Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Имаше една песен. Помня обаче само припева. Доста хора пееха нещо от сорта на "але малее омааале маале" и т.н., а между припевите няква жена мрънкаше.

Доста смотано описание, дано ми помогнете :Ь. МЕрси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една песен. Помня обаче само припева. Доста хора пееха нещо от сорта на "але малее омааале маале" и т.н., а между припевите няква жена мрънкаше.

Доста смотано описание, дано ми помогнете :Ь. МЕрси предварително.

Salif Keita - Madan ?

Link to comment
Share on other sites

Salif Keita - Madan ?

 

Не, не, нищо общо за съжаление :/.

 

Значи, песента била на някаква индийска група, един приятел също я търси, клипът бил следния: общо взето седят на неда поляна, пеят, имало и някакъв огромен водопад.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Имам задача с повишена трудност или поне за мен е такава. Търся едно парче, което чух в Брилянтин и записах част от него на телефона си. Търсих в нета с част от текста, но не успях да намеря изпълнителя. Тази част, която записах качих в http://www.megaupload.com/?d=HQM7JJOT

Пее се "...I want to let you go, this is your time you can make it .........(нещо, което не разбирам) I want to let you go" - и това го пее една мацка. Ако някой помогне хвала на умението му да открива песни и познава музика!

Link to comment
Share on other sites

Търся едно ретро диско парче. Припева беше "You want it, you got it". Пеят го мацка и някав рапър. Припеава го пее мацката. Благодаря предварително! ;)

Не знам колко е старо това парче , ама пробвай все пак :) Akon Feat. Colby O Donis - What You Got.mp3

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен...Значи много от вас са чували на Ice Cream - Borbata,таа аз търся на тая песен english варианта ,който незнам кой изпълнява и как се казва песента :( Ако знаете песента моля кажете ми нейното име 10х предварително!

Link to comment
Share on other sites

a az da pitam ot filma charlies angels soundtracka go peqt Aerosmith no ne znam kak se kazva pesenta.ne e koi znae kakyv problema amaaa...

 

Я провери дали не е Aerosmith - Angel's Eye :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен стил "черно" :bgrin: :D Казаха ми, че се е казвала AYR, но може и да ме лъжат нещо :blink:

edit: намерих си я :)

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Това ако не е Destiny's Child па на, не се сещам коя песен беше обаче.

Destiny`s Child - Bug A Boo Тази е май май. Ама нямаше ли една с по бавен ритъм и се пееше "май" - "saving all my love...."

 

Едит: Намерих си другата песен с "saving all my love" но ритъма не е същия...

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми откриващото парче от филма "Комбина" - България.Никъде не мога да намеря лист с песните във филма, въпреки че го имам и на оригинално DVD.Моля помогнете.

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся е един dance хит, който е мн известен ама не мога да го наемря и тва си е. Пее една мацка като общо взето целия текст на песента е "you, you're always on my mind, forever in my heart, I never let yo go" и на едно друго място една друга мацка казва на френски "Cheri pourquoi?" Песента не е нова.Мислех, че е на E-Type ама май не е.Пак повтарям известна, но не знам заглавието и.Често я пускат по радио NRJ. Който се сети да пише

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся е един dance хит, който е мн известен ама не мога да го наемря и тва си е. Пее една мацка като общо взето целия текст на песента е "you, you're always on my mind, forever in my heart, I never let yo go" и на едно друго място една друга мацка казва на френски "Cheri pourquoi?" Песента не е нова.Мислех, че е на E-Type ама май не е.Пак повтарям известна, но не знам заглавието и.Често я пускат по радио NRJ. Който се сети да пише

You're always on my mind - Pet Shop Boys?

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, женски вокал, нова е и много я въртят по радиото(мисля, че основно по Фреш). "I can't breathe without your love" - нещо от сорта се пее. Благодаря предварително.

edit: Schiller - Breathe (Feat. September) - мерси много

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, женски вокал, нова е и много я въртят по радиото(мисля, че основно по Фреш). "I can't breathe without your love" - нещо от сорта се пее. Благодаря предварително.

??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...