Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Една песен => уж била сравнително нова (колко нова нз) и май се казвала "Dark day"...мъж пее...има ли такава песен или инфото , което са ми дали не е вярно... ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Madonna - Hung up

:music

Bravo, Браво браво... ;)

 

Новата загадка е как се казва песента, която слушаше един тип в колата си преди 5мин. във филма по Канал 1? :wir

Песента е забавна, стил Blur, забавно веселяшка, бързичка.

"Dancing with my ha-at, Oh, Oh, dancing with my ha-at."

Link to comment
Share on other sites

Murat Kekili - Bu Aksam Ourum

Ей тая я бях слушал някъде ама не помня къде. Провери и ако не е тя успех в търсенето :D

почти съм сигуррен, че не е това, което LuDaTa_BaBy търси. по-скоро тя търси тази песен, която и на мен ми се иска да си я намеря. Въртят е доста често по Катра фм и има егати пауъра тази песен- много енергична, някаква жена , която пее (почти съм си гурен, че е) на индийски.обаче всички опити да я намеря като име на песен и изпълнител из форумите на датата ми пропадат- никой не я знае. аз упях да я рипна от катрата-та , ама с много лошо качество.мога да я прикача като файл да чуете за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Bravo, Браво браво... ;)

 

Новата загадка е как се казва песента, която слушаше един тип в колата си преди 5мин. във филма по Канал 1? :wir

Песента е забавна, стил Blur, забавно веселяшка, бързичка.

"Dancing with my ha-at, Oh, Oh, dancing with my ha-at."

 

Да не би да е Billy Idol - Dancing With Myself

Link to comment
Share on other sites

почти съм сигуррен, че не е това, което LuDaTa_BaBy търси. по-скоро тя търси тази песен, която и на мен ми се иска да си я намеря. Въртят е доста често по Катра фм и има егати пауъра тази песен- много енергична, някаква жена , която пее (почти съм си гурен, че е) на индийски.обаче всички опити да я намеря като име на песен и изпълнител из форумите на датата ми пропадат- никой не я знае. аз упях да я рипна от катрата-та , ама с много лошо качество.мога да я прикача като файл да чуете за какво става въпрос.

открих песента, която ми трябваше на мен, дано и на LuDaTa_BaBy да помогна.

казва се Nato - Chorjavon и я има на дата-та

Link to comment
Share on other sites

Една песничка май беше на ATB и се пееше за "дъжд на острова" или нещо подобно...(и май май само това се чува в песента) ?

 

ATB-Too much rain (въпреки , че тази версия не е тази , която ми трябва ама...)

 

Една песен => уж била сравнително нова (колко нова нз) и май се казвала "Dark day"...мъж пее...има ли такава песен или инфото , което са ми дали не е вярно... ?

 

:confused Няма ли кой да ми помогне...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

търся една песен, която я въртят по радиото...жена пее нещо от рода на 'There is one last chance the final dance so take it"...песента е бавна 10х предварително :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.angelfire.com/wrestling3/wwe4lyf/themes1.html

тука ги има песничките..

10x,ая ще п :woot робвам :) B) :woot

 

EDIT:Не ми отваря сайта,но намерих на друг сайт,качени всички мп3-ки :woot ,но са на торент ;).

Edited by Yami Yugi
Link to comment
Share on other sites

Аз търся едно соло на Цветан Недялков от "Шоуто на Слави". Той го свири често след края на предаването, когато съобщават някоя тъжна новина (например снощи за убийството на банкера). Та мисалта ми е от кое парче е това соло?

Никой не го знает т'ва парче така ли :confused

Link to comment
Share on other sites

Ъм Две следи не беше ли на Д2?

оригиналът си е на щурците :D кирил маричков е най-големия :P

 

търся една песен пеят мъж и жена. основно пее мъжа, а жената му приглася, чува се и едно свиркане с уста. някакви идеи?

 

едит: еее, ти пък, ако беше на roxette щях да ги позная :) по-нова е песента :>

 

10х все пак!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

търся една песен, която я въртят по радиото...жена пее нещо от рода на 'There is one last chance the final dance so take it"...песента е бавна 10х предварително :D

Айде бе хора не знаете ли коя е...днес пак я слушах....мисля че се казва take it но не съм сигурен ако някой знае коя е песента да казва :)

Link to comment
Share on other sites

"We Fight Back"...това се повтаря постоянно в припева....пее се само от мъже най-вероятно група....рап/данс пърче и я пускат всеки ден по доста пъти в "Джоса" някви идей?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...