е house, не съм сигурен 100 % за текста щото се пее на испански , но е нещо от сорта на "Siempreee no migo rasor" :music :P :blush: :happy:

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...