Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

като един не-фен на металика, който започна да дава едно ухо на музиката им след load и reload (оплюти от "хардкор" привържениците им), да си кажа и аз скромното мнение - албума не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Слушам метъл от 93-та, металика спрях да слушам след Лоад (в смисъл спряха да ми харесват нещата които правят). Концерта в софия ми припомни какво точно е металика, а сега този албум ме изненада приятно определено, връщат се към корените си, където им е силата според мен. Доста добро албумче без слаба песен - евала

 

П.С. А за "феновете" дето слушат само черния албум - той е ОК, но металика не е хеви метъл преди всичко, а траш. Не съм спец, но новия албум ми е трашърски пред хеви определено... и да наистина повечето хора дето "слушат" металика харесват точно 3 песни да не казвам кои, всеки ги знае

Link to comment
Share on other sites

Ффф, поправям се, слушам го на що годе нормални колони в нас и е страхотен. Някои секции от That Was Just Your Life звучак като Blackened бе пичове, от какво се оплаквате? All Nightmare Long започва с някакви импровизации по Enter Sandman, има ситни рифове, има си всичко.

Link to comment
Share on other sites

Албума си е здрав и с много нови идеи и елементи. Текстовете също са на ниво. А тези, които чакат Мастър 2, няма да им стане номера в тоя живот...

Link to comment
Share on other sites

Metallica: Some Kind of Monster (2004)

 

toia dokumentalen film za grupata gledal li go e nqkoi da mi kaje dobar li e ?

 

PS: Ina4e vodite super bezsmisleni sporove.Tuka ne e mqsto za izbivane na komplexi - mn qsno 4e Metallica ne moje da se haresat na absolutno vsi4ki?!

филма е готин гледаи го ще ти хареса много ;) има го целия в zamunda.net :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Натъкнах се на това: http://zamunda.net/details.php?id=151824&hit=1

Снимано е с любителска камера от публиката, но пак може да се добие представа какво е представлявал концерта за тези, които не са били.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...