Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
Az cukam i komp igrata i imam karti. prodavam gi ako ima interes(laser flash) a imam i obiknoveni ot plovdiv sum tel: 032/63-36-45  :allien  :starwars:

Вече споменах,че трябва някой да играе от същия компютър от който е save-а.Така че сори,ама единствено на себе си и на брат/сестра/татко/майка/баба/дядо/чичо/леля/стринка си можеш да продадеш save.

Link to comment
Share on other sites

Вече споменах,че трябва някой да играе от същия компютър от който е save-а.Така че сори,ама единствено на себе си и на брат/сестра/татко/майка/баба/дядо/чичо/леля/стринка си можеш да продадеш save.

Mnogo me kefi i igrata,i film4eto. Oba4e imam problemi sys save-waneto.Ne moga da si save-na spe4elenite karti izatowa se zadowolqwam samo s film4eto,koeto za zhalost skoro swyr6wa :sick Naprawo ne znam s kakwo 6te si gubq wremeto po cql dem...
Link to comment
Share on other sites

той казва, че има истински карти и ги продава.

Така по-става

@pipidylgoto Прочети малко по-нагоре(Мнение #293),че не ми се пише пак.Само внимавай да не си скапеш компа...

Link to comment
Share on other sites

Някой играе ли на часта "Joey the passion"?Малее казвам ви там ги съсипвам,много съм се зарибил и за една седмица съм отворил 290/350 карти а тоя Joey е с 8 звезди и пак го правя 8000:0 B)

Link to comment
Share on other sites

Oswen tezi tri 4asti ima li drugi?

 

До колкото знам няма други :(

 

Вчера ми стана много як бъг.Аз имам с на Джоуи тестето и с на Кайба, защото срещу Юги я превъртях, та презаписах на диск тази първата и след това двете тестета ми се бяха смесили :D .Но като дам CARD LIST, там са само тези, които си ги имам, а иначе в CARD CONSTUSTION, са ми всички карти, които си имам от двете тестета.Някой може ли да ми каже защо стана така, макар че аз нямам нищо против от това :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kajete kak se seifa na Yu-Gi-Oh Power Of Chaos :confused :confused az ne moga da si nameria Yu-Gi-Oh joey the passion svalih e ot warez.ru ma to ne 6te da se instalira i se drazna :angry1

Link to comment
Share on other sites

А бре хора, още ли се зарибявате по тая простотия....кво толкова ви кефи тая игра....къф й е смисала изобщо на таз тъпня.....както и на повечето игри изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Който не му записва:

Start(долу в ляво)

Run...

regedit

HKEY_LOCAL MACHINE/SOFTWARE/KONAMI(Триете KONAMI папката)

И вече записва  ;)

Ето ви и Screenshot-ове по същия ред.Може да не са първа класа,но за 5 мин.толкова  ;)

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!При изтриването на горепосочената папка се загубват всякакви записи на тестета и дуели(По принцип не е препоръчително да го правите,ако си ви записва играта!)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

li4no az probwah YU-Gi online oba4e poradi slabata konkonkorenciq en se zadurjah mnogo vse pak 17 pobedi i 0 :sayjin zagubi mi se otraziha zle za mnenieto za igra4ite on line oswen towa nikoi ne spazwa prawiloto da ne se disconectva6 predi kraq na igrata :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...