Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

justsoyouknow май не разбра, че го бутам към Cliff Burton, който беше по-добър от Jason и Robert, взети заедно :P

 

--

 

Post#1500. Благодаря ви, приятели!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
Cliff Burton, който беше по-добър от Jason и Robert, взети заедно

Беше...лека му пръст! Кой знае как щяха да се развият като група, ако не беше загинал.

Но пък като се замисля, ако не беше загинал, нямаше да напишат One...хм, труден избор :)

Link to comment
Share on other sites

Беше...лека му пръст! Кой знае как щяха да се развият като група, ако не беше загинал.

Но пък като се замисля, ако не беше загинал, нямаше да напишат One...хм, труден избор :)

ot druga strana ako ne beshe zaginal nikaga nemashe da zapishat album kato St. Anger :ghost

Link to comment
Share on other sites

Но пък като се замисля, ако не беше загинал, нямаше да напишат One...хм, труден избор :)

Защо пък да не напишат Уан? Тя не е написана за него! Тя е вдъхновена от филма "На Джони му купиха пушка", а песента написана за Cliff е To live is to die! Дори думите на James в песента са написани от Cliff малко преди да загине! А относно това какви са щяли да бъдат ако не е загинал - огромна разлика! Самите те признават че никога не са изслушвали мненията и идеите на Кърк и Джейсън и това са го осъзнали по време на записа на Сейнт Енгър! Но казват че това ще се промени! Ето защо с нетърпение очаквам следващия им албум!

 

Относно Ст. Ангер - слушах го на Съраунд - баааасии и саунда! Сега като слушам други песни и ме напушва смях! Докато го слушах имах чувството че свирят около мен! А след като мислите че са си изменили на стила с този албум, можете ли да ми обясните защо са го записали със същите кабинети, глави и т.н. , с които са записали Кил ем алл!? Единствено миксирането и настройките са по-различни и броя на каналите!

Link to comment
Share on other sites

mi az si gi slusham ot kak se pomnja.

I predi i sega si me kefjat maksimalno i si ostavat nai dobrite za men

a otnosno koi albumi sa slabi i koi ne - tva ne mi e rabota da go mislja

vseki ima pravo na mnenie - i ako neshto ne mi haresva prosto ne go slusham - kato ...folk naprimer :punk

Link to comment
Share on other sites

Хм, явно съм бил заблуден през целия си живот...мислех, че Уан е посветена на Клиф...чувствам се тъп...

Не си ли гледал клипа? Там даже има моменти от филма! B)

Одеве стана въпрос за Робърт Трохилио. Честно казано на мен също не ми харесва особено като визия (не се вързва с останалите), но като музикант е страшен!

Между другото коя ви е любимата им песен? Може вече да е бил задаван този въпрос и ако е така - извинявам се, но не ми се търси из всичките постове. Аз лично нямам любима - всички са ми любими. А на вас? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тази група е супер яка ! ! !Мен преди ми беше любимата, ама на последък не правят много добри песни, макар че песните им от преди 2-3 години са перфектни! ! !Жалко, че останаха само 3-ма ! !! :P

Link to comment
Share on other sites

С Metallica започнах. Далечната деветдесет и втора година леля ми ми предложи да ми купи касетка на Metallica, Ace of Bace или Two Unlimited. Все популярни тогава групи и аз за мое лична изненада избрах Metallica. Бях закърмен с рока на Rainbow, Deep Purple, Pink Floyd, Scorpions - любими групи на нашите. Е, от там се започна...

Но сега, когато слушам доста black, thrash metal, и на фона на банди като Dissection, Dimmu Borgir, Slayer, Grip Inc, Children Of Bodom и Norther - Metallica ми се струват малко елементарни и простовати. Освен това от черния албум нататък не искам да коментирам, че ще стана хаплив :))

 

Edit: Не съм съгласен, че са най-великата. За мен най-великата група са Deep Purple, защото това е група само от гениални виртуози, от тях започна всичко...

Link to comment
Share on other sites

След всички изчетени постове, какво бих могла да добавя. Само това: Изживяването на концертът на МЕТАЛИКА в Пловдив, няма да го заменя и за безброй ор....и :D . Съжелявам, че не мога да пиша поезия, за да го изразя с думи, :punk :D :D :D :D :punk . Не знам хора Вие как се чувствахте след това, но аз определено не знаех къде се намирам. Ако трябва да кажа любима песен те са може би две Wherever i May Roam и Dyers Eve, но това е, ако трябва да се огранича с любима песен :punk . Кой каквото ще да казва, бих дала всичките си пари само да видя пак МЕТАЛИКА на живо (но това няма да стане, поне не в България :( ).Еми това е от мен. Никога няма да ги изоставя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love

Link to comment
Share on other sites

Edno vreme Metallica be6e vsi4ko za men ... To plakati li ne sabirah , kvo li ne praih :P

AMa St. anger mnogo me razo4arova ... Osobeno az kato kitarist mnogo se qdosah na lipsata ns sola :angry: Ama biva de ...

Ta ot noviq album nai - mi haresva Unnamed feeling , tipi4na pesen na James :)

Izli6no e da kazvam , 4e znam tekstovete , a ! :P

Link to comment
Share on other sites

ei hora az slu6am metal ot kakto sam se rodil(na6te slu6at metal i za tva s metal sam otkyrmen) i parvata grupa koqto saznatelno sam haresval e bila metallica ama ne6to ne sa tva koeto bqha... ili po-to4no koeto sa bili 6toto az togava ne sam bil planiran daje... ta spored men metallica 6te ostanat v istoriata s "Kill ' em all", "Ride the lightning", "Master of puppets", "...and justice for al", 4ernia album i nqkoi pesni ot load i reload i tva e drugite prosto ne me kefata pak vav st.anger nqma nito edna pesen koqto da mi haresva. I moje bi trqbva da se stegnat 6toto ne znam dali slavata na predi6nite im albumi 6te mie lainata na sega6nite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...