Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Искам да ви попитам как се казва песента чиято мелодия съвпада с тази на The Drill - The drill но има нещо различно в нея пееше се нещо май..много е зарибена..по радио сити я пускат.. :)

Pakito - Living On Video ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Първо, извинявайте за глупавото обяснение, но по-добро не мога да направя...

 

Става въпрос за една гръцка песен, която я пуснаха днес в Будоар. Започва с говор и един лек ритъм, който постепенно се засилва, докато накрая говоренето не се обръща в пеене и после пак от начало. Ритъма е много надъхващ. Баси обясненито...дано някой се сети, за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Първо, извинявайте за глупавото обяснение, но по-добро не мога да направя...

 

Става въпрос за една гръцка песен, която я пуснаха днес в Будоар. Започва с говор и един лек ритъм, който постепенно се засилва, докато накрая говоренето не се обръща в пеене и после пак от начало. Ритъма е много надъхващ. Баси обясненито...дано някой се сети, за какво става въпрос.

ei tva trqbva da e pesenta- Elli Kokkinou-sex :P

Link to comment
Share on other sites

ei tva trqbva da e pesenta- Elli Kokkinou-sex :P

Не е тази, подобна е, но я е пее мъж с глас подобен на Мазонакис или Карас.

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Не е тази, подобна е, но я е пее мъж с глас подобен на Мазонакис или Карас.

 

Ако мяза на Василис Карас пробвай Vasilis Karas - Tilefoni se mou :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой ако е гледал филми от в. "Стандарт" да може да ми каже как се казва тази песен която тръгва в началото на всеки диск, точно като се изпише "СТАНДАРТ" :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Moje li nqkoi da mi kaje kak se kazva par4eto ot fiyma Bring it on: All or nothing

kadeto igraqt krump......

Nqkoi moje li da mi kaje kak se kazva par4eto ot filma BRING IT ON : ALL OR NOTHING...kadeto igraqt krumping??? :cry
Nqkoi moje li da mi kaje kak se kazva par4eto ot filma BRING IT ON : ALL OR NOTHING...kadeto igraqt krumping??? :cry :cry :cry :cry :cry :cry
nqkoi znae li kak se kazva par4eto na koeto igraqt krumping v BRING IT ON : ALLOR NOTHING???

:ghost Явно никой не може да ти помогне , но ако искаш пиши още 1-2 пъти за всеки случай ...

Link to comment
Share on other sites

Или по добре кажи точното време когато почва парчето щото аз нямам намерение да гледам целия филм само за да чуя за кое парче става дума ;)

 

 

 

40ta minuta ot filma po4va par4eto... :D

 

:ghost Явно никой не може да ти помогне , но ако искаш пиши още 1-2 пъти за всеки случай ...

 

 

 

nqkyf problem li ima6 ili se opitva6 da byde6 zabaven(koeto qvno ne ti se otdava).....?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае коя е групата и песента от филма "От другата страна" (The Departed)... имам предвид ирландското парче, защото в саундтрака естествено я няма

 

ОП... няма нужда вече :)

Edited by Eclipse
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае коя е групата и песента от филма "От другата страна" (The Departed)... имам предвид ирландското парче, защото в саундтрака естествено я няма

 

ОП... няма нужда вече :)

 

Кажи коя е, че и на мен ми хареса,а не ми се сваля филма отново ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва една песен на Snoop Dog.Пее са-Run nega,run nega....run mother fucker run.В някой моменти от песента някфи мексиканци си говореха нещо ма такова забързано едно :blink: .

Link to comment
Share on other sites

nqkyf problem li ima6 ili se opitva6 da byde6 zabaven(koeto qvno ne ti se otdava).....?

Ха-ха-ха ... аз нямам никакъв проблем и не се правя на забавен ! Опитвах се да ти кажа , че не е нужно да пишеш 10 поста в продължение на 2 дни ... "но явно не ти се отдава" ... да ме разбереш .

Иначе успех с намирането на песничката .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва една песен на Snoop Dog.Пее са-Run nega,run nega....run mother fucker run.В някой моменти от песента някфи мексиканци си говореха нещо ма такова забързано едно :blink: .

ахахахах ебати определението :D

Snoop Dogg feat. B-Real - Vato е песента :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...