Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз пък търся песничката от Мusic Idol кастинга в София точно накрая като говореха Иван и Андрей . Отдолу вървеше едно денсче мн известно . Ако се сещате , помагайте . Благодаря : )

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: ПЛС ако някой може да ми цъкне името на песента чиито клип беше с многото телевизори и краака и отвреме на време се пееше :war...
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: ПЛС ако някой може да ми цъкне името на песента чиито клип беше с многото телевизори и краака и отвреме на време се пееше :war...

 

Pakito - Living on video

Link to comment
Share on other sites

В песента се пее: "Everybody have their problems it's just a matter how you solve them" и т.н. Някой да знае как се казва???

Link to comment
Share on other sites

търся една песен от филма батман един негър я пее...доста е изжестна няма как да не сте я слу6али но не мога да я намеря от доста вр. ако някои я има или има линк за нея да пише на ЛС моля :(

Link to comment
Share on other sites

След като изпълнихте желанията на другите,сега и аз имам едно. :) Намерете ми,ако може песента дето се пееше нешто от сорта на "All my friends are dead...all my friends are deead " ! Имаше я ф началото на филма Dirty Sanchez и във Jackass мисля,много ше съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

търся една песен от филма батман един негър я пее...доста е изжестна няма как да не сте я слу6али но не мога да я намеря от доста вр. ако някои я има или има линк за нея да пише на ЛС моля :(

Seal - Kiss from a rose ? :music

Link to comment
Share on other sites

Аз като става въпрос за Батман се сещам само за една песен - "Gotham City" но не помня кой я пееше.

Мда , нея също я изпълнява негър и е саундтрак на Батман . "R. Kelly - Gotham city"

Link to comment
Share on other sites

Как се казва първата песен от филма Пич, къде ми е колата?

Филма сега ще го дават по НВО, тъй че ако някой има желание може да послуша малко :)

Link to comment
Share on other sites

След като изпълнихте желанията на другите,сега и аз имам едно. :) Намерете ми,ако може песента дето се пееше нешто от сорта на "All my friends are dead...all my friends are deead " ! Имаше я ф началото на филма Dirty Sanchez и във Jackass мисля,много ше съм благодарен :)

 

Turbonegro - All My Friends Are Dead :confused

Link to comment
Share on other sites

RQ1: Една много мелодична песничка, въртят я по ситито.. пее се нещо от рода "Money Overdrop"( или нещо от сорта ), като това се повтаря няколко пъти

 

RQ2: Също много ще съм благодарен на този който ми предостави ( може и линк ) имена на комерсиални денс РУСКИ или ИТАЛИАНСКИ парчета, абе с 2 думи модерните неща които се слушат от младите тийнеиджъри ( да не ми дадете някакви ретро песни от 1960 г. :)

 

Благодаря на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

Как се казва първата песен от филма Пич, къде ми е колата?

Филма сега ще го дават по НВО, тъй че ако някой има желание може да послуша малко :)

 

Нямам под ръка филма, ама ще се опитам по памет. Grand Theft Audio - We luv u?

Link to comment
Share on other sites

RQ1: Една много мелодична песничка, въртят я по ситито.. пее се нещо от рода "Money Overdrop"( или нещо от сорта ), като това се повтаря няколко пъти

Благодаря на отзовалите се :)

Aбе не знам колко далече от твоя текст отивам, ама пробвай с

Sharam - PATT (Party all the time)

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща, едно време имаше една песен, в която се пееше " Скара, бира, плаж, мореее, слънце весело печеее..."

 

Нещо ма е напекло слънцето и си спомних за лятото :love

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща, едно време имаше една песен, в която се пееше " Скара, бира, плаж, мореее, слънце весело печеее..."

 

Нещо ма е напекло слънцето и си спомних за лятото :love

 

Тутурутка - Лято

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща, едно време имаше една песен, в която се пееше " Скара, бира, плаж, мореее, слънце весело печеее..."

Нещо ма е напекло слънцето и си спомних за лятото :love

Тутурутка - Лятото горещо ... :ghost

 

NRG_God :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Здравейте в песента която търся има следния текст " - дай ми всичко ... " мисля че е на LZ но така и не можах да намеря подобна.

Ако някой има идея за тази българска песен моля давайте инфо ...

Edited by zlo_kopele
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...