Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Ами, по моя преценка краят на турнетата и една двумесечна почивка се пада да започнат работа в началото на следващата година, а албумът да е готов към лятото. Писах новината в бързината и някои неща наистина са неясни, признавам си :)

 

Но то пък и от просто едно подмятане по-ясно не може да стане. Не е ясно дали говорим за средата на 2005 като дата за издаване, записване или завършване на композирането на песните на албума.

Link to comment
Share on other sites

Misleh che sum edinstvenia koito misli taka... no iavno ne sum :) 

M E T A L L I C A  forever!!!!!!!! :punk

Mnogo sme povqrvai mi, ama ne6to ili gi e sram da si priznaqt ili ne sa videli temata!

 

:) GOOD.... tova za suraunda ne go znaeh sigurno e iako!!!

Osven tova ne znam dali znae6, no load i reload sa zapisani na kvatro - za tova sa malko po stanni kato saund!

 

Ами, по моя преценка краят на турнетата и една двумесечна почивка се пада да започнат работа в началото на следващата година, а албумът да е готов към лятото. Писах новината в бързината и някои неща наистина са неясни, признавам си :)

 

Но то пък и от просто едно подмятане по-ясно не може да стане. Не е ясно дали говорим за средата на 2005 като дата за издаване, записване или завършване на композирането на песните на албума.

Ami to za momenta ne e tolkova vajno, nali e 4ak dogodina! Kato mu doide vremeto 6te se razbere. Dano samo naistina da izkarat! Mnogo 6te mi e interesno kakvo 6te predstavlqva i dali 6te opravdae shemata koqto az sam napravil spored predi6nite im albumi.

Link to comment
Share on other sites

6to se otnasq do METALLICA pove4eto savremeni grupi nqma6e da gi ima ako ne bqha te(zaedno s MEGADETH i SLAYER).

 

 

ахахах-ти изби рибата бе!Salyer съвременна група?ахахааха.Тва да не са ти linkin park,limp bizkit или прочее подобни зеленяци? :lol: доколкото помня кариерата на слейър почва 2 години след тази на металика,за мегадет незнам....ахахааха,още се хиля пред монитора :woot :lol: а пък ако трябва да сравяня двете групи си оставам твърдо зад слейър-пичовете си останаха траш до последно и все още са най-бързата група която свири,заразлика от металика дето наживо звучат като банда склерозирали дядковци излезли случаино от старческият дом да си припомнят как се свири.Последно ги слушах когато бяха на концерт в пловдив-малейййй,6/7 от парчетата ги изсвириха като балади :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вижте момчета,ако съм обидил някого с казаното от мен-съжалявам.Просто вие едва ли не се опитвате да наложите на другите,че Металика са най-велики.Аз също харесвам Металика/без последния албум-разбирам малко от музика и няма да променя мнението си/,но всеки има своя велика група.За мен Бийтълс са велики,заради всичко,заради музиката,китарите,които замислете се-ужасно прости,но същевременно е малко трудно да се изкарат едно към едно,но не ви го натрапвам,за мен са си велики.Металика са добри,харесвам ги,за мен не са велики,за вас са.Всеки има правото си.Та предложението ми е да се спре споренето за глупости и да се пише не колко са велики Металика,а това,което авторът на темата поясни.

Link to comment
Share on other sites

Игнорирам всички псевдо-металисти, които споделят мнение, че металика не са това, което бяха, защото за мен те си остават най-великата банда на всички времена!

 

Алоооо ,децата :angry: Нещо много взехте да се правите на велики - "Псевдо металисти","задръстеняци".Само защото сумати народ се отказаха от ебаната "Металика",чувствайки се предадени.Като ви се слушат малоумници слушайте ги,радвайте им се,но не обиждайте другите.

Кой е "задръстеняк",velvet ли ? Или май по-скоро вие .аман от глупости"Металика били създали траша"-Алооо вие за VENOM , чували ли сте?

"Траша се бил изчерпал като стил"-това Pantera знаят ли го? ;) Или онези 500 000 на концерта им в Москва.

