Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Значи,на мене ми се искаше да ми дадете някакви линкове за песни от КЕЧ МАНИЯТА(РАЗБИВАНЕщ на различни кечисти!

M?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся 1 песен която е стара...диско е и в припева се пее 'living in a strange situation....'

 

10х предварително :)

песента е no comunication на мисля че бяха bingo boys

Link to comment
Share on other sites

значи търця една песен обаче незнам не знам от кой е.. става вапрос за една песен кадето базикат Садам Хусейн обаче оригиналната.... вече намерих тая за Хусейн и Бин Ладен.... само знам 4е в песента има думата Талибан и нищо друго

 

ако някой я има нека казва или поне да ми кажете от каде мога да я взема

 

Мерси Предварително

Link to comment
Share on other sites

абе как се казваше песента кадето едни мадами пеят hey mr dj....и ако може някакав линк...

Rihanna - Pon De Replay

значи търця една песен обаче незнам не знам от кой е.. става вапрос за една песен кадето базикат Садам Хусейн обаче оригиналната.... вече намерих тая за Хусейн и Бин Ладен.... само знам 4е в песента има думата Талибан и нищо друго

 

ако някой я има нека казва или поне да ми кажете от каде мога да я взема

 

Мерси Предварително

ork. Kamenci - Talibanski kiuchek? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа на кой е римейка на "What a wonderful world" от рекламата на Сузуки Гранд Витара и дали изобщо е отделна песен или е записано само за рекламата?

 

Edit: ся се сетих за още нещо. Напоследък седейки на кафе чувам по радиото няква много гнусна и лигава поп песничка. Пее я няква пичка. По едно време обаче ми се струва че се включва B-Real от Cypress Hill и съответно почва да рапира на английски използвайки и някоя и друга испанска дума. Въпроса ми е коя е въпросната песен и пича наистина ли е B-Real?

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете как се казва песента от рекламата на НЕСКАФЕ КЛАСИК.

Link to comment
Share on other sites

Значи,на мене ми се искаше да ми дадете някакви линкове за песни от КЕЧ МАНИЯТА(РАЗБИВАНЕщ на различни кечисти!

HELP?

Link to comment
Share on other sites

HELP?

абе уе пич успокои се уе....може да не праскаш по един пост от типа "м?" и "хелп" през 3 на другите.....не сме сляпи.Потърси ли в официалния сайт ? И се пак...HHH - MOtorhead - The game ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite!

Skoro gledah filma Ocean's Twelve i v nego mi haresa edna pesnicka. Imam soundtrack-a, no neya ya nyama tam. Tya e fon na momenta, v koito davat, kak francuzina pronikva, prez lazerite, za da otkradne yaiceto na Faberje (ili kakto se kazva tam ;)

 

 

 

Sam pitam i sam si otgovaryam :)

Vchera savsem siluchaino si namerih pesnichkata za koyato popitah - Nikkfurie - The A La Menthe

Link to comment
Share on other sites

абе уе пич успокои се уе....може да не праскаш по един пост от типа "м?" и "хелп" през 3 на другите.....не сме сляпи.Потърси ли в официалния сайт ? И се пак...HHH - MOtorhead - The game ;)

10x,много,ама много се зарибих по тея музички!Ся ще потърся и в сайта им :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз търся едно соло на Цветан Недялков от "Шоуто на Слави". Той го свири често след края на предаването, когато съобщават някоя тъжна новина (например снощи за убийството на банкера). Та мисалта ми е от кое парче е това соло?

Link to comment
Share on other sites

Edit: ся се сетих за още нещо. Напоследък седейки на кафе чувам по радиото няква много гнусна и лигава поп песничка. Пее я няква пичка. По едно време обаче ми се струва че се включва B-Real от Cypress Hill и съответно почва да рапира на английски използвайки и някоя и друга испанска дума. Въпроса ми е коя е въпросната песен и пича наистина ли е B-Real?

 

Tony Touch - Play that song и да, това , което ти се струва E B-real!

Link to comment
Share on other sites

Една песничка май беше на ATB и се пееше за "дъжд на острова" или нещо подобно...(и май май само това се чува в песента) ?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Ейй неска мн яка песен пуснаха в кисс-а ама нз как се казва мисля че беше турска или някаква индиййска и я пей жена извесна е защото сам я слушала и другаде и е провлачена такава ако някой се сеща за нещо подобно да каже :D

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

Ейй неска мн яка песен пуснаха в кисс-а ама нз как се казва мисля че беше турска или някаква индиййска извесна е защото сам я слушала и другаде и е провлачена такава ако някой се сеща за нещо подобно да каже :D

Murat Kekili - Bu Aksam Ourum

Ей тая я бях слушал някъде ама не помня къде. Провери и ако не е тя успех в търсенето :D

Link to comment
Share on other sites

Мадона имала нова песен.

Румънеца и Енчев също.

Някой да знае нещо по въпроса. Кажете последните клубни хитове плс.

Link to comment
Share on other sites

Мадона имала нова песен.

Румънеца и Енчев също.

Някой да знае нещо по въпроса. Кажете последните клубни хитове плс.

 

Madonna - Hung up

 

Мен ме интересува оригиналната песен,

от която Madonna е взела мелодията, щото не мога да се сетя коя е! Мерси предварително!

:music

Link to comment
Share on other sites

Madonna - Hung up

 

Мен ме интересува оригиналната песен,

от която Madonna е взела мелодията, щото не мога да се сетя коя е! Мерси предварително!

:music

 

ABBA - 'Gimme Gimme Gimme' :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...