Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен в която в припева се пееше "ей на на на на на на на и еее". Пее мъж (или е група). Това беше много популярен хит лятото. за съжаление не мога да опиша повече, въпреки, че ми се върти постоянно в главата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента се казва Voyage Voyage , има и един доста добър кавър, но пак не помня на кой беше :lol:

The Nightflyer - Voyage Voyage => това много много не се различава от оригинала ама пак става :)

Link to comment
Share on other sites

Припевът е нещо от сорта: "Цял живот измамници обичах и на тях накрая заприличах"...чалга е, някаква жена я пее....Кой е изпълнителят??? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в която в припева се пееше "ей на на на на на на на и еее". Пее мъж (или е група). Това беше много популярен хит лятото. за съжаление не мога да опиша повече, въпреки, че ми се върти постоянно в главата

 

Summer Love - Remember

Link to comment
Share on other sites

Припевът е нещо от сорта: "Цял живот измамници обичах и на тях накрая заприличах"...чалга е, някаква жена я пее....Кой е изпълнителят??? :huh:

Мария - Не Те Обичам :)

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен мисля че Шер я пее..не мога да кажа голяма част от това което пее..сещам се само че накрая на припева пее нещо от рода на with my love song освен това преди да свърши песента започва да пее на някакъв друг език...испански мисля :) Песента е стара но е известна

 

10х предварително :D

 

Cher - Dov´è L´amore

Link to comment
Share on other sites

Silent night, holy night

То било от просто по-просто ама кой да се сети... :wacko: Мерси !

 

EDIT Също да попитам за още една песничка => има я на английски и на български ама нз името и , на български се пее нещо от сорта на "Елхови лес , елхови лес ти раждаш ... и прелест..." дано някой да се сети и да помогне ! ! !

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся няколко песни:

1. Как се казва новата песен на Shaggy?

2. Една много нашумяла напоследък песен, въртят е по радио Сити. Пее се на испански или португалски. Нещо от рода на: "Tengo...kama kama ..fuengo" :wacko:

3. "You've to to lick it, before you stick it" :lol:

 

EDIT: Намерени са и 3те.

1.Shaggy feat. Olivia

2. 10x kopche ;)

3. 20 fingers - lick it

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

EDIT Също да попитам за още една песничка => има я на английски и на български ама нз името и , на български се пее нещо от сорта на "Елхови лес , елхови лес ти раждаш ... и прелест..." дано някой да се сети и да помогне ! ! !

 

Български - "Елхови лес"

Английски - Oh, Christmas Tree"

Немски - "O, Tannenbaum"

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Български - "Елхови лес"

Английски - Oh, Christmas Tree"

Немски - "O, Tannenbaum"

Май за Коледа ще имаш подаръци , защото тази година си било послушно детенце :)

Link to comment
Share on other sites

Значи,на мене ми се искаше да ми дадете някакви линкове за песни от КЕЧ МАНИЯТА(РАЗБИВАНЕщ на различни кечисти!

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли как се казва

песента от рекланата в която казват "500% мигли от ... (еди-кой си) "

Link to comment
Share on other sites

днес по сити чух един кавър на роксет мисля беше оригинала, някой да знае за какво става въпрос. и още една чух, но май по витоша стила е като на HIM, но не съм сигурен дали песента е тяхна, ако имате идей казвайте :bgrin:

 

edit: на roxette я намерих :D за който се интересува Dancing Deejays Vs. Roxette - Fading like a flower.mp3

 

едит:2

The Rasmus - No Fear wink.gif .

http://www.data.bg/f.php?fid=10453635

и 2-рата си намерих, 10х to vas90 :beer:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

am iskam malko help tyrsq edno par4e jestoko black ne6to no se se6tam samo za 4ast ot pripeva "you give me money........" ppesni4kata e ot lqtoto na 2005 edin ot hit4etata v discotekite pripeva e na ray charles ako nqkoi se se6ta za kakvo pls kajete par4enceto

Link to comment
Share on other sites

Песента за Гунди и Котков, само че ме интересува сръбския вариант как се казва и евентуално де може да се намери?

Link to comment
Share on other sites

Песента за Гунди и Котков, само че ме интересува сръбския вариант как се казва и евентуално де може да се намери?

Ако става въпрос за песента на Слави и Ку-ку бенд, където те пеят изцяло на сръбски ми прати едно ЛС с майл да ти да пратя

Link to comment
Share on other sites

Ако става въпрос за песента на Слави и Ку-ку бенд, където те пеят изцяло на сръбски ми прати едно ЛС с майл да ти да пратя

 

Не, оригинала не е техен .. някакви сърби са я правили и то още по комунистически времена, когато е било забранено да се боготвори друг освен Тодор Живков. Българския вариант на Слави го има в датата ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...