Какво били казали в Пловдив.Много интересно вие а други концерти били ли сте?Например Dream Teather свириха 3 часа.Какво беше отношението на Металика към журналистите,много от тях им бяха фенове. :sick Знаете ли,че едно врема са раздавали афтографи на всички желаещи ,когато говориха "Ние правим музика,а не пари".Тогава имаха голяма армия от верни фенове,но тогава групата се крепеше на един човек - ВЕЛИКИЯТ КЛИФ БЪРТЪН ! След смъртта му Металика се комерсиализираха (Особено след 1990г.) и точно най-верните им фенове се отвратиха от тях. :sick Последния велик албум "И справедливост за всички" беше записан с идеите на Бъртън.Когато нямаше кой да им генерира нови Металика започнаха с глупостите :angry: Клиф е бил наистина велик и като музикант и като човек,ненапразно Дейв Мъстейн (Същия дето разби кратуната на Хетфийлд)написа и посвети на него една от най-великите песни в рока-"В моят най черен час" .

Бихте ли ми посочили в кои години Метаалика са имали най-посещаваните концерти?Тука гледам че сте започнали да плюете и по Manowar-групата която вече над 20 години е вярна на себе си и на феновете си.За това няма бивш техен фен,за разлика от любимата ви групичка.

Слушам метъл от 1984 г.,когато повечето от вас са били "На чертожната дъска" така че опредилението "псевдо металист" си го запазете за себе си.Много интерсно дали щяхте да говорите ,че Металика са най-великите ако небяха лансирани преа 90-те години от МТV-когато никоя друга метъл група не звучеше там.

Link to comment
Share on other sites

Фактът, че преди 2 години Metallica се бориха за MTV AWARD редом с Линкин Парк и Лимп Бизкит е достатъчен, за да стане ясно, че те далеч не са това, за което всички ги спрягат - "крале на метъла".

 

St. Anger е добра песен. Но не е в стила на Металика..

И албумът не е лош. Но целият звучи като едноименната песен..

 

@pi4aga - прочети пак "6to se otnasq do METALLICA pove4eto savremeni grupi nqma6e da gi ima ako ne bqha te(zaedno s MEGADETH i SLAYER)."

Link to comment
Share on other sites

ти изби рибата бе!Salyer съвременна група?

 

Da be razbrah Vsi4ki tuka sa golqma rabota.

6to se otnasq do VENOM te sa povliqli dosta na METALLICA i sa moje bi edni ot glavnite vinovnici za tqhnata muzikalna orientacia prez 82-83.No ne te sa zadali thrash-a :angry1

Link to comment
Share on other sites

Spored men Metallica sa veliki to4no za6toto ne povtarjat vse edno i su6to. Ne vi li pisva ot grupi, 4iito novi albumi zvu4at to4no kato starite? To biva i da si "true metal", ama vse njakoga trjabva da predloji6 i ne6to razli4no. Grupi kato Manowar spokojno mogat da minat i s edin-dva albuma. Kings Of Metal naprimer e strahoten, no vsi4ki albumi sled nego (a i predi tova) zvu4at gore-dolu po su6tija na4in. Metallica se dvijat v dosta po-6irok muzikalen diapazon. Osven tova ima ne6to v zvu4eneto im, koeto me kara da se 4uvstvam po osoben na4in, vseki put kato gi 4uja. Mislja, 4e opredelenieto "kruvta mi kipva", koeto njakoj be6e dal po-gore, e dosta dobro. Nali vse pak tova e naj-vajnoto za slu6atelja - muzikata da mu vuzdejstva, da mu vliza pod kojata.

Ina4e ljubimite mi pesni na Metallica sa Unforgiven I i II, Master Of Puppets, Until It Sleeps, Fade To Black i Sanitarium. No i po4ti vsi4kite im ostanali pesni sa strahotni. :punk

Ne6to ne mojah oba4e da vuzpriema zvu4eneto na St. Anger. Opredeleno ima dobri momenti, no mi se gubi to4no tova osobeno 4uvstvo, za koeto spomenah. Koeto razbira se ne promenja cjalostnoto mi mnenie za grupata - Metallica sa si super! Moje njakoj da se jadosva i da gi nari4a komersialni, no ne mojete da otre4ete 4e sa okazali ogromno vlijanie za razvitieto na heavy metala i na muzikata vuob6te.

