Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

колкото и да ми се иска да кажа че тва със селяните не е вярно душа не ми дава....

3-ките е36 паднаха доста и изместиха голфовете ... 

 

 

а Алфата .... незнам на мен ми е противна с тая средна решетка. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Не знам, но нека си припомня....

 

3scd.jpg

 

Гювендиите харесват Алфата... И като гледам - не са единствени!  :laughing:

 

++++++++++++++++

 

Само да го нямаше номерът там....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ангеле, що ми се струва, че на тоя етап (млад си, несемеен и т.н.) по-подходяща алфа за тебе май беше напр. някаква такава - малка, евтина (почти без пари), нелошо купе, нови акумулатор, амортисьори, ламбди и др., + 4 зимни гуми, ксенони, нелоша Пайнър уредба, платени данъци, застраховки, винетка...сега подозирам, че ще ми кажеш, че бензинова не те урежда или пък че си търсил по-нова година...

 

П.П. А иначе салонът на тая горната от линка директно е за подмяна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая барака е ужасяваща, особено визуално. На Ангел ще му повехне китката на ревера от такава кошница. Как може изобщо да си помислиш подобно нещо?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Точно пък купето визуално дори ми харесва повече от фиат купе, което беше един от вариантите ми преди 5 години и добре, че се отказах навреме. :))...и не знам дали ще му повехне китката, ако напр. беше някой дизел на 5 години със същата визия...

Тази просто я дадох като един от примерите за по-малка кола...вариантите са много, пък и знам, че Ангел си пада по италианския дизайн, та затова...лично аз италианка бих взел само в много краен случай, ако говорим за кола пак от ония години, цена и дизайн - по-скоро бих взел японка, нещо такова примерно.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам...може и да ме е напекло, може и твоят вкус да се е бъгнал след толкова години с тоя гущер, ама понеже оня от обявата не я е снимал нито веднъж в профил, ето ти една странична снимка от уикито - купето си е съвсем читаво. :thumbsup:

Вярно...има някой и друг спойлер в повече, ама винаги може да си сложиш постфактум. :)

 

Alfa_GTV.jpg

Link to comment
Share on other sites

Няма как да се разбереме - за мен лично тоя боклук никога не може да бъде читав. Колата на Ангел в стотици пъти по-красива от тая настъпана жаба. 

Link to comment
Share on other sites

Няма как да се разбереме - за мен лично тоя боклук никога не може да бъде читав. Колата на Ангел в стотици пъти по-красива от тая настъпана жаба. 

 

Може, говорех по принцип за по-малка кола и вероятно просто съм избрал неподходящ пример. А иначе с тебе няма как да не се разбереме - единни сме, че италианки се взимат само в много краен случай. :D

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, що ми се струва, че на тоя етап (млад си, несемеен и т.н.) по-подходяща алфа за тебе май беше напр. някаква такава - малка, евтина (почти без пари), нелошо купе, нови акумулатор, амортисьори, ламбди и др., + 4 зимни гуми, ксенони, нелоша Пайнър уредба, платени данъци, застраховки, винетка...сега подозирам, че ще ми кажеш, че бензинова не те урежда или пък че си търсил по-нова година...

 

П.П. А иначе салонът на тая горната от линка директно е за подмяна. ;)

 

Е тя е напълно нефункционална. Питай ARPanet. Тя малка, но все пак в моята мога и багаж да нося, и 4 човека да кача. А и моята ми харесва много повече.

 

PICT5313-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е тва е по-добро от алфата,която мидекс показа ;) И от прелюда даже е по-добро.

Между другото прелюд с 4ws(завиват й и задните колела)  си е уникална колица :)

едит:А моята се води 3+1 места :( Не че не могат да се набутат 3ма души отзад,но ще им е малко тясно.

Link to comment
Share on other sites

Е тва е по-добро от алфата,която мидекс показа ;) И от прелюда даже е по-добро.

