Jump to content
BulForum.com

Metallica


sandman

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
Metallica са велики, но добре, че все пак има много по-велики от тях :P :punk

 

Като цяло - да, но в музикално отношение са много малко групите, които могат да се сравняват с Металика. И това като цяло са групи създатели на някое течение, които са допринесли много за развитието на музиката в световен мащаб. Примерно Бийтълс. Но от съвременниците им в рок музиката няма група, която може да се сравнява с Металика по който и да е показател.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

metallica ....slu6ah gi i predi,no otkakto otidah na koncerta im v plovdiv predi nqkolko godini napravo mi razbiha fantaziqta ;) mislq 4e sled tova zapo4nah da tarsq kolkoto se moje pove4e za tqh :rolleyes: slu6am gi s kef i ako nqkoi den imam vazmojnost pak da gi vidq na jivo bih si dala cqlata zaplata za bilet :blink: :P

Link to comment
Share on other sites

metallica ....slu6ah gi i predi,no otkakto otidah na koncerta im v plovdiv predi nqkolko godini napravo mi razbiha fantaziqta ;) mislq 4e sled tova zapo4nah da tarsq kolkoto se moje pove4e za tqh :rolleyes: slu6am gi s kef i ako nqkoi den imam vazmojnost pak da gi vidq na jivo bih si dala cqlata zaplata za bilet :blink: :P

кога са идвали в пловдив....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Уникална песен.Интрото напомня на 'ONE' и 'Welcome Home' взети заедно,а Джеймс звучи като в Черния.

 

Ако и другите парчета се доближават малко до това Магнетичната Смърт се очертава да бъде жесток.

Link to comment
Share on other sites

Доста добра песен верно. Осемминутен първи сингъл да пуснат ме изненадаха. С нетърпение чакам да видя и видеото тези дни. Слушах и "Cyanide" - още по-бърза :punk

Link to comment
Share on other sites

В някакъв френски магазин са пуснали албума за продажба в мп3 качество...вече го има в Замундата, ако някой иска да си го тегли. Аз ще чакам официалната премиера и ще си купя диска.

Link to comment
Share on other sites

Албума е страхотия, на моменти имам чувството, че слушам бързите лакардии от Blackened примерно.

 

И отново има дждждж на шеснайсетинки, което ме радва много. Сега съм в офиса и съм на колонки от 5 лв, като го чуя добре у нас ще пиша пак.

Link to comment
Share on other sites

Музиката имам предвид. Особено Unforgiven (по-скоро lolsAreAGiven). Явно още 10-20 години няма да се чуе свястна музика от тея хора :). "Солото" на Кърк направо ме разбива. Смях в залата.

Link to comment
Share on other sites

No comprende, Senor.

 

 

Самите композиции не ти харесват? Сега, не сме 1988, това е много добър за времето си (настоящето сиреч) метъл според мен, поне така ми звучи на тия ужасни колонки.

Link to comment
Share on other sites

Твоето мнение, liquid, относно Металика го знаем още от 6-тия пост в тази тема и после на още няколко места в темата. Няма да се промени ако ще да се стигне до там, че си единствения човек на земята, който не ги харесва. Само едно не мога да разбера - защо държиш периодично да ни напомняш за твоята позиция относно Металика? Аз пиша ли през десет мнения - Металика са велики и т.н.? A и освен това в самото заглавие на темата съм писал, че тя е предназначена за фенове на групата не за хейтъри!

Link to comment
Share on other sites

Мда. Не е 88ма и все още излизат страховити метъл албуми, но този просто не е от тях (за мен). Аз на тяхно място отдавна да съм се пенсионирал, за мен се излагат просто. Слаба работа.

 

sandman, аз пиша ли през 10 мнения? Няма ли нов албум? Не мога ли да кажа какво мисля за него? Ако не ти харесва или не можеш да го понесеш - не чети.

Link to comment
Share on other sites

...Аз на тяхно място отдавна да съм се пенсионирал, за мен се излагат просто. Слаба работа...
Албума вече е златен 10 дена преди премиерата! Искам и аз да се излагам така!
Link to comment
Share on other sites

Кога е release-датата на албума?

 

п.п The day that never comes... е настина невероятна :punk

На 12ти :punk

@Ликуид - какво разбираш ти от военна музика :lol:

Металика - размазващи както ВИНАГИ!

 

http://zamunda.net/details.php?id=139288&a...1#startcomments

рипът естесвено е отвратителен, не е ЦД естествено и е изкуствено завишен на 320, ама като за 10 дена по-рано е айляк :punk

Link to comment
Share on other sites

И на мен си ми харесват :P виж,поне сега не като звученето на ST ANGER на мен той не ме изкефи нацяло,ама сега мисля че пак къртят мифки :D

А и още нещо METTALICA still rulzzzzz the world :excl:

Link to comment
Share on other sites

Само the gay that never cums ми хареса, при това доста... Клипът обаче е върхът на дебилността. Като цяло си припомних защо не слушам металика :/.

Link to comment
Share on other sites

Добре, какво му е на албума? Единственото нещо, което ми идва наум е, че можеше да е малко по-разнообразен, иначе съм приятно изненадАн.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...