Link to comment
Share on other sites

kid rock - american bad ass e 100 puti po-qka ot originala ;)

 

nai posle nqkoi da napishe pravilno thrash :)...shot ina4e trash- bokluk ;) a ina4e thrash - biq,varsheq...to4no za stila na PANTERA :D :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Алоооо ,децата :angry: Нещо много взехте да се правите на велики - "Псевдо металисти","задръстеняци".Само защото сумати народ се отказаха от ебаната "Металика",чувствайки се предадени.Като ви се слушат малоумници слушайте ги,радвайте им се,но не обиждайте другите.

Кой е "задръстеняк",velvet ли ? Или май по-скоро вие .аман от глупости"Металика били създали траша"-Алооо вие за VENOM , чували ли сте?

"Траша се бил изчерпал като стил"-това Pantera  знаят ли го? ;) Или онези 500 000 на концерта им в Москва.

Какво били казали в Пловдив.Много интересно вие а други концерти били ли сте?Например Dream Teather свириха 3 часа.Какво беше отношението на Металика към журналистите,много от тях им бяха фенове. :sick Знаете ли,че едно врема са раздавали афтографи на всички желаещи ,когато говориха "Ние правим музика,а не пари".Тогава имаха голяма армия от верни фенове,но тогава групата се крепеше на един човек - ВЕЛИКИЯТ КЛИФ БЪРТЪН ! След смъртта му Металика се комерсиализираха (Особено след 1990г.) и точно най-верните им фенове се отвратиха от тях. :sick Последния велик албум "И справедливост за всички" беше записан с идеите на Бъртън.Когато нямаше кой да им генерира нови Металика започнаха с глупостите :angry: Клиф е бил наистина велик и като музикант и като човек,ненапразно Дейв Мъстейн (Същия дето разби кратуната на Хетфийлд)написа и посвети на него една от най-великите песни в рока-"В моят най черен час" .

Бихте ли ми посочили в кои години Метаалика са имали най-посещаваните концерти?Тука гледам че сте започнали да плюете и по Manowar-групата която вече над 20 години е вярна на себе си и на феновете си.За това няма бивш техен фен,за разлика от любимата ви групичка.

Слушам метъл от 1984 г.,когато повечето от вас са били "На чертожната дъска" така че опредилението "псевдо металист" си го запазете за себе си.Много интерсно дали щяхте да говорите ,че Металика са най-великите ако небяха лансирани преа 90-те години от МТV-когато никоя друга метъл група не звучеше там.

Виш ся пич, аз смятам да не коментирам много, много тая боза дето си написал, но ще ти обърна внимание на някои неща!

1.Никой не те е задължил да четеш, камо ли да постваш в тази тема, така че не се чувствай длъжен да си изкажеш "компетентното" мнение!

2.Нареках псевдо метали тези които не знаят как се пише метал на английски, но ако и ти се причисляваш към тях - чувствай се обиден!

3.Темата е за Металика следователно ако не слушаш или не харесваш металика - не виждам смисъл да флудиш!

4.Не знам дали знаеш(явно не) но именно Пантера са копирали металика в началото - това си го признават и самите те!

5.Когато ти станеш известен(не дай си боже) и имаш да направиш 20-30 концерта за един месец, така че да обиколиш всички места където хората те обичат - тогава ще те питам колко автографи ще даваш!

6.От кога познаваш Клиф че го знаеш и като човек какъв е? Може да е бил велик(и аз го признавам) ама това че той крепял групата - пълни глупости! А '88 е направен почти изцяло по идеи на Ларс и Джеймс!

7.Аз лично слушам Метал и по-специално Металика от 89-90 година и хабер съм си нямал що е тва МТВ така че с тая реплика можеш да си обършеш задника!

И последно - мисля че достатъчно ясно се изрзих като казах че тази тема не съм я отворил да спорим дали са добри или не металика! Отворих я да споделяме за самата група - песни, текстове, звукоизвличане и т.н.

Така че от тук нататък аз лично възнамерявам на такива постове като твоя изобщо да не отговарям! Съветвам тези които не харесват групата (всеки има право на избор - дори и те са го казали) да не я пълнат с тяхните плюнки - като искат да си отворят тема АнтиМеталика и там да пишат квото си щат! Тука просто не е мястото!

