Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

Както може би се досещате това е любимата ми група! Позволявам си да отворя тази тема защото мисля, че тази група има достатъчно много фенове именно от Пловдив. Игнорирам всички псевдо-металисти, които споделят мнение, че металика не са това, което бяха, защото за мен те си остават най-великата банда на всички времена!

Споделяйте мнения, коментари и новини за групата. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Ще записват нов албум!

 

 

Edit: Post №1000-наДървен Философ! Благодаря на всички, които ме търпят вече близо година!

Link to comment
Share on other sites

ne 4e iskam da te obijdam ili neshto takova no ne samo metalika ne sa tova koeto bqha (ne 4e za men nqkoga sa bili neshto osobeno) no sa NAI-ELEMENTARNATA i nai-al4nata banda! tova sami sa go dokazali s godinite i ako poglednesh realno na neshtata shte go osuznaesh.povtarqt se a kogato starite havi za povtarqne omruznat na publikata bqgat v ultra komersialni stil4eta ...spravka - v novia ablum nqma nito edno solo!...da ne govorim za lars ama are..radvai im se shtom te kefat :)

Link to comment
Share on other sites

Metallica са това, което ти се решат. Ние имаме право само да се радваме (или не) на албумите им и това, на което се правят. От много години ги слушам и за разлика от много хора аз се кефех и на Load и Reload. St. Anger въобще не ми харесва, но това не променя нищо... it's should be me :)

 

Най-истинското в Металика са концертите, особено по-старите. Те са много гот :D

Link to comment
Share on other sites

ne 4e iskam da te obijdam ili neshto takova no ne samo metalika ne sa tova koeto bqha (ne 4e za men nqkoga sa bili neshto osobeno) no sa NAI-ELEMENTARNATA i nai-al4nata banda! tova sami sa go dokazali s godinite i ako poglednesh realno na neshtata shte go osuznaesh.povtarqt se a kogato starite havi za povtarqne omruznat na publikata bqgat v ultra komersialni stil4eta ...spravka - v novia ablum nqma nito edno solo!...da ne govorim za lars ama are..radvai im se shtom te kefat :)

 

brato metallica i povtorenie ne varvqt dobre edno do drugo.te sa moje bi originalnata grupa.a za lars ne razbrah kakvo iskash da kajesh?4e e strashno dobar barabanist i kompozitor li?da tova e verno ;)

Link to comment
Share on other sites

ne 4e iskam da te obijdam ili neshto takova no ne samo metalika ne sa tova koeto bqha (ne 4e za men nqkoga sa bili neshto osobeno) no sa NAI-ELEMENTARNATA i nai-al4nata banda! tova sami sa go dokazali s godinite i ako poglednesh realno na neshtata shte go osuznaesh.povtarqt se a kogato starite havi za povtarqne omruznat na publikata bqgat v ultra komersialni stil4eta ...spravka - v novia ablum nqma nito edno solo!...da ne govorim za lars ama are..radvai im se shtom te kefat :)

Haaaaahahah nai-elementarnata kakvo zna4i tova????I o6te ne6to kade otideoha vsi4ki grupi ot 80 i 90 mi nqma gi! A Metallica si ostvat Koq druga grupa koqto sviri metal vse o6te pylni stadionite,dai edin primer.

 

A i o6te ne6to mi moje da nqma i edno solo v St.Anger ama koi 6ti izkara tiq barabani??????????

Link to comment
Share on other sites

Haaaaahahah nai-elementarnata kakvo zna4i tova????I o6te ne6to kade otideoha vsi4ki grupi ot 80 i 90 mi nqma gi! A Metallica si ostvat Koq druga grupa koqto sviri metal vse o6te pylni stadionite,dai edin primer.

tva psolednoto 4e ne sa ostanali grupi ot 80 i komoli 90 i 4e te ne pulnqt stadionite ne e savsem vqrno no kakto i da e.poslednoto koeto sa metallica e elementarni

Link to comment
Share on other sites

А относно албума - достоверна ли е информацията и можеш ли да дадеш подробности?

