Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Потърси тук

 

 

 

Ееее браво бе!!!Благодаря за този линк нямаш си напредстава колко съм го търсил тоя саундтрак!!!Cheers....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Май е от началото на 90те...прилевът е "Red river, red river, her mother is the ocean.." не съм много сигурна доколко е достоверен текстът, понеже съм я чувала преди поне 1 десетилетие за последен път.

Edited by camel_driver
Link to comment
Share on other sites

Май е от началото на 90те...прилевът е "Red river, red river, her mother is the ocean.." не съм много сигурна доколко е достоверен текстът, понеже съм я чувала преди поне 1 десетилетие за последен път.

това? само че не знам на кой изпълнител е :>

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

"Черна роза" - оригинала как се казва? Или гръцката версия, щото оригинала кой знае от къде е. :bgrin:

 

 

Ами оригинала/гръцката версия е на Митропанос - Роза :)

Link to comment
Share on other sites

търся една испанска песен...често я пускат по радио сити...песничката е весела но има един момент в който става по-бавна, след което продъжава веселия ритъм...само това мога да кажа :D 10х ако каже коя е :P

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно вече някой е питал, но все пак... Как се казва песента, която използват БТВ за представянето на отборите? Тя върви докато показват разни интересни моменти от минали мачове на даден отбор. Тя е с някви латино отенъци... Мерси

 

Los Fabulosos Cadilacs-Matador.mp3 wink.gif

 

Грасиас :)

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно вече някой е питал, но все пак... Как се казва песента, която използват БТВ за представянето на отборите? Тя върви докато показват разни интересни моменти от минали мачове на даден отбор. Тя е с някви латино отенъци... Мерси

Los Fabulosos Cadilacs-Matador.mp3 ;)

Link to comment
Share on other sites

абе понякога човек като иска нещо да си спомни и колкото повече си блъска главата толкова по лошо става-а вповечето случаи отговора е повече от елементарен---------такъв е и моят случай в момента-та въпроса ми е как се казва оригиналът на суперизвестна песен от 80те (оттогава трябва да е мисля) която замунда банана бенд пееха в началото на 90сетте със горе долу този текст:

 

на изток много сняг и кал

на запад много капитал

на север там студено е

в замунда си е най-добреееееееееее

 

горе долу тва пееха замундите-а какво е пеел оригиналът главата ми изключи :D

Link to comment
Share on other sites

Love and Peace - Down by the River.mp3 :rolleyes:

 

абе понякога човек като иска нещо да си спомни и колкото повече си блъска главата толкова по лошо става-а вповечето случаи отговора е повече от елементарен---------такъв е и моят случай в момента-та въпроса ми е как се казва оригиналът на суперизвестна песен от 80те (оттогава трябва да е мисля) която замунда банана бенд пееха в началото на 90сетте със горе долу този текст:

 

на изток много сняг и кал

на запад много капитал

на север там студено е

в замунда си е най-добреееееееееее

 

горе долу тва пееха замундите-а какво е пеел оригиналът главата ми изключи :D

Pet shop boys-go west :D

всички

в тоя свят голям

всички

как ни въ я срам

всички

моли за банан

всички

сме в един казааааааааааааааааан!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на System of a down.Ако не се лъжа тази песен взе награда от EMA (Европейските музикални награди на Mtv,те дори за 2 песни ги наградиха ,та ако някой знае ,да казва :) )

Link to comment
Share on other sites

за всички гледали Слави, таа мацка....освен че ми окапаха очите....дайте да и чуем музиката, Порша Сюрел ли са казваше, как беше.... Някой който има повечу инфо да казва :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...