Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
To4no 6toto ne slu6a6 metal - za t'va ne razbira6 za k'vo stava vupros. Ne 4e pove4eto, koito slu6at razbirat, ama whatever.

Pozdravi na vsi4ki DMX fenove

 

Всички разбрахме, че не разбираш от музика. Още по-малко от Металика. Като те гледам най-приятно ти е в Тя и Той. Ходи си там и не се вясвай тука вече. Само дразниш хората.

Все ще се намери някой умник дето да дава акъл за това или онова.

Отворена е тема за Металика. Ако обичате, давайте мнения свързани с някой албум или член на групата. Дайте да обменяме информация, ценна за всеки фен. А не да четем тъпи заяждания /включвам и себе си - увлякох се/. На когото не му харесва тази група - да ходи по другите теми - има ги достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Няма ли тия хора да идват най-после и в малка БЪлгария??? Кво само обикалят в Америка? Там на хората сигурно им е втръснало от техни концерти (колкото и невероятно да ни се се струва на нас), а тук идват веднъж на 20 години. Ей тва не е честно. Дано поне като "влезем в европа" по-често да наминават, че направо взех да се отчайвам. Те ще вземат да дойдат като станат на по 50 години и на Джеймс не му се разбира какво пее :(

Link to comment
Share on other sites

Ем че Metallica идваха преди 5-6 години и то точно в Пловдив на стадион "6ти септември"( стадион Пловдив мисля, че вече се казва ) и разбиха целия град тука :о даже доло заведението до стадиона от токава се казва Metallica \m/. Аз токава бях мноо малак ама пак така покрай баща ми си послушвах класически хард-рок и по-малко метал.

Очаквам скоро пак да дойдат, па дори и да е в столицата :о

 

ПС - Не съм чел цялата тема, ако някой е споменавал за това, sry за spam-а :о

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви, ако съвсем случайно ги нямате тези два кавъра на Металика:

Carnarium - Fade To Black

The Suspects - Seek&Destroy

Първият е много як. А вторият ще се учудите колко е веселяшки точно за тази песен ;))

Link to comment
Share on other sites

Пич стегни са ве Metallica не били велики, дори аз който не слушам метал ги уважавам

 

 

To4no 6toto ne slu6a6 metal - za t'va ne razbira6 za k'vo stava vupros. Ne 4e pove4eto, koito slu6at razbirat, ama whatever.

Pozdravi na vsi4ki DMX fenove

 

 

Ami obqsni ni gospodin RAZBIRA4.Za kakvo stava vapros. :angry: :angry:

 

To4no za6toto ne slu6a metal negovoto mnenie ozna4ava mnogo pove4e ot tvoeto. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami obqsni ni gospodin RAZBIRA4.Za kakvo stava vapros. :angry:  :angry:

 

To4no za6toto ne slu6a metal negovoto mnenie ozna4ava mnogo pove4e ot tvoeto. :punk

 

Аха, да, както и да е. А ти, който не слушаш метал, я кажи с кой ги сравняваш и как прецени, че са велики.

 

Както и да е, някой може ли да ми намери дуета им с Бритни, че ми изпълва душицата, ей :wub: ;) !

Link to comment
Share on other sites

Metallica mi haresvaha do 91` sled tova veche sa pulna boza(spored men de)

 

za6to si tolkova kraen v mnenieto si? Kakvo to4no zna4i palna boza? Absolutno ni6to dobro li ne vijda6 v sledva6tite albumi? Haide da govorim s malko faktologiq ve4e! Vseki ili plue ili vazhvalqva - badete po-pragmati4ni, ina4e samo si 4e6em ezizite

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво, НЕ трябва да се заклеймява дадена група, само защото си е сменили стила :angry: . Я ми кажете като толкова ги плюете, защо са толкова известни. Ще кажете "комерс". Ок, нека да е така. Обаче има още нещо. Металика, за разлика от много други групи съумяват да се развиват. Това, че на повечето хора, които са свикнали със старото им звучене не им харесва, си е тяхно право. Обаче, защо ги плюете. Те какво са ви направили освен да ви радват с музиката толкова години. Това е все едно аз да плюя Пърпъл, Дио, Саббат ................ Като не си ги пускам всеки ден означава ли това, че са боклуци и свирят помия? Мога още много да пиша, но няма да променя мнението на никой, а и не ми е това целта. Само изказвам моето собствено. Няма нужда да казвам, че това ми е любимата група, нали? :punk :punk :punk

