Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

влизам да си цъкам и давам Duel mode, после си избирам Match Duel и компа ми заби, рестартвам аз, и после нямам Duelist level, почвам да играя със съвсем различни карти, излизам от duel-a и влизам в Deck constuction, и се опитвам ди лоадна моите карти, но нищо :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

za vsi4ki koito mogat da igraqt no qko sa sgelpili s kartite:

yu gi oh joey trainer

yu gi oh kaiba trainer

dvete imat komanda za instant win, koeto pravi programkite ob6to vzeto harvesteri

az o6te ne sam gi nameril, 6te vzema link ot priqtel i gi postvam tuk

 

http://gameburnworld.com/Trainers/YuGiOhPo...sionTrainer.rar f2 - instant win (joey)

http://www.wogaming.com/trainers/Yu-Gi-Oh_...nge/ygotrn2.zip - shift+g instant win (kaiba)

 

gud luck da si vurnete kartite, az po4vam:)

Link to comment
Share on other sites

с жалост откривам че игрицата е неуспешно подобие на magics...просто не е така балансирана бе деа,за да зема един дуел трябва да се бъхтя като животно половин час и та се окича с всякакви талисмани за късмет и против уроки :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ne drugo imah predvid. Na4i kato dade6 card list na joey the passion pi6 350 a kato instalne6 si4ki igri i gi sme6i6 3te ti dava Card list i nqkvo All i ima6 771 karti estestveno trqbva da gi otkliu4i6 no. Ti dava primer : 50/771 a ne 50/350 get it ? ;) ama kogato instalvam kaiba mi pokazva nqkvo prozor4e Application i pod nego Update tova e to4no v momenta v koito te pita za direktoriqta na instalaciq.Trqbva Update ili Application pone ne razbiram dali gi ka4va i 2ete awe ne znam ako nqkoi moje da help 6te e tnx.

Link to comment
Share on other sites

това съм го обяснил нагоре. поне 2 пъти. потърси.

 

dam 4etoh go si4ko sym pro4el. Prosto nikade ne pi6e dali trqbva v edna papka da gi sloja ili si4ko da si go ka4a po otdelno. Kogato gi sloja po otdelno i si4ko si go instalvam kakto trqbva po red t.e az taka sym go napravil i ne mi gi dava si4kite.

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми се е случвало да ги няма всичките карти след инсталация. инсталират се в различни папки.. хубаво е да са в Default папките. поне аз като ги сложа там и се появяват. ако слагаш за втори път.. трябва да изтриеш Yu Gi Oh * Common * папката. иначе няма да стане работата.

Link to comment
Share on other sites

dam 4etoh go si4ko sym pro4el. Prosto nikade ne pi6e dali trqbva v edna papka da gi sloja ili si4ko da si go ka4a po otdelno. Kogato gi sloja po otdelno i si4ko si go instalvam kakto trqbva po red t.e az taka sym go napravil i ne mi gi dava si4kite.

 

 

В директорията на ъгито има фаил дек тои изглежда като златна кутия.Та тоя фаил като го копнеш и го сложиш от едната в другата игра заместваш ги и готово.Същата операция правиш и сдругата игра. :music

Link to comment
Share on other sites

Към всички знаещи и можещи - инсталирам играта,стартирам,зарежда менюто,избирам нещо и играта забива.Помогнете със съвет??! Предварително БЛАГОДАРЯ!!

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми се е случвало да ги няма всичките карти след инсталация. инсталират се в различни папки.. хубаво е да са в Default папките. поне аз като ги сложа там и се появяват. ако слагаш за втори път.. трябва да изтриеш Yu Gi Oh  * Common * папката. иначе няма да стане работата.

 

da zabelqzah man ni6to ne stana kato preinstalnah. Ama ne moga da e namera taq common papka. A btw defult mi gi ka4va v C:/Program files mnogo gadno taka.

 

В директорията на ъгито има фаил дек тои изглежда като златна кутия.Та тоя фаил като го копнеш и го сложиш от едната в другата игра заместваш ги и готово.Същата операция правиш и сдругата игра. 

 

Ne stava ni6to we man. Probvah go i tova ni6to ne stana.Trqbva kakto w00x kazva mai.

Link to comment
Share on other sites

Към всички знаещи и можещи - инсталирам играта,стартирам,зарежда менюто,избирам нещо и играта забива.Помогнете със съвет??! Предварително БЛАГОДАРЯ!!

 

 

имам апсолютно същия проблем самоче на мен мисля че ми е заради Windowsa-прецакан е. :cry

Link to comment
Share on other sites

Хора на Yugi the destiniy как се записва?

Link to comment
Share on other sites

Имам една голяма молба към всички които играят PC-версията на играта. Ако някой е събрал всичкити карти или поне по-голямата част от тях нека ми ги прати на е-маила. Тряват ми спешно - до 1-2 дни.

 

Предварително благодаря.

Link to comment
Share on other sites

www.paladium-games.com

 

вижте тука какво пише за картите които се разпространяват в бг

 

10x ама на мен ми тряват тия от PC-играта понеже тия дето се продават са само Begginers Deck-ове а аз искам да видя всичките карти.

Link to comment
Share on other sites

10x ама на мен ми тряват тия от PC-играта понеже тия дето се продават са само Begginers Deck-ове а аз искам да видя всичките карти.

 

Ami ima treiner we pusni go i si otvori si4ki karti. NO NQMA FUN. Ama kato gledam nqma6 namerenie da igrae6 taka 4e ... Vij nqkoi be6e napisal ne6to za treinrer nagore iz temata.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...