Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

начи търся един мафиотски филм във които се разправя за един мъж които влиза във затвора и като излиза поема целият мафиотски бизнес със наркотици,,и зима на един бос жената и после го гръмва...накрая във къщата му влизат много хора и тои почти ги пречуква всичките ма го убиват на края...Във филма очаства Робер Дениро маиче или Шон Конари.....

Link to comment
Share on other sites

Значи филма е много стар и е уестърн...

Сега не знам дали смесвам 2 филма или всичко е от 1, но просто съм го/ги гледал, когато съм бил на 5-6 години и имам много мътни спомени. (нещо ми подсказва, че са 2 различни филма, та ще ги обясня така, а ако някой се сети нека да каже, ако е от 1 филм) ;)

1. В единия става въпрос за група каубои, които се бият с друга група лоши каубои. :) Лидера на лошите каубои е, мисля, бивш лидер на добрите. Та същите тези добри започват да намалят 1 по 1 в различни престрелки, засади и по други интересни причини, докато най-накрая във финалната сцена се срещат младия лидер на добрите и стария на другите. Дуелът започва, стария ранява нашия човек и той пада на колене. И тъкмо когато лошия си мисли, че е победил, младия вади пистолет от обувката си и го убива. (съжелявам за повторенията, но без имена не мога да обясня по-добре)

2. В другия помня, че имаше разни индианци, или по-скоро 1 главен, който се бепе запътил нанякъде. Имаше 2 връзки, като след някакво събитие (убийство на някой ли какво, представа си нямам...), връзваше по 1 възел. И така възелите ставаха 7, доколкото си спомням... друго не се сещам от този филм.

Link to comment
Share on other sites

Бях гледал '97 или '98(някоя около тези години,не помна вече точно) един филм,казваше се на БГ "Сянката на смъртта".Истинското му заглавие обаче май не е Shadow of death,тъй като не излиза в IMDb(тези които излизат са или от '39 или са други).Във филма ставаше въпрос за един умрял убиец,чийто дух продължаваше да убива някои определени хора,на чиито чела се появяваха определени числа(май бяха поредния номер на жертвата,но не съм сигурен).Един пич беше подгонил тоя призрак,в началото с помощта на двама други призрака,но лошия ги прати на небето още в началото.Нататък вече помня доста смътно.Някой знае ли го ?

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм - комедия. Ставаше въпрос за американски футбол (ръгби не съм запознат и не знам точно). Идва един треньор и започва да тренира затворници и прави отбор. Ако някой знае как се казва да пише. Мисля че беше сполучлив.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм - комедия. Ставаше въпрос за американски футбол (ръгби не съм запознат и не знам точно). Идва един треньор и започва да тренира затворници и прави отбор. Ако някой знае как се казва да пише. Мисля че беше сполучлив.

 

Значи ако е филма за който се сещам, знаеш какво да гледаш!! :)

Казва се Remember the Titans с Denzel Washington!! Има го локалния на евроком!

Но незнам дали за него говориш! Ако не е той sorry, но все пак го изгледай :)

Link to comment
Share on other sites

Значи ако е филма за който се сещам, знаеш какво да гледаш!! :)

Казва се Remember the Titans с Denzel Washington!! Има го локалния на евроком!

Но незнам дали за него говориш! Ако не е той sorry, но все пак го изгледай :)

Не е този. Този е прекалено стар. Филма, който търся е от 2004,2005 не знам точно.

 

P.S. Remember the Titans e много як. Изгледах го и много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Не е този. Този е прекалено стар. Филма, който търся е от 2004,2005 не знам точно.

 

P.S. Remember the Titans e много як. Изгледах го и много ми хареса.

 

Тогава не мога да ти помогна!!

SORRY

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм на име "Завръщане в Рая".Не зная как му е името на ЕНГ,защото търсих с Back to the Paradise,ама май няма нищо...

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм на име "Завръщане в Рая".Не зная как му е името на ЕНГ,защото търсих с Back to the Paradise,ама май няма нищо...

Return to eden - този да не е?

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...