П.С. Прочетете ми сигнатурата преведете я и ще разберете още една от причината да харесвам толкова много Металика :rolleyes:

EDIT: Сетих се още нещо. Има две групи хора: Едните обожават Металика. Другите просто ги слушат :rolleyes: . Със здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

za6to si tolkova kraen v mnenieto si? Kakvo to4no zna4i palna boza? Absolutno ni6to dobro li ne vijda6 v sledva6tite albumi? Haide da govorim s malko faktologiq ve4e! Vseki ili plue ili vazhvalqva - badete po-pragmati4ni, ina4e samo si 4e6em ezizite

ami kak nema da sam kraen sled chernata metallica ne sa napraili nishto dobro + tva heavy metala mi e omruznal ot dosta godini

Link to comment
Share on other sites

ami kak nema da sam kraen sled chernata metallica ne sa napraili nishto dobro + tva heavy metala mi e omruznal ot dosta godini

Еми щом не харесваш Хеви Метал => не харесваш и Металика. То е много просто ;).

 

За мен тази група е много яка. Аз съм от втория тип хора :) - от тези, които просто слушат Metallica .

Link to comment
Share on other sites

Matallica rlz osobeno St.Anger mi e liubima pesen zaedno s One...

 

Tая песен в сравнение с другите им песни, огромната част, от които са виртуозни изпълнения на Хетфийлд & CO, тази е просто някакво каруцарско изпълнение. Как може да поставяш тази песен пред други като Master....., Creeping Death, Wherever I May Roam и т.н., които са във TOP 100 Metal Songs за всички времена?

Link to comment
Share on other sites

Той казва, че му е любимата нея поставя никъде!!! По същата логика ти как можеш да поставяш Master of Puppets, Creeping Death, Wherever I May Roam пред One, Fade to black, King nothing и т.н.? А и какво й е на Ст. Енгър? Някой изобщо може ли да каже защо не харесва тази песен? Аз също смятам, че е невероятна заедно с целия албум! Ако има някой толкова "компетентен" нека обясни какво има в последния албум, което не му харесва, ама от музикантска страна! Щото се съмнявам, че музикант, ама истински музикант, не от тея дето от 2 години имат китара Орфендер в къщи и си мислят, че са виртуози, а наистина професионалист, ще каже една лоша дума за албума!!! Така че вместо да говорите глупости от типа Ст.Енгър е каруцарска песен - опитайте се да я извадите - пожелавам ви Успех!!! Ще ви трябва! А и в крайна сметка като не разбирате нещо - не го слушайте, на други може и да им харесва и те няма да се интересуват от вашето "компетентно" мнение!!!

Link to comment
Share on other sites

MOjebi nqkoi profesionalist bi ti kazal 4e ne mu haresva produciraneto na posledniq album bilo to i naro4no napraveno taka surovo(stava vapros za garajnoto zvu4ene na barabanite primerno)

Link to comment
Share on other sites

MOjebi nqkoi profesionalist bi ti kazal 4e ne mu haresva produciraneto na posledniq album bilo to i naro4no napraveno taka surovo(stava vapros za garajnoto zvu4ene na barabanite primerno)

Това е различно! Може би това носи емоционален заряд за групата, а защо не и за феновете - символ на ново начало! Но тук не става въпрос за липса на идеи и професионализъм. А и не веднъж съм казвал, че е за съраунд саунд и не може да се извлече максимално усещане на стерео.

