Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

и аз търся филма от песента на Лумиди - за футболистите :D които се сеща как се казва да пише :)

Shaolin Soccer :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как се казва на англииски филма ''Запознай ме с вашите" , че ми е много зле english-a

 

 

Намерих си го

Edited by ahP
Link to comment
Share on other sites

Здражеите търся филм които може би е продължение на боговете сигурно са полудели или може би не незнам ставаше въпрос за пренасянето на една мумия с една бележка на челото дето като я махнеш и мумията тругва след тоя дето я е махнал ако знаете нещо много ви благодаря

Link to comment
Share on other sites

"Войната на семейство Роуз" ... как е на инглиш :)

 

Опссс май трябва да е "The War of the Roses" .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Момчета незнам дали това е правилната тема, но искам да попитам дали някой може да ми каже как е точното име на "Мариан Първата"(това е едно детско сериалче, което беше много яко преди около 10-2г.)! А и също ако знаете от каде мога да си го намеря!!

Мерси предварително!!! :)

Link to comment
Share on other sites

tursia 1 film!gledal sum go mnogo otdavna na vhs-niakoi ako moje da mi kaje ot kude da si go drupna da pi6e vednaga!

filma se kazva do kolkoto si spomniam "otmu6tenieto na bili kozata"!!!-super izrudski film!

ako daje znaete kak se pi6e filma na angliiski-pak e ot polza!blagodaria,predvaritelno! :punk

Link to comment
Share on other sites

Тези дни гледах един филм с един жълт Ланд Ровер на плаката на филма . Май беше английски и Гай Ричи го беше заснел . Хубав трилър , за търговията с наркотиците . Имаше някакви цифри в заглавието .

Link to comment
Share on other sites

Тези дни гледах един филм с един жълт Ланд Ровер на плаката на филма . Май беше английски и Гай Ричи го беше заснел . Хубав трилър , за търговията с наркотиците . Имаше някакви цифри в заглавието .

 

Layer Cake

 

много е як.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

има един филм с Хилари Дъф.Знам,че се казва историята на пепеляшка,но не знам как е на англиски..ако някои може да ми каже как е на англиски че съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

има един филм с Хилари Дъф.Знам,че се казва историята на пепеляшка,но не знам как е на англиски..ако някои може да ми каже как е на англиски че съм му много благодарен.

 

A Cinderella Story

Link to comment
Share on other sites

Layer Cake

 

много е як.

Благодаря! Ще го препоръчам в другата тема ама забравих как се казваше наистина добър филм.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм, който даваха по телевизията преди доста време но аз не можах да го гледам и сега се сетих, че май не беше лош.

 

Сюжета се въртеше около някакви доктори които изследваха смъртта като сами се вкарваха в клинична смърт. Някои да се сеща за него?

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм, който даваха по телевизията преди доста време но аз не можах да го гледам и сега се сетих, че май не беше лош.

 

Сюжета се въртеше около някакви доктори които изследваха смъртта като сами се вкарваха в клинична смърт. Някои да се сеща за него?

Имаше една такава серия от "Ясновидката Тру"/"Tru Calling".

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм, който даваха по телевизията преди доста време но аз не можах да го гледам и сега се сетих, че май не беше лош.

 

Сюжета се въртеше около някакви доктори които изследваха смъртта като сами се вкарваха в клинична смърт. Някои да се сеща за него?

Flatliners

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм, доста отдавна съм го гледал! Разправяше се за един тийнейджър който мн. си играеше на нинтендото! Отиде при чичо си мисля, който беше накакъв учител по бойни изкуства. Помня че soundtrack-a към песента беше на Pet shop boy - go west! Ако може да помогнете ще съм благодарен!!!!

Link to comment
Share on other sites

не съм сигурен но май е този: "The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert".

 

Пич явно се баркаш нещо, а и плюс това, това заглавие не мога да го намеря никаде!!

Link to comment
Share on other sites

Преди доста време ми препоръчаха някъв филм дето така и не разбрах името му на английски

това са ужаси..и било нещо страхотно

май се казва Проклятието

стар филм

направо съм щяла да умра от страх и съм нямало да мога да спя сама :P

аре кажете кой може да е тоя филм ..па да видим дали си струва

Link to comment
Share on other sites

Преди доста време ми препоръчаха някъв филм дето така и не разбрах името му на английски

това са ужаси..и било нещо страхотно

май се казва Проклятието

стар филм

направо съм щяла да умра от страх и съм нямало да мога да спя сама :P

аре кажете кой може да е тоя филм ..па да видим дали си струва

мисля че е този

http://movies.co.jp:8081/Movies7/Ju-On.The.Curse.(2000)/

има и втора част

Link to comment
Share on other sites

Искам да си сваля филмът "Полиджбата",който сега го въртът по кината,но незнам от къде да го сваля или по точно незнам как се казва на англииски филма.Помогнете ми

Link to comment
Share on other sites

Искам да си сваля филмът "Полиджбата",който сега го въртът по кината,но незнам от къде да го сваля или по точно незнам как се казва на англииски филма.Помогнете ми

 

Пробвай в локалния на evrocom, a imenno www.movies.co.jp и тарси The omen(поличбата)!!

Link to comment
Share on other sites

Искам да си сваля филмът "Полиджбата",който сега го въртът по кината,но незнам от къде да го сваля или по точно незнам как се казва на англииски филма.Помогнете ми

omen

тряа да го има в локала

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...