Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

картите в играта (771) далеч не са всичките карти правени за тази игра. картите за играта сигурно надвишават 3000. а тия дето ги продават в БГ за 3.60 нямат нищо общо с истинските. и ми е много интересно как играете като съм 80% сигурен че незнаете правилата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
картите в играта (771) далеч не са всичките карти правени за тази игра. картите за играта сигурно надвишават 3000. а тия дето ги продават в БГ за 3.60 нямат нищо общо с истинските. и ми е много интересно как играете като съм 80% сигурен че незнаете правилата :)

 

 

WOOx грешиш аз ги знам.

Link to comment
Share on other sites

w00x mai ima6e predvid 4e tiq det gi igraqt s istinski karti ne znaqt pravilata, 6toto nikade ne sa obqsneni.

onq den dvama gi gleam 4e si jutkat i to4no kato na animaciqta si slagat wingweaver ili dark magician bez tribut

iskam da gi gleam kak izpolzvat trapove:)

 

точно това исках да кажа. пък и правилата на играта далеч не са това което е в играта. има още толкова. аз бях попаднал някъде в нета и го прочетох. пък и в играта някой неща са бъгнати и не стават както му е реда :)

Link to comment
Share on other sites

ae tva neshto ima li hubava grafika? oshte mu se 4udq da go instaliram li da ne go li instaliram...detskoto ne me zaribqva osobeno mnogo daje obratnoto..gledul sum 2 serii i nai me nakefi imeto i kak sa narisuvali 'zlodeq' Pegasus.. :)

Link to comment
Share on other sites

пък и в играта някой неща са бъгнати и не стават както му е реда :)

Кажи ми кои са тези "бъгнати" неща-защото аз досега не сам намерил такива(освен това че още не мога да разбера тоя Юги как я извади тая "Exodia" още на първия рунд :confused )

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми кои са тези "бъгнати" неща-защото аз досега не сам намерил такива(освен това че още не мога да разбера тоя Юги как я извади тая "Exodia" още на първия рунд :confused )

двете анти-трап-магия (не са сещам за името) и тая за сичките и тая дето е само за 1 бр. ги използва само той. хещо не са получава ти кат са пробваш + буташ магията но въпреки тва са изпълнява(за единичната), а за масовата той винаги ти я блокира (ако има нужната карта)па ти не можеш

Link to comment
Share on other sites

ми в момента се сещам за 1. има много още. има една карта... нещо Parasite беше. тя е с ефект, който до сега не съм видял нито един път да действа. а Юги вади Exodia защото не му се разбърква тестето достатъчно. така е направена играта. има и още карти които не работят. най-вече това са трап карти. незнам ти какъв бъг очакваш. има и още едно много досадно нещо.. например някоя спел карта. искаш да я сложиш на противникава карта, но в последствие се разбира, че не можеш да я сложиш на противникова карта и не можеш да отмениш ефекта и... и трябва да я сложиш на твоя собствена карта. по принцип тия неща се отбелязват в описанието, само дето тука нищо не пише.

Link to comment
Share on other sites

godlike, shield and sword e v joey, ne sam siguren dali q nqma i v kaiba, v yugi q nqma 100%

w00x tva verno e mnoo gadno sas spell ili flip efektite koito ako se aktivirat trqq da deistvat varhu ne6to, dori i to da e tvoe, no si ima pri4ina. Vzemi naprimer royal decree - disable all traps. re6i6 da q mahne6 6toto ima6 gotin trap - trqq s mystical space ili giant trunade. Drug primer, nqkoq karta ti e afektirana ot ne6to mnoo lo6o (blast sphere i kusur drugi raoti), vkarva6 nqkoi flip ili spell i si q samouni6tojava6.

Az naprimer si imam edna mnoo hubava taktika - ekipiram 4ujdo 4udovi6te s nqkoq karta i aktiviram eternal rest - destroy all monsters equipped with cards

a za parazita, az sam mu vijdal efekta - vkarva ti edna karta v testeto i ako q iztelgi6 ti sa lepva kato spell karta i na vseki hod ti to4i ne6to, ama ne znam kolko

Link to comment
Share on other sites

Abe hora ko sa zanimavate s tiq film4eta da ne ste ot detskata gradina ili ot nqkoj star4eski dom (ne iskam da obida nikoj) 6toto ob6to vzeto tva sa vuzrastite za koito sa podhodq6ti. napravo 6a ma obiete ako mi kajete 4e gledate i seriali :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Abe hora moje li da mi kajete kak da si gi sejfam zastoto mi iz4eznaha silni karti kato sineokia. Stava vapros za Yugi the destinity.

 

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Abe hora ko sa zanimavate s tiq film4eta da ne ste ot detskata gradina ili ot nqkoj star4eski dom (ne iskam da obida nikoj) 6toto ob6to vzeto tva sa vuzrastite za koito sa podhodq6ti. napravo 6a ma obiete ako mi kajete 4e gledate i seriali  :confused  :confused

 

кой изобщо говори за филмчето в момента? ако не забелязваш темата е в секция /GameZ

Link to comment
Share on other sites

mnogo ka igri4ka o6te sam na4inae6t ma se u4a.ale kam 200 karti sam otkril ot 3-te yogita ma testeto mi go biva za sq bi nared.multiplayer e mnogo qko moje li po evrokomskata mreja da cakame da se razbirame ne6to i da praim ma4ove i da se seivat replays i da se uploadvat.mnogo 6a e qko ako moje i ako ima naviti

Link to comment
Share on other sites

Zdravejte!Mojete li da mi kajete otkade moga da si razpe4atam strategiij na igrata.

Moje da badata na bg, english and deutch.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

За големите фенове на играта: Вчера купих от книжарница карти за тази игра (2.50 лева) за дъщеря ми. С много добро качество са. От днес май ще си играят децата лице в лице с тестетата. Дано само не ми излизат чудовища в хола :woot

Ако вече е писано в темата, извинявайте, не ми се четяха толкова много мнения...

Link to comment
Share on other sites

братлета играта много ми допадна, имам малък проблем .. и се извинявам, че не съм чел предишните постове. Значи на първата игра от серията YUGI THE DESTINY не ми запазва промените които правя в тестето. Много гадно, защото не мога да си вкарам новите картинки и да ги съсипвам ... ако има някаква оправия ... моля помогнете.

Link to comment
Share on other sites

стратегий няма особено много. има само deckoве. стратегий не може да има защото не се знае какво имаш в ръката.

 

Dobre de i na deckove sam saglasen.

Link to comment
Share on other sites

еии пичове изморихте ме да чета. 14 страници си ебало капаците. значи решение намерих тук yugioh.hit.bg, фенско сайтче с доста полезна информациика. гледам, че доста се чудите как се правим мултиплеър за различни подмрежи. използва се една програмка battlelan ето малко повече инфо.

Надявам се да съм ви помогнал. Някои знае ли дали играта е защитена от cheater-и, щото удар 100000 не мога да понеса.

@delta ами и за дековете никой не може да ти помогне, трябва сам да решиш каква ще е твоята тактика и да си подредиш само тези карти, които са ти нужни. трябва едновременно да можеш да нападаш и да се защитаваш ... доста сложна е игрицата.

хайде аз ще поцъкам малко !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...