Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе текста ми е в главата ама немога да го напиша....мноо гадно така ама ще се опитам да я опиша....значи пускат я в Джоса и на други места естествено въртят я по радиото и е на Испански....типичните китари за Испанската музика не някви кат на метъла...офф тъпо описание ама немога да го опиша по друг начин....а да пее се от мъж...

Link to comment
Share on other sites

Абе текста ми е в главата ама немога да го напиша....мноо гадно така ама ще се опитам да я опиша....значи пускат я в Джоса и на други места естествено въртят я по радиото и е на Испански....типичните китари за Испанската музика не някви кат на метъла...офф тъпо описание ама немога да го опиша по друг начин....а да пее се от мъж...

Juanes - La Camisa Negra :confused

Link to comment
Share on other sites

Juanes - La Camisa Negra :confused

 

Наздраве пич!!!Браво мноо мерси търсих я от доста време... :punk

Link to comment
Share on other sites

Търся едно ново хаусче. Пее се нещо от рода на "come a little closer" което се повтаря доста често. Повече нищо не мога да кажа, но я въртят доста. :)

 

[EDIT] : Намерих си песента, ако някой го интересува - казва се :

Malomodo ft. Naan - Come a little closer . Мнол е яка :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

1 Имало някакво ново парче на 50 cent. Някакви кратки думички бяха, но не запомних.

2 Ако може песента от рекламата на Ариана, тази новата. Хаусче някакво известно е, ама не зацяпвам :(

3 От рекламата на туборг където бутилката е в космоса.

Моля :D

Link to comment
Share on other sites

Наскоро гледах една песен по телевизията и тъкмо се канех да е запиша и те не дадоха кои е изпълява... клипа е едно момче в училище с една качулка и суитчер не го показват в лицето. Дават как прави в тетрадката си някъв план за нещо и там свършва часът тои остава да разработва планът и после на другия ден едни други ученици в коридора го раздърпват , той избягва от тях но пада тетрадката му и виждат планът му точно в същия момент тои изтичва в някакъв гараж и планът му е да сложи тръба на ауспухът на една и да я прекара през задния прозорец да влезне в колата и да запали и да диша газовете и умира. Това го изпълняват една група... ако някои е гледал клипа и се сеща за песента ще съм много благодарен тнх.

 

а и още една песен, ако някои помни имаше едно време една анимация по Cartoon Network Swat Kats така се казваше с 2 котки и един изтребител от един scrap yard те някви автомобилни механици бяха и една котка мадама такава ги повикваше с едно триъгълно устройство и те излитаха отваряше се вратата плъзгаща маскирана. Та исках питам дали някои се сеща за музиката дето почваше детското много е яка. Саундтракът много ме кефи но не мога да е намера и не знам да кои е.постарах се да опиша всичко дано съм помогнал =)

Edited by Elemental^
Link to comment
Share on other sites

Гергана - Последна вечер

От най - дивите хаусове е :tongue .

10x Верно...знаех, че има нещо гнило да не мога да се сетя. :lol:

 

Тази песен е дадена на предната страница, ама там става дума за рекламата на Хайникен. :lol:

Иначе тази търсех де. Благодаря. ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, има една много яка песен на 2pac.Има кратък откъс от нея в филма "Tupac: Resurrection". точно момента когато дават Las Vegas преди да го убият е пускат! Почва през 46:50 мин. на 2 диск!Дано да е знаете,много е яка! :woot

Link to comment
Share on other sites

Once again...

Чух една песен, но не успях да запомня името й. Пее един мъж, името беше нещо от рода на "believe me", но не "believe in me". Нова е. Много специфичен припев.

Edit: В името на изпълнителите имаше "f" май като първа буква.

Edited by Dragon Slayer
Link to comment
Share on other sites

Once again...

Чух една песен, но не успях да запомня името й. Пее един мъж, името беше нещо от рода на "believe me", но не "believe in me". Нова е. Много специфичен припев.

Edit: В името на изпълнителите имаше "f" май като първа буква.

Възможно ли е да е " Atb - Believe In Me " ако изключим "ф"-то :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен, в припева се пее нещо от рода на "...остави ме на мира сега съм пиян...". Слушах я тия дни по дарик радио, бграп е мисля, ако някой знае на кой е да казва ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще ви се стори малко тъпичко като обяснение, ама търся едно старо...техно..., в което едно гласче повтаря само едно и също в цялата песен, нещо от сорта на: "па - па - пей, пари - па - па - пей, пари - пем - пем - пей, парипапатумпепей..." Интонацията е равна. Ако си го изпеете наум, може и да се сетите за какво говоря. :) \../

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да е " Atb - Believe In Me " ако изключим "ф"-то :confused

 

Мне :) но я намерих : Fort Minor - Believe me

Супер е!

 

Edit : Кажете някое друго ново и яко парче, даже ако може някой да направи лист на дискотечните хитове в последно време :D ще съм му много благодарен.

Edited by Dragon Slayer
Link to comment
Share on other sites

Ще ви се стори малко тъпичко като обяснение, ама търся едно старо...техно..., в което едно гласче повтаря само едно и също в цялата песен, нещо от сорта на: "па - па - пей, пари - па - па - пей, пари - пем - пем - пей, парипапатумпепей..." Интонацията е равна. Ако си го изпеете наум, може и да се сетите за какво говоря. :) \../

 

Песента е на Gigi D'agostino, но не се сещам как се казва... ако не се лъжа клипа беше как едно човече нарисувано с бели контури върви на зелен фон. :huh: Но за името не се сещам. Дано съм помогнала и някой друг се сети.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...