Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

има си тема за сериала де ;)

онтопик

някои може ли да ми обясни как горе-долу се играе тва нещо,и по-точно как се изчислява коя карта е по силна когато е изпратена да атакува противникова карта?щото аз лично не намирам абсолютно никва логика...въобще аз примерно пращам карта с 1800атака и 2000 дефенс(примерно) срещу няква с 1100 атака и 1500 дефенс и моята карта яде дървото :confused навсичкото отгоре никаде няма едно свясно манюълче или риид-ме ебаси...и ми е чудно къв е тоя tribute дето трябва да дам или направя за да изтегля дадена карта..от какво зависи дали мога да изтегля картата?в magics the gathering зависи от земите които си изтеглил за подкрепа на картите ти,а тук от кво зависи бе дейба :confused

 

 

Всяка карта има 2 оценки - атака и защита. Когато картата е права - Важи оценката за Атака, когато е легната (Set) важи оценката за защита. Ако 2-те карти имат еднакви оценки за атака и са прави при атака умират и 2-те. Когато атакуваш карта в защитна позиция, твоята карта не умира само губиш то4ки дори и да не успееш да убиеш неговата. Ако обаче картите са прави, умира тая с по слабата атака :). Трибута значи че трябва да жертваш едно от своите чудовища на полето - една от Моnster картите. А картите са теглят една след друга. Всичко е на късмет :)

Дано съм помогнал поне малко. Не обяснявам особено добре

 

П.С W00x koga shte igraem s tebe :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
ей мамицата им мръсна на некадърните програмистчета дето са я правили тая игра :angry1 тия са по-зле и от последните изцепки на ЕА гамес където инсталера те пита дали си tupical user и автоматично ти инсталира играта в program files или си advanced(!!!!!!!!!) и тогава можеш да си избираш къде да се инсталира

ТАЯ МАЛУМЩИНА ЗАКВО СЕ НАБЛЪСКА САМА В PROGRAM FILES БЕ :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1 мааамка им мръсна как мразя портове от конзола за пц не е истина само :angry:

остава играта да се окаже няква буза и тотално ще си скапя чудесното настроениеднеска :angry:

 

тва си е твой проблем. програмистите не са ти виновни за нищо. мойте що не са в Program Files?

Link to comment
Share on other sites

мойте що не са в Program Files?

 

а де,и аз това се чудя :lol:

flameseeker-Мерси много,засега това ме интересуваше...по нататък ще дръпна и тая игра която е с туториъла да видя по-подробно как се играе тва дживотно..

 

едит-java,разархивираи раровете първо,и тогава лоадваи исото(ако не си го направил де)

иначе ти казва че файла е повреден-разархивираи пак...ако и тфа нестане може самия рар да се е прецакал нещо докато си го свалял(макар че е малко вероятно)-тогава пробвай да ги дръпнш наново

успех

Link to comment
Share on other sites

пич нямам нерви да тегля още една игра,която пак да се хака на ц-то където нямам място ;) с две изречения неможеш ли да обясниш?

 

Na4i tuka ne e kato Magic Thr Gathering nqma zemi v zavisimost ot tova kolko e silna kartata ima zna4enie dali moje da se sumonni vednaga ili 4rez tribute. Sq naprimer ne

moje6 da sloji6 karta s 2000/1800 bez tribute ako e 1800/700 ili da ima golqma razlika

m/y atk i def moje.Nai-silnite karti iziskvat po dva monstera za tribute za da vleznat v igra

a po-slabite po 1 sq nqma nujda ot tribute ako 6a slaga6 nqkvo 1400/1200 te se summonvat vednaga.Tva za atakata moje oniq da e imal trap ili spell card ne znam,

no logikata e takava:ako na oniq monstera e v atakuva6t rejim se gleda ATK-tata na koito e po-golqmo toi pe4eli a na po-malkoto se otnemat tolkova Life Pointove kolkoto e razlikata m/y ATK na po-silnoto s tova na po-slaboto ako oba4e monster koito atakuva6 e v za6titen rejim se gledat tvoite ATK i DEF na oniq ako go bie6 tva za otnemaneto na to4kite ne vaji 6tot e v za6titen rejim .Tva vaji i ako atakuvat teb off course.Dano sum ti pomognal pone malko ako ne sum s mnogo cukane 6a stane

nomera :D

Link to comment
Share on other sites

Vijte na Yu-Gi-Oh-Power of Choas kakvo mi pishe, sled kato sam razarhiviral rar-cheto-http://play.evrocom.net/dl/incoming/Java's/problemo.jpg

проблема ти е че не си чел pinnet темите на геймззз

тва нещо е *.iso само че като си инсталирал winrar си му дал да са асоциира с *.iso и за тва ти го дава така. пусни си демона, зареди го и НП :D

успех

Link to comment
Share on other sites

да ви попитам, може ли на играч да му падне duelist level-a, щото на мен снощи ми беше 7-ми, а тази сутрин беше 6-ти? :confused

Link to comment
Share on other sites

да ви попитам, може ли на играч да му падне duelist level-a, щото на мен снощи ми беше 7-ми, а тази сутрин беше 6-ти? :confused

 

ami ne znam maina edva li ima level decay kakto pri battle-net na warcraft-a tam ako ne igrae6 izvestno vreme i levela ti pada i ako pravi6 mnogo zagubi sy6to pada. Moje ot zagubite da ti e padnal ako si zagubil igra ili ne6to takova. Nqmam drugi idei :)

Link to comment
Share on other sites

levela osobeno kato e visok lesno pada, naprimer na 9ta zvezda 3 poredni zagubi i si level nadolu, a iska pone 5 pobedi za da si go digne6

 

w00x ti kak si 10ti lvl kato ima mqsto samo za 9 zvezdi?

 

А така. Кажи, че и на мен ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

да ви попитам, може ли на играч да му падне duelist level-a, щото на мен снощи ми беше 7-ми, а тази сутрин беше 6-ти? :confused

 

ми на мен ми падна от 9 на 5-ти един път.

 

levela osobeno kato e visok lesno pada, naprimer na 9ta zvezda 3 poredni zagubi i si level nadolu, a iska pone 5 pobedi za da si go digne6

 

w00x ti kak si 10ti lvl kato ima mqsto samo za 9 zvezdi?

 

ми явно съм се объркал. щото не съм ги броил,апък най-високия левел чудовище е 10-ти и си мислех че нещата са по същия начин. сори ако съм ви потвел.

Link to comment
Share on other sites

hora imam i az edno vypros4e zna4i na men ne6to ne mi seifa repleyovete ne znam za6to dava mi warning i pi6e file cannot be saved. I na Duelist Lev. ni6to ne mi pi6e stranno ne znam kvo moje da e.Dali e problem v igrata moje reinstall da iska ama na joey sym otkliu4il dosta karti i hi4 ne mi se iska reinstall.

Link to comment
Share on other sites

Ми качи си на дискета фаила deck и като реинсталираш пак си го сложи така ще имаш същите карти

:punk

 

грешка. голяма грешка.

Link to comment
Share on other sites

Защо???

 

защото като си запази файла deck ... преинсталира и после сложи файла наново.. и се опита да го лоадне.. ще му заяви, че не може да лоадне дека, защото ги няма всичките карти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...