Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

Аз ся цъкам online и съм се зарибил много,но не съм играл дося с българи.Обаче смятам че работата е доста и на късмет в тая игра...ако някои иска да играем Yu Gi Oh Online да пише PM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Преди играх и трите от серията "Пауър ъф кеос"(или както там се чете :) ),след това почнах да играя онлаин,омръзна ми изтрих я,пак ми се доигра и ся я свалям ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди играх и трите от серията "Пауър ъф кеос"(или както там се чете :) ),след това почнах да играя онлаин,омръзна ми изтрих я,пак ми се доигра и ся я свалям ;)

 

Щото и аз така :)

Ина4е има ли навити за търговиика или дуел4ета на онлайна :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Щото и аз така :)

  Ина4е има ли навити за търговиика или дуел4ета на онлайна :rolleyes:

Ами аз съм навит ама ще трябва да изчакаш да я пусна,да си посъбера карти(няма много да се бавя:)),и тогава да трейдваме ;)

Link to comment
Share on other sites

я кажете могът ли да се сейвът картите след като спечелиш дуел ?

тва не в онлаин-а

щот един пич вика че съм му записал дефектна игра .. неможел да се сеива :huh: и като излезел от играта и влезел сеедно я пуска за пръв път лол

играта май беше yugi the destiny или нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее де ми пишете в темата за онлине Ю Ги О ! Тва е тема за другите игри ! Аз съм играл Yu-Gi The destiny и Joey the pation

Понякога се появява този бъг да не могат да се сейват картите , ако играта е записвана не от инсталационен файл , а направо е копирана от някой друг :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее де ми пишете в темата за онлине Ю Ги О ! Тва е тема за другите игри ! Аз съм играл Yu-Gi The destiny и Joey the pation

Понякога се появява този бъг да не могат да се сейват картите , ако играта е записвана не от инсталационен файл , а направо е копирана от някой друг  :)

От цд е нали му я записах и ме обвинява че сам му пробутал некъв шит!

И къв е тоя бъг ... секи път като излезе и като я пусне наново и сеедно я пускал за първи път ?

Освен да го излъжа нещо... ^^

Link to comment
Share on other sites

Понеже малко множко сте изписали в темата и ми доскоча да чета(постоянно едни и същи проблеми; имам чувството че 80% от хората са на по 12 години) да си питам: Ко се прави с тези fusion карти(седят в отделно тесте)? След като събера изискваните карти как да го съжива чудовището?

 

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

А пък на мен ми се сляха двете тестета , говора за на Джоуи и Кайба. Исках да презапиша играта (Джоуи) на един приятел и след това осъзнах , че на Кайба картите са повече и има такива , където преди ги нямаше . Незнам как стана , обаче после в на Джоуи тестето си бяха старите карти :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Понеже малко множко сте изписали в темата и ми доскоча да чета(постоянно едни и същи проблеми; имам чувството че 80% от хората са на по 12 години) да си питам: Ко се прави с тези fusion карти(седят в отделно тесте)? След като събера изискваните карти как да го съжива чудовището?

 

Благодаря.

fusion kartite sa 4udovi6ta koi se polu4avat kato slee6 drugi dve(ili tri) Za da izvika6 fusion karta primerno Metal Dragon ne6to si trqbva da ima6 dve 4udovi6ta( Lesser Dragon i Steel Ogre edikvo si) Ako gi ima6 i dvete v rykata izpozva6 kartata Polymerization i te se slivat i zlizat na terena :)

Link to comment
Share on other sites

я кажете могът ли да се сейвът картите след като спечелиш дуел ?

тва не в онлаин-а

щот един пич вика че съм му записал дефектна игра .. неможел да се сеива  :huh: и като излезел от играта и влезел сеедно я пуска за пръв път лол

играта май беше yugi the destiny или нещо такова :)

 

Който не му записва:

Start(долу в ляво)

Run...

regedit

HKEY_LOCAL MACHINE/SOFTWARE/KONAMI(Триете KONAMI папката)

И вече записва  ;)

Ето ви и Screenshot-ове(Edit:Вече не работи) по същия ред.Може да не са първа класа,но за 5 мин.толкова  ;)

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!При изтриването на горепосочената папка се загубват всякакви записи на тестета и дуели(По принцип не е препоръчително да го правите,ако си ви записва играта!)

Link to comment
Share on other sites

Kaiba the revenge:Ми дава заето!Тоест неще да ми запази картите след излизане! :( Защо така бе хора? Кажете

точно над твоето мнение / \

............................................||

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...