Jump to content
BulForum.com

Yu Gi Oh!


w00x

Recommended Posts

някой играчи на тази игрица? ако се чудите какво представлява... гледайте филмчето по bTV. не помня в колко часа беше. играта е като Magic The Gathering. само дето картите и правилата са малко по-различни. :) та... въпроса беше - играе ли някой на някоя от всичките 3 игри PC?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Az sam gi igral i 3 casti, i sam dobre zapoznat s pravilata na igrata, no dosega ne sam stigal do kraq na igrata ( da saberesh vsicki karti )

Link to comment
Share on other sites

някой играчи на тази игрица? ако се чудите какво представлява... гледайте филмчето по bTV. не помня в колко часа беше. играта е като Magic The Gathering. само дето картите и правилата са малко по-различни. :) та... въпроса беше - играе ли някой на някоя от всичките 3 игри PC?

 

I az si q svalih ednata 4ast. Ei sega 4akam da se svali posledniq file. Dano igricata da e qka.

Link to comment
Share on other sites

Az sam gi igral i 3 casti, i sam dobre zapoznat s pravilata na igrata, no dosega ne sam stigal do kraq na igrata ( da saberesh vsicki karti )

 

и аз в момента си търся с кой да играя. събирам карти малко по малко, но противника на третата част ми е лесен вече. един приятел играеше с мен, но при него възникна един проблем.

 

инсталира и трите игри.. последователно, но не му се появяват картите от всичките. на последната няма 771 карти, а има 3** (колкото си вървят с играта). пък и другия проблем е че при излизане от играта... тя не прави сейф. нито на настройките, нито на спечелените карти. да знаеш как се решава проблема?

Link to comment
Share on other sites

Ne sum osobeno zapoznata.Gledala sum samo 2 epizod4eta, no mislq 4e igrata 6te mi e interesna.Moje li da mi kajete to4noto ime i otkade moga da q namera.Mersi predvaritelno  :)

http://warez.ru:8084/gamez/Yu-Gi-Oh!.P...he.Revenge-FLT/

http://warez.ru:8081/gamez2/Yu-Gi-Oh.Power....Passion-MONEY/

http://warez.ru:8081/gamez2/Yu.Gi.Oh.Power.Of.Chaos-FLT/

Link to comment
Share on other sites

navit sam da igraem, moze i turnir da si napravim :lol:

koito iska da poigrae s men, moze da mi prati PM da se dogovorim :)

Link to comment
Share on other sites

http://warez.ru:8081/gamez2/Yu-Gi-Oh.Power....Passion-MONEY/ тази я играх ама не ми хареса особенно въобще дори аз мислих ,че е като на филмчето дават чудовищата и други такива анимаций а то само някви карти по-добре Solitarie ,a иначе филмчето дето го дават по бТВ яко кърти мивки :punk
Link to comment
Share on other sites

някой играчи на тази игрица? ако се чудите какво представлява... гледайте филмчето по bTV. не помня в колко часа беше. играта е като Magic The Gathering. само дето картите и правилата са малко по-различни. :) та... въпроса беше - играе ли някой на някоя от всичките 3 игри PC?

 

Igral sym gi vsichkite, no nai mnogo mi haresa Yu-Gi-Oh! Power of Chaos YUGI THE DESTINY fona e nai qk i osobeno kato iskarash onova chudovishte EXODIA :D

Link to comment
Share on other sites

Igral sym gi vsichkite, no nai mnogo mi haresa Yu-Gi-Oh! Power of Chaos YUGI THE DESTINY fona e nai qk i osobeno kato iskarash onova chudovishte EXODIA  :D

 

те само фоновете са различни. другото е еднакво. само дето с всяка следваща игра, картите стават повече. и в последната има ЛАН игра.

Link to comment
Share on other sites

те само фоновете са различни. другото е еднакво. само дето с всяка следваща игра, картите стават повече. и в последната има ЛАН игра.

Da znam oba4e dr e da igraesh s/u Yu Gi OH hahahh

Link to comment
Share on other sites

hora HELp pls. Ne moga da svalq nito edna chsat na igrata. Kato gi nareda v FlashGet-a da gi downloadva i mi gi dava s cherveni krystcheta i ne stava :( . s koq programa ste gi svalqli :confused. Zapochnah da svalqm s ReGet i kato se opitam da otvorq nqkoi ot arhivite mi dava nqkakyv error

Link to comment
Share on other sites

а някой мой ли да ма светне двете части които са след "kaiba the revenge" дали са като ъпдейти към съществуваща инсталация или са отделни.

И също това какво е, защото като гледам май тва дет съм го качил би трябвало да е адд-он ини нещо подобно към горепосоченото

Link to comment
Share on other sites

а някой мой ли да ма светне двете части които са след "kaiba the revenge" дали са като ъпдейти към съществуваща инсталация или са отделни.

И също това какво е, защото като гледам май тва дет съм го качил би трябвало да е адд-он ини нещо подобно към горепосоченото

 

Kaiba The Revenge e втората част. може всяка игра да се играе отделно. ако се сложат всичките.. се появяват картите от всичките игри в последната (Joey the Passion). тая дето е на линка ти.. е първата.

 

koq igra si zaslujava da q drapna ? :)

 

всичките ги дръпни (като почнеш отдолу нагоре (по реда в който са наредени линковете ти)) за да имаш всичките карти. последната игра (Joey the Passion) има и LAN игра. за разлика от другите 2, които нямат никакъв вид Multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

2002-03-23 PlayStation Yu Gi Oh! Forbidden Memories © Konami KALISTO 10x20 MB

 

2002 година,PlayStation One, 10 файла по 20 мегабайта? не мисля че тва е най-доброто :)

пък и сега забелязах, че за GameBoy Advance има най-много версии на тази игра.

Link to comment
Share on other sites

След като играх всичките версий в продължение на 15 дена стиганх до следното заключение: :woot Ако на противникът му трябва някаква карта за да победи някоя от вашите карти тя винаги му се пада ! Сигурен съм щото ме прецаква постоянно и ше го........... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих тука и серийките от 1-10 и сега си ги дарпам, ще ги кача ако искате :) И OST намерих

Аа и не ги знам тия игри, но и има една дето тука я няма май

Yu Gi Oh Power of chaos Yu Gi the desteny

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих тука и серийките от 1-10 и сега си ги дарпам, ще ги кача ако искате :) И OST намерих

Аа и не ги знам тия игри, но и има една дето тука я няма май

Yu Gi Oh Power of chaos Yu Gi the desteny

ka4i gi 4e verno igrata mnogo tapa.. ama film4eto e gotino :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...