Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply
Az bih Yugi i Joey bez te da uspeqt da mi napravqt i edna ataka.

Ostana mi da biq Kaiba.

Ima li naviti da probvame Multiplayera?

 

е те да не трябва да се бият по един път само?

Link to comment
Share on other sites

Az bih Yugi i Joey bez te da uspeqt da mi napravqt i edna ataka.

Ostana mi da biq Kaiba.

Ima li naviti da probvame Multiplayera?

 

А тва на коя игра го направи.

Link to comment
Share on other sites

a q kajete kak stava trade i takiva raoti, ili nqma takova jivotno

btw na taq joey hi4 li ne se padat novi fusion monsters, az imam o6te samo 1

za smetka na tva moga da vikam the masked beast, imam perfectly ultimate giant moth i wall shadow, vuob6te dosta qki karti, ama osven masked drugite ritual summoni ne moga gi polzvam

Link to comment
Share on other sites

Trade nqma. A otnosno fusionite. Vseki pyt (preinstaliral sym 2 pyti) se padat razli4ni karti. Az primerno imam sigurno nad 15 fusion monsters. Poneje ne gi polzvam se skysvat da mi se padat. :( A drugite ritual summoni ne mojesh da gi polzvash shtoto nqmash ritualnite karti

Link to comment
Share on other sites

Колко са наброи картите? От каде мога да си ги сваля и да си ги принтна?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит да играя с всеки които иска. Само ме намерете в IRC(Unibg). Nick - Flameseeker

 

аз ще си взема реванша скоро. само да си оправя тестето, че в момента е 80 карти и няма да ти обяснявам какво става.

 

a q kajete kak stava trade i takiva raoti, ili nqma takova jivotno

btw na taq joey hi4 li ne se padat novi fusion monsters, az imam o6te samo 1

za smetka na tva moga da vikam the masked beast, imam perfectly ultimate giant moth i wall shadow, vuob6te dosta qki karti, ama osven masked drugite ritual summoni ne moga gi polzvam

 

няма последователност за падане на картите. още при първата битка може да ти се падне супер дупер същество.

 

Колко са наброи картите? От каде мога да си ги сваля и да си ги принтна?

 

картите в ПЦ игрите общо са 771. картите в истинската игра са хиляди. едно начално тесте е 40 карти и струва 15-20 лева мисля. има карти по 200$ едната. съмнявам се някъде да ги има да си ги принтираш, пък и за всяка държава картите са различни и не могат да се смесват (правила на играта). също така ще ти трябва и Deck ако искаш да играеш :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк на версията на Yu Gi Oh, в която има мултиплеър за да не сваля погрешна версия.

 

EDIT : И ако може ми кажете как да си подредя тестето, така че да речем дадена карта да ми е първа.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк на версията на Yu Gi Oh, в която има мултиплеър за да не сваля погрешна версия.

 

EDIT : И ако може ми кажете как да си подредя тестето, така че да речем дадена карта да ми е първа.

 

Joey The Passion e с Мулти. тестето не може да се подрежда така. подреждат се само картите които да са в него. иначе тестето се разбърква от противника преди началото на играта.

Link to comment
Share on other sites

Imah Yu Gi i Kaiba versiq , i sega svalqm Joey The Passion. Misylta mi e, che sym sviknal da igraq s versiqta na Yu Gi i negovite karti. Kogato sym s Joey The Passion multiplayer s kakvi karti shte igraq.?!

Link to comment
Share on other sites

pro4etoh pravilata tam tutorial-a i po4nah da igraq dosta sym slabi4ak :) i toq komp imam 4uvstvoto 4e seki pyt si tegli karta koqto mu trqbva i kato si sloja karta v za6titen rejim se atakuva dokato az ne znam kvo da praa kato sloji moje da ima pove4e Attack i Defence. Mn me zaribqva igricata neska svalih i drugite i 6te napraa taka kakto kaza w00x za si4kite karti 6te gi instalna igrite dano stane.

Link to comment
Share on other sites

awe instalnah gi si4kite igri kakto trqbva6e podred pyrvo yugi chaos ... sled nego kaiba i nakraq joey nali taka trqbva ama ne znam tova ne go razbrah sys All cards i moje li nqkoi da mi obqsni kak da si narejdam primerno v testeto karti we iskam primerno da si sloja oniq 4erepa na yugi v taq deto e s multyplayer joey da si e imam v decka i da sloja i tymniq magiosnik i keltskq pazitel =))) kato nqkyv pobyrkan yugi manqk prozvu4ah :) ama mnogo me kefi igrata. Tnx predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

по принцип тия карти дето ги казваш не са отворени за слагане в тестето. не са Availible. просто ти ги дава в Yu Gi Oh : Power Of Chaos да си играеш с тях. иначе допълнително трябва да ги отвориш. незнам защо. и аз бях много учиден. ако не ми вярваш.. отвори си тестето дето ти го дава играта.. после отвори Card List и погледни да видиш, че не всичките карти от тестето ги има там. някой трябва допълнително да си ги отвориш за да можеш да ги ползваш и в другите 2 игри.

 

@GuardianForce : аз пък съм завършвал играта с 16000 кръв. и не трябва да правиш такива удари от по 10000 щото ако ти го върне към теб и ще седиш и ще зяпаш монитора,чудейки се как е станало това. в тая игра трябва да се играе сичко на сигурно. нямате си никаква представа какви карти има.

Link to comment
Share on other sites

e, mnoo qsno, az tiq 10 000 ne sam gi pravil vs pc, a vs priqtel kato experiment

az sq sam na 7mata zvezdi4ka na joey i toq mi vkarva 6ibanata warrior taktika, demek puska DNA surgery, posle slaga gravity bind, izkarva edin kinetic warrior i e nepobedim

 

w00x iskam da napraim edno multy s teb, kaji ga si available

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със изтеглянето на Yu-Gi-Oh Kaiba.the.Revenge.След като започна да го тегля със Flash Get на абсолютно всички файложе ми дава X и това почти веднага след като започна да го тегля,някои знаели ж какжо е проблема

Link to comment
Share on other sites

iba, onq den s edin priqtel taka naglasihme ne6tata 4e napraih nad 10 000 dmg s 1 udar.

flameseeker vlizai i v normalniq irc 4e ne mi se tursi iz unibg, puk mi se jitka s nqkoi

 

Za men normalnoto IRC e Unibg ;) No vse pak kaji s kakyv nick si v drugoto. Shte te namerq. 4e mi pisna vs PC-ta. A da vidish na 10-tata zvezdi4ka kato po4ne da vadi exodia, warrior taktikata shte ti se vidim super elementrana ;)

 

W00x s tebe koga shte igraem? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...