Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен, женски вокал, нова е и много я въртят по радиото(мисля, че основно по Фреш). "I can't breathe without your love" - нещо от сорта се пее. Благодаря предварително.

 

Jordin Sparks Ft. Chris Brown No Air

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Момчета, по Евроспорт въртат 1 реклама за МондИал 2010, с бясна музика. Тя и рекламата е бясна. Ако някой е гледал рекламата... И знае случайно песента... Автоматично бонус - Бира.

Link to comment
Share on other sites

Търся едно ретро диско парче. Припева беше "You want it, you got it". Пеят го мацка и някав рапър. Припеава го пее мацката. Благодаря предварително! ;)

<- Това е парчето. Даже съм оцелил и годините. 1989 e парчето до колкото разбрах. ;)
Link to comment
Share on other sites

И така... и аз търся една песен но знам как се казва! :P става въпрос за Abyss - Thinking Of You обаче не мога никаде да е намеря ако някой я намери плс да ми каже ако може и едно ПМ-че да драсне че ще забравя да проверя темата :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Ами чух една много готина песен,пее се нещо "I ricke,ke ricke.." жена пее,гласът и е супер секси. Песничката е тип House

 

И така... и аз търся една песен но знам как се казва! :P става въпрос за Abyss - Thinking Of You обаче не мога никаде да е намеря ако някой я намери плс да ми каже ако може и едно ПМ-че да драсне че ще забравя да проверя темата :( :lol:

 

да не става въпрос за The Abyss of your eyes. Не намирам това,което търсиш

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Ами чух една много готина песен,пее се нещо "I ricke,ke ricke.." жена пее,гласът и е супер секси. Песничката е тип House

да не става въпрос за The Abyss of your eyes. Не намирам това,което търсиш

Я дай линк за тая ама почти съм 100% сигурен че така се казва и все пак не се срамувайте ако я намерите можете да пишете :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rhythm Code ft. Simone Denny - Rise тази песен мн мн мн искам някой ако може да помогне

 

Ами аз ти е намерих, 16МВ е :) само че не знам къде да е адна,за да ти е пратя,по майл не може. Дай някаква идея?

Edited by petia_
Link to comment
Share on other sites

Здравейте търся една песен сещам се 4е в песента пее една индийка стила е r&b мисля 4е пееше с r.kelly

но не сам мн сигурна

 

Да не са тези,аз поне за тях се сещам

 

http://www.data.bg/f.php?fid=20569070

 

или тази

 

http://www.data.bg/f.php?fid=11063452

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся един много приятен летен хит, стилът е house/dance и вокала е жена.На припева се пее "vise, vise, vise, keep on viseing" Но дори не съм много сигурен, така го чувам аз :bgrin: И заедно с припева се включва едни много готини звуци от китарка :bgrin: Дано сте ме разбрали.. Или се пее rise :bgrin: нещо от тоя сорт

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Не братле, не е тая.Женски вокал е и е от тая година песничката. Докато я слушах ми беше малко трудно да чуя какво пее тая :bgrin:

това е, мерси ;)

Edited by AlekS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...