Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

Iskat se dva tribiuta!!! A, po vaprosa za kartite-znam ot kade mojete da si vzemete originalni karti!!!tezi karti za koito si govorite sa super tupi(list hartiq koqto e laminirana).Kartite za koito az vi govorq mojete da si gi kupite na bul. maritza,no sled kraq na mesetza!!! Na bulevarda nadolo kum mosta za gara Filipovo ima klub po "Magic The Gathering".Ot tam 6te gi vzemete, nikade drugade nqma da se prodavat v Plovdiv.Estestveno 6te se izrusite s po 25 leva za startov deck i za 8 leva 6te mojete da si vzemete i booster(Paket s nqkude okolo 9 razli4ni karti koito ne se sre6tat v startovite dekove)!!! Mnogo pari e, no za hora kato men koito sa mnogo zaribeni po igri s karti si zaslujava!!! V Plovdiv ima ve4e 6 4oveka koito sa zaribeni, i 6te si kupuvat kari za Yu-Gi-Oh!6te se provejdat v kluba i turniri! :D Dano sum vi pomognal !!! Zaribqvaite horata PLS!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
Iskat se dva tribiuta!!! A, po vaprosa za kartite-znam ot kade mojete da si vzemete originalni karti!!!tezi karti za koito si govorite sa super tupi(list hartiq koqto e laminirana).Kartite za koito az vi govorq mojete da si gi kupite na bul. maritza,no sled kraq na mesetza!!! Na bulevarda nadolo kum mosta za gara Filipovo ima klub po "Magic The Gathering".Ot tam 6te gi vzemete, nikade drugade nqma da se prodavat v Plovdiv.Estestveno 6te se izrusite s po 25 leva za startov deck i za 8 leva 6te mojete da si vzemete i booster(Paket s nqkude okolo 9 razli4ni karti koito ne se sre6tat v startovite dekove)!!! Mnogo pari e, no za hora kato men koito sa mnogo zaribeni po igri s karti si zaslujava!!! V Plovdiv ima ve4e 6 4oveka koito sa zaribeni, i 6te si kupuvat kari za Yu-Gi-Oh!6te se provejdat v kluba i turniri!  :D Dano sum vi pomognal !!! Zaribqvaite horata PLS!!! :sayjin

 

 

Кво ще рече начално тесте.На кои герои.Има ли на Педгасас? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Кво ще рече начално тесте.На кои герои.Има ли на Педгасас? :huh:

 

начално тесте бе пич. ти май много го гледаш детското а? казах че играта НЯМА НИЩО ОБЩО с него. стартовото тесте не е на "някой". това е просто набор от карти с които можеш да играеш и които са потбрани така че да има смисъл от тях. не да са само чудовища или само спелл. сичко е както трябва. проблема е че картите са слаби. затова хората продават и по-скъпи карти.

Link to comment
Share on other sites

Ми почнах да играя откакто пуснаха филмчето, но съм играл сериозно 1 седмица почти. после се изтри сичко. сложих ги на ново и играх още 1. от 2 седмици насам не играя.

Link to comment
Share on other sites

Iskat se dva tribiuta!!! A, po vaprosa za kartite-znam ot kade mojete da si vzemete originalni karti!!!tezi karti za koito si govorite sa super tupi(list hartiq koqto e laminirana).Kartite za koito az vi govorq mojete da si gi kupite na bul. maritza,no sled kraq na mesetza!!! Na bulevarda nadolo kum mosta za gara Filipovo ima klub po "Magic The Gathering".Ot tam 6te gi vzemete, nikade drugade nqma da se prodavat v Plovdiv.Estestveno 6te se izrusite s po 25 leva za startov deck i za 8 leva 6te mojete da si vzemete i booster(Paket s nqkude okolo 9 razli4ni karti koito ne se sre6tat v startovite dekove)!!! Mnogo pari e, no za hora kato men koito sa mnogo zaribeni po igri s karti si zaslujava!!! V Plovdiv ima ve4e 6 4oveka koito sa zaribeni, i 6te si kupuvat kari za Yu-Gi-Oh!6te se provejdat v kluba i turniri! :D Dano sum vi pomognal !!! Zaribqvaite horata PLS!!! :sayjin

6to ti zimal i si si . Za6toto i az iskam da si zimam.

