Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
A be hore kak se pravqt teq Fusion Monsters. Kakto gi iskaram na terena posle kvo mi trqbva da gi napravq?  :evil

то ти пише кво искат + "polimerisation"

 

 

а някой ша даде ли жокер как са прави мулти между различни мрежи?

Link to comment
Share on other sites

wOOx ти маи си наи вешт.Как мога да си отворя тия magician,summoned skelet,гая или няма такова животно

 

а за sharki88 аз сум към gigabit neta

Link to comment
Share on other sites

wOOx ти маи си наи вешт.Как мога да си отворя тия  magician,summoned skelet,гая или няма такова животно

 

а за sharki88 аз сум към gigabit neta

 

Toi go kaza tva nqkolko pyti nagore.... Zna4i pyrvo za da gi otvorish tiq trqbva da imash i 3-te 4asti na igrata (pri tva po vyzmojnost ka4eni edna seld druga shtoto ina4e pone pri mene neshto se precakva) kato si gi otvoril v Yugi The Destiny (pyrvata) se otavarqt i v ostanlite 2 4asti i trqbva samo da si gi slojish v testeto

Link to comment
Share on other sites

Абе нешто не мога да сваля както трябва Joey The Pasion.Нешто при свалянето

се прецаква интернет фаила.Вие от wareza ли си го сваляте или аз греша. :confused

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да го сваляш с GetRight.И аз имах същия проблем и така се оправи

Link to comment
Share on other sites

в Options на Joey The Passion избираш с какви карти да играе противника. дали с сичките от трите игри или само с тия от третата. в другите 2 игри .. противника ползва картите от съответната игра.

Link to comment
Share on other sites

Imam edin vapros moje da e davan nqkade otgovora no iskam da popitam pak s kakvo moga da otvorq gba format

Link to comment
Share on other sites

tтемата е за "Ю Ги О" и май не е най-подходящото място за твоя въпрос. но тъй като си мой човек ще ти кажа:) и аз съм търсил начин да си отворя gba-то. това е формат на Гейм Бой Адванс и досега няма добре работещ емулатор, даже май изобщо не съществува такова животно. решението или да си купиш GBA rom или да чакаш да излезе подходящ емулатор. ако решиш да чакаш ми се обади да чакаме заедно:) ха със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се играе със Пегасъс в някоя от игрите?

Link to comment
Share on other sites

Като свалям Кайба не ми ги сваля на winrar archive а на 001.документ.Тези файлове с winrar ли се отварят или как.Моля който е инсталирал играта да ми каже.

Между другото сериалите са разбиващи :punk .Дали са към края си?Поне днеска на Пегасъс тъпото Бакура му взе окото.Дано да си го върне.

Link to comment
Share on other sites

Ли4но аз ги разархивирах с winrar.След тожа чрез nero burning сжаляш cue

фаила на диск.Пускаш диска кликаш instal и от тук нататък би трябвало да се оправиш сам. :hump:

 

Прав ли съм бе хора

 

отговорете ми на старите въпроси

 

kak v yugi the pasion da si sloja novi karti v deka ili da mahnakarti ot nego. те въпроси.

 

 

OFFTOPIC.My controls/Avatar settings. I tam si haresvash

 

mersi no vece razbrah.

A kak da vmykvam citati.Tva go napravih s copy i paste.?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...