Достоверно е, до колкото това може да бъде наречено информация:

 

В интервю за Launch, фронтменът на Metallica James Hetfield каза, че групата започнала да мисли за записването на нов албум. След като довършат текущите си турнета и се отдадат на двумесечна почивка, легендите Metallica ще започнат работата по следващият си проект. Очаква се това да е към началото на лятото догодина.

(10x to insomnium)

Link to comment
Share on other sites

vaprosa e koi ne pravi.

shte spomena samo:Iron Maiden,Manowar,helloween,Saxon,Dream Theater.

uffffff Manowar,molq ti se.Nz kakvo namira6 v tazi grupa,e da i az sam gi slu6al ama tova be6e predi 7 godini.Prosto tekstovete sa mn ednoobrazni no vse pak temata ne e za Manowar a za Metallica.Az s netyrpenie 4akam nov album.

Link to comment
Share on other sites

uffffff Manowar,molq ti se.Nz kakvo namira6 v tazi grupa,e da i az sam gi slu6al ama tova be6e predi 7 godini.Prosto tekstovete sa mn ednoobrazni no vse pak temata ne e za Manowar a za Metallica.Az s netyrpenie 4akam nov album.

v manowar namiram mnogo.textovete sa ednoobrazni,no vse pak e sa edni ot bashtite na heavy-to.te po princip sa si koncertna grupa.tehnite textove shte gi osetish nai silno na koncert ,kogato pripqvash boinia himn zaedno s tqh ;) no kakto i da e.tva za novia album na metallica i az go 4etoh nekade.isitna e.

Link to comment
Share on other sites

elemtarna kato svirene! :) povtorenia? tova e sinonim na metallica vijte prtiite na na lars vuv vseki album..ne bsh polzval dvete kasi ot 4ernia album ako ne e predi tva!...kakvo oshte mi q hvalehte 4e me marzeshe da quote....kazaha vi Manowar I Dream theater... prosto zashto slushate metallica?! ;) za tova koi shte izsviri barabanite v st.anger...naprimer vseki barabanist sviresht progressive metal, barabanistite na manowar,judas,kamelot,blind guardian,whitesnake,purple....nujn li e da izbroqvam oshte? ako sum propusnal nqkoi quote da otgovoq i na sledvashti postove shte otgovarqm s edit-a da ne floodq :) 4e znam kk shte po4nete da me pluete ... :>

pitaite nqkoi muzikan kolk dobur e Lars,kolko dobri sa Kirk i James... a tva za po-gore imah predvid 4e manowar sa po qki ot metalika kvito i da sa im textovete,i barabanista moje da izsviri partiite na lars vuv vseki album, oshte za DT 4e Portnoy moje da izsviri siurno ne samo baranite v metalika no i basa ako ne i kitarite! za 2te kasi - lars sprq a gi polzva sled 4ernia album. to ne 4e predi gi polzvashe mnogo umesno no sq puk napravo...a zvuka v novia album e se e no e zapisvan v kenefa vkashti... kolkoto za demayo i adams...osobeno adams..pi4a pee 500 puti po dobre ot hatfield..pone ima nqkakav talant za pene! slushaite lars..ima s hvatki koito si polzva postoqnno vuv vseki album...no ne o4akvam da me razberete..edva sled kato sprete da slushate metallica shte go osuznaete..za men vashite mneniea sa smehurii ama kakto i da e ;) sas zdrave tuk pove4e nqma da postvam :P

Link to comment
Share on other sites

elemtarna kato svirene! :) povtorenia? tova e sinonim na metallica vijte prtiite na na lars vuv vseki album..ne bsh polzval dvete kasi ot 4ernia album ako ne e predi tva!...kakvo oshte mi q hvalehte 4e me marzeshe da quote....kazaha vi Manowar I Dream theater... prosto zashto slushate metallica?! ;) za tova koi shte izsviri barabanite v st.anger...naprimer vseki barabanist sviresht progressive metal, barabanistite na manowar,judas,kamelot,blind guardian,whitesnake,purple....nujn li e da izbroqvam oshte? ako sum propusnal nqkoi quote da otgovoq i na sledvashti postove shte otgovarqm s edit-a da ne floodq :) 4e znam kk shte po4nete da me pluete ... :>

na4i psota ti e super obarkan ot nego razbrah 4e ti ne bi izpolzval dvete kasi ot 4ernia album :lol: ,4e manowar za progressive :lol: i 4e barabannite partii pri metallica se povtarqli.se smehurii,se smehurii....

