Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

Dobre ama nali woox po-nagore mi beshe kazal za takiva neshta.

 

Mersi za infoto 4e i az imah tozi problem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
Dobre ama nali woox po-nagore mi beshe kazal za takiva neshta.

 

Mersi za infoto 4e i az imah tozi problem.

 

има бе пич. щом ти казвам ся.. бях ги гледал някъде. беше описано цялото тесте и каква е тактиката. само дето трябва да имаш всичките карти. :) не помня къде. потърси. поне знаеш че има. не е като да търсиш нещо дето не го знаеш дали е там или не.

 

Awe nqkoi moje li da mi kaje kade e to4no toq common folder deto vikate 4e trq da se iztrie za da reinstalna igrata na 4isto. Ina4e tam zapametqvalo registry. Ta da moga da e naglasa sys si4kite karti.tnx

 

на мен ми го слага при другите папки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Abe mom4eta.Kartite , koito pe4elq ne mi se zapazvat i v trite igri. Tova e samo na moeto pc, zastoto na basta mi na pc-to imam 51karti, a ne 40. Napravih i nomera s update-a na kaiba the revenge i pak ne stava.Are, ako imate drugi idei da postvate.

Mnogo she sam vi blagodaren!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

погледни нагоре някой да не е отговорил. това е много често срещан проблем. да не запаметява настройките и спечелените карти.

Link to comment
Share on other sites

тва с ъпдейта е пълна глупост. незнам къде си го прочел. ъпдейта не се слага. (става въпрос за ъпдейта който се намира във втората част). незнам какво е решението.. един приятел имаше същия проблем и не можах да му помогна.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pi4ove,

igrata e boza! to4no sled 5-6 duela ve4e nqma nikva intriga 6toto edinstveniq 6ans na toq pi4 da me bie be6e da iskara ekzodia! igrata e pravena za deca ot 1 do 4 klas. Ako vi zaribqvat igri s karti kupete si teste MAGIC THE GATHERING ima i computerna versia. tva ve4e e igra a ne tazi prostotiq

Link to comment
Share on other sites

и аз в момента си търся с кой да играя. събирам карти малко по малко, но противника на третата част ми е лесен вече. един приятел играеше с мен, но при него възникна един проблем.

 

инсталира и трите игри.. последователно, но не му се появяват картите от всичките. на последната няма 771 карти, а има 3** (колкото си вървят с играта). пък и другия проблем е че при излизане от играта... тя не прави сейф. нито на настройките, нито на спечелените карти. да знаеш как се решава проблема?

Знам че е малко късно:blush::blush:,но и на мен ми стана :lol: :lol: .Трябва да run-неш regedit и да изтриеш Yu Gi Oh папките в гореспоменатия regedit/HKEY_LOCAL_MASHINE/SOFTWARE/KONAMI/

:wir :wir :wir :wir :wir :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

6te mi se da napravqt edna igra za Yu-gi-oh kadeto da ne se igrae samo dueli ami da se razkarva6 s Ygi ot 3rd person da si tarsi6 igra4i za oto da se duelira6!! :rolleyes:

Хей,човече тя първата е такава.Единствения дефект е че се виждат само едни колони или дървета,вървиш като муха без глава и изведнъж от нищото изкоква един Кайба или Джоуй :punk :punk :punk и почвате дуел като по съвременната игра.Единствено трябва компа ти да има показатели:

-Video 16 MB or less(Ако имаш видеокарта по-мощна от 16МБ не можеш да играеш) :sick

-256Mhz or less(Процесор-да не се повтарям) :sick

-диск-единственото което няма ограничение за големина(единствено наи-малко 200 КБ) :sick

-sound card-не трябва да поддържа 3D и doubly surround звуци :sick

-no CD or DVD rom(само дискетно устроиство-за големи дискети!!!) :sick

-motherboard-каквато прецениш,но маи вече няма такива,които поддържат такива показатели

-и т.н.

Ако имаш такава щайга :sick :sick :sick ,играта е само за теб!!! :devil :sayjin :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Kajete zasto ne mi zaoametqva kartite molq. Ako imate ideq, molq spodelete.

Mersi prevaritelno!

И ти също.Не ми се гледа по-назад,тъй че всички които не могат да записват да ми четат първото мнение в Yu Gi Oh! форума.Айде чао и до нови срещи.E-mail-а ми е отворен за въпроси:

demo@gbg.bg

Моля не пишете заплахи и т. н.-само въпроси относно игри ;)

Link to comment
Share on other sites

Хей,човече тя първата е такава.Единствения дефект е че се виждат само едни колони или дървета,вървиш като муха без глава и изведнъж от нищото изкоква един Кайба или Джоуй :punk  :punk  :punk  и почвате дуел като по съвременната игра.Единствено трябва компа ти да има показатели:

-Video 16 MB or less(Ако имаш видеокарта по-мощна от 16МБ не можеш да играеш) :sick

-256Mhz or less(Процесор-да не се повтарям) :sick

-диск-единственото което няма ограничение за големина(единствено наи-малко 200 КБ) :sick

-sound card-не трябва да поддържа 3D и doubly surround звуци :sick

-no CD or DVD rom(само дискетно устроиство-за големи дискети!!!) :sick

-motherboard-каквато прецениш,но маи вече няма такива,които поддържат такива показатели

-и т.н.

Ако имаш такава щайга :sick  :sick  :sick ,играта е само за теб!!! :devil  :sayjin  :punk  :punk

E 4ak takaa 6taiga ne e sq! :P

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi zneli kak se slagat sefovete.

Не можеш.Поне от един комп на друг.Играта записва папката в която е била,адреса на компютъра и т.н.Доста е умничка...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...