 

Spored men Metallica sa veliki to4no za6toto ne povtarjat vse edno i su6to. Ne vi li pisva ot grupi, 4iito novi albumi zvu4at to4no kato starite? To biva i da si "true metal", ama vse njakoga trjabva da predloji6 i ne6to razli4no. Grupi kato Manowar spokojno mogat da minat i s edin-dva albuma. Kings Of Metal naprimer e strahoten, no vsi4ki albumi sled nego (a i predi tova) zvu4at gore-dolu po su6tija na4in. Metallica se dvijat v dosta po-6irok muzikalen diapazon. Osven tova ima ne6to v zvu4eneto im, koeto me kara da se 4uvstvam po osoben na4in, vseki put kato gi 4uja. Mislja, 4e opredelenieto "kruvta mi kipva", koeto njakoj be6e dal po-gore, e dosta dobro. Nali vse pak tova e naj-vajnoto za slu6atelja - muzikata da mu vuzdejstva, da mu vliza pod kojata.

Ina4e ljubimite mi pesni na Metallica sa Unforgiven I i II, Master Of Puppets, Until It Sleeps, Fade To Black i Sanitarium. No i po4ti vsi4kite im ostanali pesni sa strahotni. :punk 

Ne6to ne mojah oba4e da vuzpriema zvu4eneto na St. Anger. Opredeleno ima dobri momenti, no mi se gubi to4no tova osobeno 4uvstvo, za koeto spomenah. Koeto razbira se ne promenja cjalostnoto mi mnenie za grupata - Metallica sa si super! Moje njakoj da se jadosva i da gi nari4a komersialni, no ne mojete da otre4ete 4e sa okazali ogromno vlijanie za razvitieto na heavy metala i na muzikata vuob6te.

Евала! Много добро изказване!

И между другото честит 1-ви пост! :D

Link to comment
Share on other sites

trash moje i da se pi6e Thrash ma koi e kazal 4e az iskam da go pi6a na angliiski?

Venom v na4aloto sa si bash t(H)rash.black-a i deaht-a ne proizlziat liu ot trahs-a.

koito i ska malko da se ogramoti po stilova kultura moje da pogledne tova:http://www.metal-world.info/hom.htm

Link to comment
Share on other sites

trash moje i da se pi6e  Thrash ma koi e kazal 4e az iskam da go pi6a na angliiski?

Venom v na4aloto sa si bash t(H)rash.black-a i deaht-a ne proizlziat liu ot trahs-a.

koito i ska malko da se ogramoti po stilova kultura moje da pogledne tova:http://www.metal-world.info/hom.htm

BUAXAXAXXAXXAXA i ti narichash sebe si metal :blink: lichi si che izobshto si nemash predstava za ko staa vapros :sick black-a purvi ot nego izliza thrash-a a ot thrasha izliza death-a ai kat prochetesh malko knigi na taq tema ela da govorish shot ako si mislish che f toq site verno tfa deto sa go napisali nachi si mno zle ama ko li sa uchudvam to s "metali" kat tebe e full :sick

Link to comment
Share on other sites

BUAXAXAXXAXXAXA i ti narichash sebe si metal :blink:  lichi si che izobshto si nemash predstava za ko staa vapros :sick  black-a purvi ot nego izliza thrash-a a ot thrasha izliza death-a ai kat prochetesh malko knigi na taq tema ela da govorish shot ako si mislish che f toq site verno tfa deto sa go napisali nachi si mno zle ama ko li sa uchudvam to s "metali" kat tebe e full  :sick

hahah black-a bil purvi.ti lud li si kuv si we.i koq e purvata black grupa?

a toq site e na nebezizvestnia Warrior Of Ice koeto e edin ot avtorite na S.M.F. spisanieto.nz dali govori gluposti.

Link to comment
Share on other sites

tochno Venom sa purvia black metal i dobre che mi kaza koi e Warrior Of Ice inache nemashe da znam  :lol:

 

ne moga da se saglasq s teb.tva 4e imat imidj kato tozi na black grupite ne zna4i 4e svirqt black.te i slayer sa nari4ani mnogo puti satanisti tva ne gi pravi black nali? .kakto si e kazno purvata istinska black grupa sa bathory.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...