Link to comment
Share on other sites

Metallica i elementarni ti mai ne si dobre! Opredeleno ne si dobre.i Eto pak Manowar abe hora porasnete!!! Ne vi znam kolko metali vav Pld poznavate ama tiq deto slu6at Manowar sa na ne pove4e ot 15-16 godini.Am Eric Adams i Joey Di Mayo sa pylni poziori!e tva 6te vi kaja :devil  :devil  :devil

 

vij sia.purvo Eric Adams e edin ot nai glasovitete vokali v istoriata na metala i za poziorstvo pri nego izobshto ne moje da stava vapros .tva 4e ti poznavash samo 15-16 godishni koito gi slushat si e tvoi problem.i kvo te gi otri4at taka li,ili moje bi sa gi slsuhali slushali 4e sa im pisnali a?ima razlika.Manowar sa legenda,vse oshte jiva legenda.

no neka vse pak da govorim za metallica

Link to comment
Share on other sites

vij sia.purvo Eric Adams e edin ot nai glasovitete vokali v istoriata na metala i za poziorstvo pri nego izobshto ne moje da stava vapros .tva 4e ti poznavash samo 15-16 godishni koito gi slushat si e tvoi problem.i kvo te gi otri4at taka li,ili moje bi sa gi slsuhali slushali 4e sa im pisnali a?ima razlika.Manowar sa legenda,vse oshte jiva legenda.

no neka vse pak da govorim za metallica

Am da te pitam ti ot koga slu6a6 metal i Manowar?

Link to comment
Share on other sites

Охххх,чада мои,кога ще прогледнете????Защо така възхвалявате Металика?Най-великите?Нали се сещате за албумите им от едно време и това нещо,коетп е сега???Ами това сега е ужасен комерсиализъм.Предпочитам да слушам Йъстин Тимбърлейк/макар че и той е лайно/,а не Металика.Металика са комерса в метъла.И не са толкова големи професионалисти/като свирене/.та това е от мен.и аз харесвам Металика със старите им хави,но не ги превъзнасям

Link to comment
Share on other sites

Am da te pitam ti ot koga slu6a6 metal i Manowar?

 

na4i po hronologia:purvo v perioda 1,2 klas vui4o mi mi nalivashe na glavata Metallica i W.A.S.P.kam 4etvurti klas othrih Maiden 4rez edna kasetka v kolata na bashta mi.po sushtoto vreme se zapoznah i s roka.nu-metala me zaribi v 6 klas.i togava slushah samo nu i heavy.sega ve4e sled 10 godini slusham ot vsi4ko.nqkoi stilove pove4e drugi po malko,no metal opredeleno sam slushal mnogo.nadqvam se da sam otgovoril na vaprosa ti.

Link to comment
Share on other sites

na4i po hronologia:purvo v perioda 1,2 klas vui4o mi mi nalivashe na glavata Metallica i W.A.S.P.kam 4etvurti klas othrih Maiden 4rez edna kasetka v kolata na bashta mi.po sushtoto vreme se zapoznah i s roka.nu-metala me zaribi v 6 klas.i togava slushah samo nu i heavy.sega ve4e sled 10 godini slusham ot vsi4ko.nqkoi stilove pove4e drugi po malko,no metal opredeleno sam slushal mnogo.nadqvam se da sam otgovoril na vaprosa ti.

E bravo takiva deca da ima deto slu6at ot malki metal!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...