Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен, която започва с много яко ритъмче(биитче).Песента е от старичките(ретро) и след това посочено ритъмче Дум дум дум се пее нещо от сорта Not a one bust to dust.Ако някой има идея да каже.Мисля че парчето е известно и преди време да кажем към 90-те много са го пускали,защото помня че доста съм го слушал.Мерси

 

 

Пробвай с Queen - Another One Bites The Dust :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нз дали има такова животно ама...някакво албумче в което да има популярни коледни песни като "Jungle Bells " , "Last Christmas" и други подобни .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Нз дали има такова животно ама...някакво албумче в което да има популярни коледни песни като "Jungle Bells " , "Last Christmas" и други подобни .

http://mp3.com.hk:8084/*Various.Artists/No...ristmas.(2003)/

http://mp3.com.hk:8084/*Various.Artists/VA...ristmas.(2004)/

:)

Link to comment
Share on other sites

Още един жокер за песента на Джон Сина :) - песента се казва You can't see me. Някой ако може да даде линк ... в датата я няма. (не давайте линк към японския, защото не мога да свалям от там). Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Още един жокер за песента на Джон Сина :) - песента се казва You can't see me. Някой ако може да даде линк ... в датата я няма. (не давайте линк към японския, защото не мога да свалям от там). Благодаря предварително :)

Да не е МC Еiht - You can't see me :confused

Ако не можеш да я намериш пиши едно ЛС да ти я пратя

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho, благодаря за песента, но не е тя :(. Ако някой я знае да казва

 

"Още един жокер за песента на Джон Сина :) - песента се казва You can't see me. Някой ако може да даде линк ... в датата я няма. (не давайте линк към японския, защото не мога да свалям от там). Благодаря предварително"

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен ама не мога да ви напиша малко от припева защото е много сложен затва я качих тук айде казвайте ако я знаете :D

 

Версията която аз имам е Chilli Feat. Carrapicho - Tic Tic Tac , но на теб ти трябва някоя друга с женка :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви напомня, че темата се казва Търся една песен, но не знам как се казва. Когато знаете какво търсите си има друга тема.

Link to comment
Share on other sites

бихте ли ми припомнили името на тази песен...

вчера я чух по радиото, но така и не се сетих как се казва... :blink:

 

Edit:оправен..

 

Edit:на Desireless e песента...;)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

бихте ли ми припомнили името на тази песен...

вчера я чух по радиото, но така и не се сетих как се казва... :blink:

 

Edit:след малко ще оправя линка..

иска регистрация тва :huh:

 

едит: ок чакам :)

 

Песента се казва Voyage Voyage, но не помня на кой е. има и един доста добър кавър, но пак не помня на кой беше :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен мисля че Шер я пее..не мога да кажа голяма част от това което пее..сещам се само че накрая на припева пее нещо от рода на with my love song освен това преди да свърши песента започва да пее на някакъв друг език...испански мисля :) Песента е стара но е известна

 

10х предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...