Между другото прелюд с 4ws(завиват й и задните колела)  си е уникална колица :)

едит:А моята се води 3+1 места :( Не че не могат да се набутат 3ма души отзад,но ще им е малко тясно.

 

Абе дай сега да не почнем да му препоръчваме отново, защото той вече си има кола. Идеята беше дали просто на този етап не трябваше да вземе някоя по-малка и отново с добър дизайн, ама щом държи да качва често по 4 човека и да товари багажника, тогава да...ама си мислех, че основно си я кара сам или с още 1-2-ма вътре и то от време на време.

 

П.П. Моята я водят 2+2, но аз си я възприемам като 2+2, щото тия дето се качват отзад трябва да са до 40 кила и максимум 150 см. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами то и в GTV-то отзад могат да влезнат само хора без крака. А в багажника да качиш багажа от пазаруване в МЕТРО - забравяш.

Пък и GT-то е по-рядко от GTV-то.

Link to comment
Share on other sites

Същото се отнася и за на Ангел колата, която обаче има завидно голям багажник. Отзад си е теснотия. Така че не виждам какво толкова дискутираме. Николчо - тая ХОнда е по-красива от Прелюда, колкото аз съм китайски цигулар. Дъска и половина, особено отзад.

Link to comment
Share on other sites

Аз си качвам всякви хора и няма ядове. Само разпънката отзад пречи малко с подреждането на багажа.

Link to comment
Share on other sites

Аааа, в моята 2-ма човека си се возят напълно комфортно отзад. Изпитано няколко пъти на дълъг път. Стига на предната седалка да не седят хора по 1.90.

Link to comment
Share on other sites

GTV-то си е дърто като модел/дизайн. За 95-та обаче е изглеждало уникално :))
ИНаче наистина е тясно. Спайдъра е с 2 седалки и е перфектен, нз кой идиот е решил, че в GTV–то трябва да са 4 седалките. Аз като седна, зад моята седалка не влиза китката ми, какво остава за крака на нормален човек, вярно, че съм 193, но все пак :)) Но и без това багажника е колкото да ти събере портфейла, та задните седалки стават за поставяне на пазарски чанти :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ангеле, що ми се струва, че на тоя етап (млад си, несемеен и т.н.) по-подходяща алфа за тебе май беше напр. някаква такава - малка, евтина (почти без пари), нелошо купе, нови акумулатор, амортисьори, ламбди и др., + 4 зимни гуми, ксенони, нелоша Пайнър уредба, платени данъци, застраховки, винетка...сега подозирам, че ще ми кажеш, че бензинова не те урежда или пък че си търсил по-нова година...

 

П.П. А иначе салонът на тая горната от линка директно е за подмяна. ;)

 

 

аааа ааааа ОСЛЕПЯХ бахти казана най-страшен  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:

 

@Мидексе недей така бе човек..... 

 

аз още съм на мнение че едно е такова щеше да му отива повече на в0кса 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11399895910710301&f1=details&slink=6o88mt

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11400572194356604&f1=details&slink=6o88mt

 

много ме радват напоследък тия купета дейба..... 

Link to comment
Share on other sites

Давай Злобиле. Нямат мноо потенциал за засилване ама... Звука на правия 6так...:wub:

 

Ама ако ще даваш 14 бона си вземи м3 е36 3.2 320кс

Turn off this option! Lenovo A5500-H Turn off this option! 2

 

Link to comment
Share on other sites

Реално няма шанс да дам 13+ за такова купе. Виж ако бяха по 10К нямаше да я мисля много идеалната ежедневка е тоя мотор, сравнително прост , навървява..... кво повече. 

Link to comment
Share on other sites

Точно щях да допълня че за 10к е вече добре. Не го мисли според мен. Вземаш с газ инжекция и си слагаш една яка генерация и може би след време по сериозни спирачки и/или амортисьори и си ти.

 

Turn off this option! Lenovo A5500-H Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...