Аз предлагам да изчакаме следващия албум и тогава да коментираме в какво са се превърнали Металика!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Той казва, че му е любимата нея поставя никъде!!! По същата логика ти как можеш да поставяш Master of Puppets, Creeping Death, Wherever I May Roam пред One, Fade to black, King nothing и т.н.? А и какво й е на Ст. Енгър? Някой изобщо може ли да каже защо не харесва тази песен? Аз също смятам, че е невероятна заедно с целия албум! Ако има някой толкова "компетентен" нека обясни какво има в последния албум, което не му харесва, ама от музикантска страна! Щото се съмнявам, че музикант, ама истински музикант, не от тея дето от 2 години имат китара Орфендер в къщи и си мислят, че са виртуози, а наистина професионалист, ще каже една лоша дума за албума!!! Така че вместо да говорите глупости от типа Ст.Енгър е каруцарска песен - опитайте се да я извадите - пожелавам ви Успех!!! Ще ви трябва! А и в крайна сметка като не разбирате нещо - не го слушайте, на други може и да им харесва и те няма да се интересуват от вашето "компетентно" мнение!!!

 

Aз не я поставям пред тях, (въпреки, че като фен имам право да си имам приоритети, да не говорим, че за Мастър, Кърк е влязъл в ТОП100 на соло изпълненията за всички времена) просто не мога да изредя 50 песни, нали.... Освен това, че Ст. Енгър е доста "недодялан" в техническо отношение албум го казват много хора. Това е опит да се завърнат към стила си от Kill'em All и Ride The Lightning... Не знам дали е вярно, но съм чувал разни слухове, че настройката на ВСИЧКИ ИНСРТУМЕНТИ за Ст. Енгър трае не повече от 30. мин, докато тази за Черния Албум например е пъти по-дълга. Какво говори това? Ми този албум е далеч от най-изящните изпълнения на групата, и не е случайно.

Link to comment
Share on other sites

Ст. Енгър е доста "недодялан" в техническо отношение албум го казват много хора.

Кои са тея хора? Те знаят ли каде се поставя ключа сол на петолинието? Аз разбирам да са компетентни и да кажат мнението си и ти да ги послушаш. Аз не се влияя от мнението на хора "музикални инвалиди"

настройката на ВСИЧКИ ИНСРТУМЕНТИ за Ст. Енгър трае не повече от 30. мин

За 30мин. Ларс не може да направи мастъринг само на единия от 3-те микрофона на 1-та каса!!! Понякога за 1 парче да си направиш мастъринг ти трябват 8 часа! И не си го изсмуквам от пръстите, а го казвам от опит!

Това е поредното доказателство, че вярваш на хора, които си нямат и хабер от музика, саунд и т.н.

 

Ха със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Кои са тея хора? Те знаят ли каде се поставя ключа сол на петолинието? Аз разбирам да са компетентни и да кажат мнението си и ти да ги послушаш. Аз не се влияя от мнението на хора "музикални инвалиди"

 

За 30мин. Ларс не може да направи мастъринг само на единия от 3-те микрофона на 1-та каса!!! Понякога за 1 парче да си направиш мастъринг ти трябват 8 часа! И не си го изсмуквам от пръстите, а го казвам от опит!

Това е поредното доказателство, че вярваш на хора, които си нямат и хабер от музика, саунд и т.н.

 

Ха със здраве!

 

Ми след като аз си нямам хабер от музика (в техническо отношение) как да знам на кого да вярвам??? Освен това тези неща съм ги чел във уважавани списания и в разни предавания не само по български телевизии. МИсля че гореизброените мисли бяха потвърдени и по МТВ. Аз много не гледам МТВ, даже въобще, но е доста известна телевизия и едва ли пускат всеки да говори каквото си иска...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Има вероятност Metallica да са Headliner-и на Monsters of Rock това лято. Чувам го от няколко източника. Вие чували ли сте нещо подобно? Ако наистина е вярно и стане...аз...не знам!

 

Освен това са в студио и записват нов албум ще излезе края на годината.

Link to comment
Share on other sites

Има вероятност Metallica да са Headliner-и на Monsters of Rock това лято. Чувам го от няколко източника. Вие чували ли сте нещо подобно? Ако наистина е вярно и стане...аз...не знам!

 

Освен това са в студио и записват нов албум ще излезе края на годината.

 

И аз съм го чувал от 1-2 места, ама и двете са си чиста проба слухове. Иначе аз писах e-mail със запитване, дали наистина ще са хедлайнъри, ама нещо не ми отговарят :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...