Link to comment
Share on other sites

в момента имам 300.

бе и аз търся да играя с някой и пак щи досаждам въпреки че не ми отговори на ICQ. основния проблем май е обаче че не хваща сървари ако си в друг сегмент на мрежата та затова и да та питам дЪли имаш няква идея как става туй чудо.

player level: 9

deck: 45% +-2% :D

готиното е че ми даде картите от каиба отмистителя :D

продължавам да търся противник :inqn

разликата м/у 200 и сегашния ми брой карти е не повече от 5-6

Link to comment
Share on other sites

На мен така ми беше станало. Просто не вкарваше карти в тестето. Оправих го като деинсталирах всичките части, изтрих common files папката и после качих всичко наново. Загубих всичките спечелени карти де... Ама кво да се прави :(

Olele :( tva li me 4aka

i az stradam ot su6tiq probvem ama pri Yugi t he Destiny ina4e pri kaiba si4ko e nared :)

Link to comment
Share on other sites

ей мамицата им мръсна на некадърните програмистчета дето са я правили тая игра :angry1 тия са по-зле и от последните изцепки на ЕА гамес където инсталера те пита дали си tupical user и автоматично ти инсталира играта в program files или си advanced(!!!!!!!!!) и тогава можеш да си избираш къде да се инсталира

 

 

ТАЯ МАЛУМЩИНА ЗАКВО СЕ НАБЛЪСКА САМА В PROGRAM FILES БЕ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 мааамка им мръсна как мразя портове от конзола за пц не е истина само :angry:

 

 

остава играта да се окаже няква буза и тотално ще си скапя чудесното настроениеднеска :angry:

Link to comment
Share on other sites

А бе хора знаете ли дали ша спират сериала.В тъпата програма пише че ще има само понеделник :cry .Знаете ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

А бе хора знаете ли дали ша спират сериала.В тъпата програма пише че ще има само понеделник :cry .Знаете ли нещо?

 

 

 

Dam spirat go :( za sujalenie :( ostanaxa ni samo igrite :woot hlip-hlip

 

 

BTW:vlez v www.btv.bg ottam seriali i nameri YuGiOh dai epizodi i 6a vidi6 :(

Link to comment
Share on other sites

Dam spirat go :(  za sujalenie  :(  ostanaxa ni samo igrite :woot hlip-hlip

BTW:vlez v www.btv.bg ottam seriali i nameri YuGiOh dai epizodi i 6a vidi6 :(

Е и?Нищо не пише.Пише само за герои,епизоди и т.н..Никъде не пише спираме сериала.

Link to comment
Share on other sites

има си тема за сериала де ;)

онтопик

някои може ли да ми обясни как горе-долу се играе тва нещо,и по-точно как се изчислява коя карта е по силна когато е изпратена да атакува противникова карта?щото аз лично не намирам абсолютно никва логика...въобще аз примерно пращам карта с 1800атака и 2000 дефенс(примерно) срещу няква с 1100 атака и 1500 дефенс и моята карта яде дървото :confused навсичкото отгоре никаде няма едно свясно манюълче или риид-ме ебаси...и ми е чудно къв е тоя tribute дето трябва да дам или направя за да изтегля дадена карта..от какво зависи дали мога да изтегля картата?в magics the gathering зависи от земите които си изтеглил за подкрепа на картите ти,а тук от кво зависи бе дейба :confused

Link to comment
Share on other sites

има си тема за сериала де ;)

онтопик

някои може ли да ми обясни как горе-долу се играе тва нещо,и по-точно как се изчислява коя карта е по силна когато е изпратена да атакува противникова карта?щото аз лично не намирам абсолютно никва логика...въобще аз примерно пращам карта с 1800атака и 2000 дефенс(примерно) срещу няква с 1100 атака и 1500 дефенс и моята карта яде дървото :confused навсичкото отгоре никаде няма едно свясно манюълче или риид-ме ебаси...и ми е чудно къв е тоя tribute дето трябва да дам или направя за да изтегля дадена карта..от какво зависи дали мога да изтегля картата?в magics the gathering зависи от земите които си изтеглил за подкрепа на картите ти,а тук от кво зависи бе дейба :confused

 

Zna4i: teglish YuGi the Destiny i puska6 tuturiela tam ima vsi4ko :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...